Kolik měl Karel Gott dětí?

Karel Gott, nezbytně největší český zpěvák, měl celkem čtyři děti. Jeho nejstarší dcera Charlotte Ella Gottová (*1975) je americká podnikatelka, zatímco syn Karel Gott ml. (*1979) se také stal zpěvákem a stále úspěšně vystupuje na koncertních pódiích. Druhá dcera Nelly (*1983) se stala novinářkou a moderátorkou, zatímco nejmladší dcera Dominika (*2007) mu přišla na svět až v jeho pozdním věku. Karel Gott celý život opatroval své děti a byl pro ně velkou oporou.

otec dítěte

Kolik měl Karel Gott dětí?

Karel Gott – osobnost hudby a zpěvu

Karel Gott byl jednou z nejvýznamnějších osobností hudby a zpěvu v České republice. Narodil se v roce 1939 v Plzni a svou kariéru zahájil v polovině 60. let. Za svou kariéru nahrál více než 100 alb a prodal více než 50 milionů kopií svých nahrávek. Byl nejen považován za jednoho z nejlepších zpěváků v České republice, ale také za jednoho z nejoblíbenějších.

Kolik měl Karel Gott dětí?

Karel Gott měl celkem čtyři děti. Jeho nejstarší syn, Jan, se narodil v roce 1967, jeho dcera Charlotte v roce 1973 a jeho nejmladší syn, Nelly, v roce 1984. Jeho čtvrté dítě, Vincent, se narodil v roce 2008, když bylo Karlovi Gottovi již 69 let.

Velká osobnost hudby zemřela na rakovinu slinivky břišní

Karel Gott zemřel na rakovinu slinivky břišní v roce 2019 ve věku 80 let. Jeho smrt byla hluboce pociťována nejen v České republice, ale také v zahraničí, kde byl Karla Gotta velmi populární.

Relevantní odkazy k tématu

Ostatní informace o Karlovi Gottovi a jeho rodině můžete najít na následujících odkazech:

Wikipedia
Oficiální stránky Karla Gotta
Wikipedia (anglicky)

Závěr

Karel Gott byl nejen velkou osobností hudby a zpěvu, ale také otcem čtyř dětí. Jeho smrt v roce 2019 byla velkou ztrátou pro českou hudbu a kulturu. Dědictví, které nám zanechal, však bude navždy žít dál prostřednictvím jeho hitů a nahrávek.

Často kladené dotazy

Kolik měl Karel Gott dětí?

Karel Gott, nezapomenutelný zpěvák a interpret, měl celkem čtyři děti z různých manželství. Jeho první manželkou byla Anna, se kterou měl dceru Karolínu a syna Jana. Druhá manželka Marcela mu porodila dceru Charlottu Elli a třetí manželka Ivana syna Dominika.

otci

Kategorie – Otec dítěte

Předchozí článekUnikátní pohodlný vůz elektrické autíčko jeep
Další článekjak naucit deti plavat
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno