Kolik dětí má Jaromír Soukup?

Jaromír Soukup, který je známý jako televizní moderátor, podnikatel a politik, má celkově tři děti. Jeho první dítě se narodilo v roce 1991 s jeho tehdejší manželkou a další dvě děti poté měl s druhou manželkou, se kterou se oženil v roce 2013.

Nicméně, když se jednalo o soukromí, Jaromír Soukup byl vždy velmi zdrženlivý. Proto je informace o jeho rodině a dětech poměrně omezená, a tak se o něm ví jen málo.

otec dítěteKolik dětí má Jaromír Soukup

Kolik dětí má Jaromír Soukup

Jaromír Soukup je známý český podnikatel a zakladatel mediální skupiny Economia. Mnoho lidí se však zajímá také o jeho soukromý život. Jednou z nejčastějších otázek, které se v této souvislosti objevují, je ta, kolik dětí má Jaromír Soukup.

Pozadí

Jaromír Soukup se narodil 14. června 1962 v Českých Budějovicích. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a začal svou kariéru jako šéfredaktor Hospodářských novin. V roce 1993 založil mediální skupinu Economia, která dnes vlastní celou řadu časopisů včetně Hospodářských novin, Respektu, Týdeníku Ekonom a dalších.

Kolik dětí má Jaromír Soukup

Podle veřejně dostupných informací má Jaromír Soukup dvě děti – syna a dceru. Jejich jména jsou však neznámá.

Závěr

I když je Jaromír Soukup celosvětově známým podnikatelem a zakladatelem velké mediální skupiny, o jeho soukromí se ví relativně málo. Podle dostupných informací má dvě děti, ale o nich se mnoho neví. Jeho rodina patří k těm, kteří pečlivě dbají o své soukromí a nepouštějí novináře příliš blízko.

Related post

Zajímá vás soukromý život dalších slavných osobností? Přečtěte si náš článek o celebritách a jejich dětech, kteří jsou si jako vejce vejci.

Frekventované otázky

Kolik dětí má Jaromír Soukup?

Jaromír Soukup je otcem dvou dětí. Jeho děti se jmenují Aneta a Jaromír.

otci

Kategorie – Otec dítěte

Předchozí článekNejlepší šlapací motokáry pro dospělé podle výkonu a designu
Další článekElektrické autíčko pro děti do 50 kg – Jak vybrat to nejlepší?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno