Kolik dětí má princ William?

Princ William, syn prince Charlese a princezny Diany, má celkem tři děti. Jeho nejstarší syn, princ George, se narodil v roce 2013, druhý syn, princ Louis, v roce 2018, a nejmladší dcera, princezna Charlotte, se narodila v roce 2015. Princezna Diana, matka prince Williama, zemřela tragicky v roce 1997.

otec dítěte

Kolik dětí má princ William?

První potomek

Princ William, syn prince Charlese a princezny Diany, se oženil s Kate Middleton v roce 2011. V roce 2013 se páru narodil první potomek, syn George Alexandr Louis.

Druhý potomek

O dva roky později, v roce 2015, se Williamovi a Kate narodila druhá dcerka Charlotte Elizabeth Diana.

Třetí potomek

V roce 2018 se páru narodil třetí potomek, syn Louis Arthur Charles.

Rodinný život

William a Kate drží svůj rodinný život odstíněný od veřejnosti, ale o jejich dětech se občas objeví zprávy v médiích. Kate často fotí své děti a tyto snímky se občas objeví na oficiálním instagramovém účtu The Duke and Duchess of Cambridge.

Reakce veřejnosti

Britská veřejnost je Williamovi a jeho rodině velmi nakloněna a počet jejich dětí se stává také populárním tématem v médiích.

Zajímavý rozhovor s princem Williamem na USA Today nabízí zajímavý pohled na jeho život a kariéru a doplňuje informace o jeho rodině.

Kolik dětí má princ William?

První dítě – princ George

Princ William a jeho manželka Kate Middleton se stali rodiči poprvé v roce 2013, kdy se jim narodil syn George Alexander Louis.

Druhé dítě – princezna Charlotte

O dva roky později, v roce 2015, se pár dočkal dalšího potomka. Na svět přišla druhorozená dcerka Charlotte Elizabeth Diana.

Třetí dítě – princ Louis

V roce 2018 potomci britské královské rodiny přivítali dalšího člena. Syn Louis Arthur Charles se narodil 23. dubna 2018.

otci

Kategorie – Otec dítěte

Předchozí článekJaké jsou nejlepší cvičáky pro konkrétní plemena psů?
Další článekJaká je nejlepší velikost harmoniky pro děti
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno