Kolik má dětí Lucie Bílá?

Lucie Bílá je česká zpěvačka a herečka, která se stala známou svými písněmi jako jsou „Žízeň“, „Amerika“ a „Láska je láska“. Zajímavostí je, že Lucie Bílá má celkem čtyři děti – tři dcery a jednoho syna. Její nejstarší dcera Tereza se narodila v roce 1992, druhá dcera Lucie se narodila v roce 1996, třetí dcera Veronika v roce 2005 a syn Kryštof v roce 2012. Lucie Bílá je tedy hrdou matkou čtyř dětí.

otec dítěte
Kolik má dětí Lucie Bílá?
Kolik má dětí Lucie Bílá?

1. Lucie Bílá a její rodina

Lucie Bílá je populární česká zpěvačka, která se narodila 7. dubna 1966 v Otvovicích u Prahy. Její rodiče byli oba hudebníci a Lucie vyrůstala se dvěma staršími bratry.

V roce 1993 se Lucie Bílá provdala za svého manažera Ivana Pelceřovského, se kterým má dvě děti – syna Adama a dceru Terezu.

2. Kolik má dětí Lucie Bílá?

Jak již bylo zmíněno výše, Lucie Bílá má s manželem Ivanem Pelceřovským dvě děti – syna Adama a dceru Terezu.

Adam se narodil v roce 1996 a Tereza v roce 2001. Oba dva žijí s rodiči v Praze a zatím se nevěnují hudební kariéře jako jejich slavná maminka.

3. Zajímavosti o Lucii Bílé

Kromě své úspěšné hudební kariéry, Lucie Bílá se věnuje také hereckému umění. Svůj herecký debut si odbyla v roce 1994 ve filmu Nesmrtelná teta.

Lucie Bílá je také známá svým charitativním angažmá. V roce 2005 založila nadační fond Kousek po kousku, který pomáhá lidem s nádorovými onemocněními a jejich rodinám.

Chcete vědět více o dalších populárních zpěvačkách? Navštivte tuto stránku.


Často kladené otázky

Kolik má dětí Lucie Bílá?

Lucie Bílá má 2 děti. Jmenují se Lucie a Filip.

otci

Kategorie – Otec dítěte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno