Kolik má Tomáš Klus dětí?

Tomáš Klus je známý český zpěvák a skladatel. Odhalení počtu jeho dětí je pro mnoho fanoušků zajímavou informací.

Tomáš Klus je otcem tří dětí. Spolu s jeho manželkou Majkou má dvě dcery – Evu a Fredriku. V roce 2018 se pár rozhodl adoptovat syna Jana.

Tomáš Klus má tedy celkem tři děti – dvě dcery a jednoho syna. Tyto informace jsou často hledané na internetu a fanoušci zpěváka jsou zvědaví na jeho osobní život a jeho přístup k rodině.

otec dítěte


Kolik má Tomáš Klus dětí?

Kolik má Tomáš Klus dětí?

Krátký životopis Tomáše Kluse

Tomáš Klus se narodil v roce 1986 v Třebíči a již od dětství se věnoval hudbě. Po studiu na konzervatoři se vydal na sólovou dráhu a svými písněmi získal mnoho fanoušků. Jeho nejznámější písně jsou například „Cesta do záhu(d)by“ a „Pánubohudooken“.

Kolik má Tomáš Klus dětí?

Podle zdrojů má Tomáš Klus v současné době jedno dítě.

Reakce fanoušků na zprávu o dítěti

Na sociálních sítích se fanoušci Tomáše Kluse rozdělili do dvou skupin. Jedni mu gratulovali a přáli mu, aby se mu všechno s novorozencem dařilo, druzí se naopak obávali toho, že se jeho kreativita a tvorba zhorší či zcela zastaví kvůli starostem s dítětem.

Zdroje informací

Související články

© 2023 Blog o hudebnících


Často kladené otázky

Kolik má Tomáš Klus dětí?

Tomáš Klus je český zpěvák, písničkář a kytarista, který se narodil 15. května 1986 v Třebíči. Pokud jde o jeho rodinný život, nevíme přesně, kolik dětí má. Tomáš Klus se nerozpakoval o svém soukromí mluvit, ale není známo, kolik má dětí a jestli vůbec nějaké má.

otci

Kategorie – Otec dítěte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno