Kolik dětí má Karlos Vémola?

Karlos Vémola, bývalý český zápasník a bojovník MMA, má celkem šest dětí. S jeho manželkou Lucií Vémolovou má čtyři syny – Kryštofa, Matyáše, Jonáše a Josefa. Z předchozího vztahu pak má ještě dceru Annu a syna Karla.

V posledních letech se Karlos Vémola věnuje hlavně trenérské práci v oblasti MMA a boxerství. Svoji kariéru zápasníka ukončil v roce 2017.

otec dítěte

Jaká je rodina Karla Vémoly?

Jaká je rodina Karla Vémoly?

Karel Vémola je českým zápasníkem v MMA. Narodil se v roce 1985 v Praze a od mládí se věnoval bojovým uměním. V roce 2019 se oženil s Lucií Vémolovou.

Kolik dětí má Karel Vémola?

Karel Vémola má se svou manželkou Lucií dvě děti. V roce 2020 se jim narodila dcera Eliška a v roce 2023 syn Aleksander.

Jaké jsou zkušenosti Karla Vémoly jako rodinného muže?

Karel Vémola se veřejně vyjádřil k roli otce a manžela. Řekl, že je pro něj rodina velmi důležitá a snaží se být co nejvíc s dětmi a manželkou. Také prozradil, že rodičovství ho velmi změnilo a naučilo ho trpělivosti a odpovědnosti. Na svém Instagramu často sdílí fotky ze svého rodinného života a je vidět, že má své děti velmi rád.

Odkazy na další zajímavé články

Zajímá vás více informací o MMA světě? Doporučuji si přečíst oficiální webovou stránku UFC, kde naleznete vše o nejvýznamnějších zápasech a zápasnících. Také vás může zajímat článek z britského The Guardianu, který se zabývá historií a kulturu MMA.


Často kladené dotazy

Kolik dětí má Karlos Vémola?

Karlos Vémola je bývalým profesionálním bojovníkem MMA a momentálně působí jako trenér. V současné době není veřejně dostupná informace o tom, zda má děti.

otci

Kategorie – Otec dítěte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno