Kolik dětí má Ronaldo?

Ronaldo má celkem čtyři děti. Jeho prvorozený syn Cristiano Ronaldo Jr. se narodil v roce 2010. Poté přišla na svět dvojčata Eva a Mateo v roce 2017, která byla narozena náhradní matkou. V roce 2020 se Ronaldo stal otcem počtvrté, když se mu a jeho přítelkyni Georgině Rodriguez narodila dcera Alana Martina.

otec dítěte

Kolik dětí má Ronaldo?

Cristiano Ronaldo je velmi úspěšný fotbalový hráč, který se stal jednou z největších hvězd fotbalového světa. Vedle svého sportovního života má Ronaldo také rodinu. Jeho rodina se skládá z partnerky Georginy Rodríguez a pěti dětí.

Děti Cristiana Ronalda

Ronaldo má celkem čtyři děti a jedno pěstounské dítě. Jeho děti jsou:

  • Cristiano Ronaldo Jr.
  • Eva Maria Dos Santos
  • Mateo Ronaldo
  • Alana Martina Dos Santos Aveiro
  • Pěstounské dítě – Cristiano Ronaldovo sestřenčata, které vychovává jako své vlastní děti

Cristiano Ronaldo Jr. se narodil v roce 2010. Jeho matka je neznámá a Ronaldo sám se o něj stará. Eva Maria a Mateo Ronaldo se narodili v roce 2017. Mateo a Eva Maria byli narozeni prostřednictvím náhradního mateřství. Alana Martina se narodila v roce 2017 a je biologickou dcerou Georginy Rodríguez. 

Ronaldo je velmi oddaný své rodině a často zveřejňuje fotky svých dětí na svých sociálních médiích, aby se podělil o své štěstí s fanoušky.

Link na související článek z USA

Pokud chcete vědět více o tom, jaké jsou nejlepší způsoby, jak se postarat o své děti, můžete se podívat na následující odkaz:

https://www.parents.com/parenting/

Tento odkaz vás přesměruje na web Parents.com, kde najdete mnoho článků věnovaných péči o děti. Tento web vám poskytne řadu užitečných informací o výchově a péči o děti.

FAQs – nejčastější otázky

Kolik dětí má Ronaldo?

Ronaldo má celkem čtyři děti. Jeho nejstarší syn se narodil v roce 2010 a jmenuje se Cristiano Ronaldo Jr. Poté se mu narodily dvojčata Eva a Mateo v roce 2017. V roce 2020 se Ronaldo stal otcem potřetí, když mu jeho partnerka Georgina Rodriguez porodila dceru jménem Alana Martina.

otci

Kategorie – Otec dítěte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno