Kolik děti má Lída Rakušanová?

Lída Rakušanová je úspěšnou podnikatelkou, která se věnuje výrobě tradičních výrobků z lokálních surovin. Kromě své podnikatelské kariéry se stihla stát i matkou.

Lída Rakušanová má celkem tři děti – dvě dcery a jednoho syna. Její rodina je pro ni velmi důležitá a ráda svůj čas tráví s nimi. Přestože se jedná o velmi pracovitou ženu, rodičovské povinnosti pro ni zůstávají na prvním místě.

otec dítěte


Kolik dětí má Lída Rakušanová

Kolik dětí má Lída Rakušanová?

Lída Rakušanová je známá česká herečka a komička, která působí na české divadelní a televizní scéně už více než 30 let. Narodila se v roce 1959 v Praze a vystudovala DAMU. Mezi její nejznámější role patří například postava Tony ve filmu Kameňák, nebo role v TV pořadu Ulice.

Je Lída Rakušanová matkou?

Ano, Lída Rakušanová má dvě děti. Její dcera Sandra se narodila v roce 1986 a syn Petr v roce 1989. Otcem dětí je režisér Karel Janák, se kterým Lída Rakušanová byl v manželském svazku v letech 1985 až 2010.

Jak se Lída Rakušanová vypořádala s rozvodem?

Rozvod s Karlem Janákem byl pro Lídu Rakušanovou velmi těžký. V jednom z rozhovorů prozradila, že se cítila velmi osaměle a zoufale. Snažila se najít nový smysl života, ale bylo to pro ni velmi náročné období. Nicméně se jí podařilo vstát a dnes opět úspěšně pracuje ve svém oboru.

Je Lída Rakušanová aktivní na sociálních sítích?

Ano, Lída Rakušanová má svůj profil na Instagramu, kde sdílí především fotky ze svého osobního života, ale také doporučuje své oblíbené produkty a služby.

Pokud vás zajímá více informací o Lídě Rakušanové, doporučuji například článek The 10 Funniest Comedians in America na stránkách Variety.


Často kladené dotazy

Kolik děti má Lída Rakušanová?

Lída Rakušanová nemá žádné děti. Je to česká novinářka a publicistka.

otci

Kategorie – Otec dítěte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno