DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Krása českého přímoří: Skvělé destinace pro rodinné zájezdy

Pokud plánujete rodinný zájezd, určitě byste měli zvážit návštěvu českého přímoří. Tato oblast nabízí mnoho skvělých destinací, které splní přání každého člena rodiny. Pokud hledáte klid na pláži, můžete navštívit oblíbená letoviska jako je například Karlovy Vary nebo Mariánské Lázně. Pro aktivnější rodiny jsou k dispozici mnohé cyklostezky nebo možnost vodních sportů. Rovněž se můžete projet historickými městy jako je třeba Plzeň nebo Hradec Králové. Nezapomeňte si také užít skvělé gastronomické zážitky, které nabízí mnoho restaurací v této oblasti. Navštivte české přímoří a zažijte s rodinou nezapomenutelnou dovolenou!

děti
Krása českého přímoří: Skvělé destinace pro rodinné zájezdy

Úvod

V České republice máme mnoho krásných míst, které stojí za návštěvu. Jedním z nejoblíbenějších je bezesporu přímoří. V tomto článku se podíváme na to, které destinace jsou nejlepší pro rodinné zájezdy.

Spousty zábavy v Aquaparku Babylon

První z našich tipů je Aquapark Babylon v Liberci. Tento rozsáhlý vodní park nabízí spousty zábavy nejen pro děti, ale také pro dospělé. Mezi největší atrakce patří tobogány, masážní bazény, sauny a páry, ale také skvělé restaurace a bary.

Navštivte ZOO Dvůr Králové

Pokud máte rádi zvířata, rozhodně byste neměli vynechat návštěvu ZOO Dvůr Králové. Tato unikátní zahrada se pyšní nedávnou rekonstrukcí a nabízí návštěvníkům nádherné pohledy na zvířata a jejich životní prostředí. Určitě si nezapomeňte přinést fotoaparát, protože zde najdete mnoho zvířat, které jinde neuvidíte.

Procházka kolem pevnosti Josefov

Pokud máte rádi historii, určitě navštivte pevnost Josefov nedaleko Jaroměře. Tato historická pevnost se pyšní skvělým výhledem na okolí a je ideálním místem pro procházky s rodinou. Navíc, zde se často pořádají různé akce a festivaly, takže zde nebude nuda.

Závěr

Jak vidíte, České přímoří je skvělým místem pro rodinné zájezdy. Oprostěte se od každodenního shonu a vydajte se na pár dní na sever Čech. Užijete si zábavu v Aquaparku Babylon, poznáte nová zvířata v ZOO Dvůr Králové a procházíte se kolem pevnosti Josefov.

Další tipy na zábavu

Pokud toužíte po další zábavě, můžete se podívat na následující odkazy:


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Krása českého přímoří: Skvělé destinace pro rodinné zájezdy

Proč vyrazit na české přímoří?

České přímoří nabízí mnoho krásných míst k návštěvě. Nejenže je to cenově dostupná dovolená, ale také tu najdete spoustu aktivit pro celou rodinu. Krásné pláže, mořské koupele, malebná města a historické památky – to všechno si můžete užít na českých plážích.

Jaké jsou nejlepší destinace na českém přímoří pro rodinné zájezdy?

Mezi nejlepší destinace na českém přímoří patří například:

 • Plzeňsko – s krásnými plážemi a řadou aktivit pro děti a dospělé
 • Karlovarsko – s nádhernými zámku a historickými památkami, ale také s řadou sportovních aktivit na vodě
 • Ústecko – s množstvím zajímavých měst a památek, ale také s kvalitními plážemi a atrakcemi pro děti

Jaké aktivity si na českém přímoří můžu užít se svou rodinou?

Na českém přímoří není nuda. Kromě koupání a slunění na plážích tu najdete spoustu dalších aktivit i pro rodiny s dětmi:

 • cykloturistika
 • vodní sporty (kitesurfing, paddleboarding, windsurfing)
 • návštěva historických památek a zámků
 • lanové centrum a dobrodružné parky
 • procházky v přírodě

dovolená

Rodinné zájezdy k moři

Proč si vybrat rodinný zájezd k moři

Rodinné zájezdy k moři jsou v poslední době stále populárnější. Rodiny se utíkají pryč od každodenního shonu a stresu do klidného prostředí pláže a modrého moře. To je ale jen jeden z mnoha důvodů, proč si vybrat právě takový zájezd.

Při rodinném zájezdu si můžete užít společné chvíle s vaší rodinou, která jsou velmi důležité pro utužení rodinných vazeb. Děti si užijí hry na pláži a sbírání lastur a rodiče si mohou odpočinout a relaxovat na lehátku.

Tipy na rodinné zájezdy k moři

Pokud si plánujete rodinný zájezd k moři, je důležité zohlednit několik faktorů. Měli byste si rozmyslet, jaký druh dovolené vás a vaši rodinu baví. Například můžete si vybrat zájezd, kde je k dispozici dětský klub s animacemi nebo zájezd do menšího, klidnějšího města.

Další důležitou věcí je výběr vhodného ubytování. Určitě vám bude vyhovovat rodinný hotel nebo apartmán s dostatkem prostoru. Je také důležité zohlednit kvalitu stravování a nabídku aktivit, které jsou vhodné právě pro rodiny s dětmi.

Oblíbené destinace pro rodinné zájezdy k moři

Mezi oblíbené destinace pro rodinné zájezdy k moři patří Chorvatsko, Španělsko, Itálie nebo Francie. Tyto země nabízejí krásné pláže, skvělé ubytování a aktivitu pro celou rodinu.

Pokud hledáte další tipy na rodinné zájezdy k moři, doporučujeme navštívit stránky Wikipedie na téma dovolená.

pro děti

Krása českého přímoří: Skvělé destinace pro rodinné zájezdy

 • Krásné pláže a mořské pobřeží na českém přímoří
 • Různé aktivity pro rodiny s dětmi – cykloturistika, turistika, vodní sporty
 • Zábavní parky a atrakce pro celou rodinu
 • Kulturní památky a historická města v okolí
 • Mnoho možností ubytování – od luxusních hotelů až po kempy
 • Přístupná lokalita pro návštěvu krásného přírodního parku
 • Možnost ochutnat regionální kuchyni v místních restauracích
 • Příznivé ceny a možnost výhodnějších rodinných balíčků

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekDěti a kočky: Jak vytvořit bezpečný a harmonický vztah mezi nimi
Další článekJaký je rozdíl mezi survival a creative módem v Minecraftu?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno