DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší pláže na Kapverdách pro rodinnou dovolenou s dětmi

Nejlepší pláže na Kapverdách pro rodinnou dovolenou s dětmi

Pokud plánujete rodinnou dovolenou na Kapverdách a hledáte vhodné pláže pro děti, zvažte následující možnosti:

  • Pláž Santa Maria – jedna z nejznámějších pláží na Kapverdách, s bílým pískem a klidným mořem, ideální pro rodiny s malými dětmi;
  • Pláž Vila do Maio – na malém ostrově Maio se nachází tato krásná pláž, která je méně turistická než Santa Maria, ale stejně krásná a vhodná pro děti;
  • Pláž Praia de Chaves – nachází se na severu ostrova Boa Vista a je dlouhá 18 kilometrů, s bílým pískem a poklidným mořem, pro děti ideální koupání a stavba pískových hradů;
  • Pláž Praia de Santa Monica – další krásná pláž na ostrově Boa Vista, idylické místo pro rodinnou dovolenou, s čistým mořem a velkou oblastí písku pro dětské hry a aktivity.

Všechny tyto pláže jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi na Kapverdách. Vychutnejte si slunce, písek a moře s vašimi nejdražšími a vytvořte nezapomenutelné zážitky na této krásné africké destinaci.


děti

Které pláže na Kapverdách jsou nejlepší pro rodinnou dovolenou s dětmi

Nejlepší pláže na Kapverdách pro rodinnou dovolenou s dětmi

1. Praia do Espinho

Tato pláž se nachází na severu ostrova Santiago. Má klidné a mělké vody, takže je vhodná i pro nejmenší děti. Kromě koupání si můžete užít také horské krajiny a divokou přírodu v okolí pláže.

2. Praia de Santa Maria

Tato pláž je největší a nejpopulárnější na ostrově Sal. Na pláži najdete spoustu možností pro sportování, jako je surfování, kitesurfing nebo potápění. Pro děti jsou k dispozici také vodní atrakce jako například nafukovací skluzavky.

3. Praia de Chaves

Tato pláž se nachází na severu ostrova Boa Vista. Její písek je jemný a bílý a voda je průzračně modrá. Pro děti jsou k dispozici také vodní atrakce a na pláži se nachází několik restaurací a barů.

4. Praia do Laginha

Tato pláž se nachází na severu ostrova Santiago. Její vody jsou poměrně mělké a klidné, což ji dělá vhodnou pro rodiny s dětmi. Na pláži se také nachází několik restaurací a barů.

5. Praia de Cidade Velha

Tato pláž se nachází nedaleko historického města Cidade Velha na ostrově Santiago. Voda je klidná a teplá, takže je pláž vhodná pro rodiny s dětmi. Na pláži můžete také vyzkoušet rybaření s místními rybáři.

Pro další tipy na dovolenou na Kapverdách můžete navštívit tento článek z U.S. Today.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Které pláže na Kapverdách jsou nejlepší pro rodinnou dovolenou s dětmi?

1. Pláž Santa Maria, ostrov Sal

Pláž Santa Maria je ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi. Je to nejdelší pláž na ostrově Sal, s teplým mořem a živými korálovými útesy. Je zde také mnoho možností pro vodní sporty a aktivity pro děti.

2. Pláž Praia de Chaves, ostrov Boa Vista

Pláž Praia de Chaves na ostrově Boa Vista je druhou nejdelší pláží na Kapverdách a nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi. Je zde mnoho vodních sportů, jako kitesurfing a windsurfing, a je to také skvělé místo pro pozorování želv a ryb.

3. Pláž Praia da Cruz, ostrov Santo Antão

Pokud hledáte klidnější pláž, pláž Praia da Cruz na ostrově Santo Antão je pro vás ideální. Je zde méně turistů a pláž je obklopena krásným horským prostředím. Je zde také mnoho skvělých míst k prozkoumání v jejím okolí pro rodiny s dětmi.

4. Pláž Santa Monica, ostrov Boa Vista

Pláž Santa Monica je jednou z nejkrásnějších pláží na Kapverdách. Má dokonalou bílou písečnou pláž a teplé, klidné moře. I když je pláž populární mezi turisty, stále zůstává klidnou a rodinnou destinací.

5. Pláž Praia de Santa Maria, ostrov Santiago

Pláž Praia de Santa Maria se nachází na ostrově Santiago a je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Má širokou, písečnou pláž s klidným mořem a mnoho restaurací a barů v blízkosti. Je zde také možnost vyzkoušet si některé vodní aktivity, jako je např. šnorchlování.

dovolená

Dovolená s dětmi Kapverdy u moře

Proč jet na dovolenou s dětmi na Kapverdy?

Kapverdy jsou nezapomenutelným místem pro dovolenou s dětmi. Tento africký ostrůvek je ideální pro rodiny s dětmi, kteří chtějí relaxovat u moře, poznávat nové kultury a objevovat krásy přírody.

Kde se ubytovat na Kapverdách?

Na Kapverdách se nachází spousta krásných hotelů, které nabízejí ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Pro ty, kteří chtějí zažít opravdovou dovolenou v soukromí, jsou zde také krásné vily a apartmány.

Co dělat na Kapverdách s dětmi?

Na Kapverdách můžete podniknout mnoho aktivit s dětmi. Například si můžete vyzkoušet surfování, potápění, rybaření nebo jízdu na koni. Pokud hledáte něco klidnějšího, navštivte krásné pláže, kde můžete relaxovat a koupat se v azurově modrém moři.

Více informací o Kapverdách

Pokud chcete získat více informací o Kapverdách, můžete navštívit stránku na Wikipedii zde.

pro děti

Nejlepší pláže na Kapverdách pro rodinnou dovolenou s dětmi

  • Praia da Chave na ostrově Boa Vista – písčitá pláž, klidné vody, plážové bary a restaurace
  • Praia de Santa Maria na ostrově Sal – velmi dlouhá pláž, čistá voda, několik aktivit pro děti v okolí
  • Praia de Santa Monica na ostrově Boa Vista – dlouhá pláž, není zde mnoho turistů, vhodné pro odpočinek a relaxaci s dětmi
  • Praia do Estoril na ostrově Maio – klidná pláž, méně turistů, vhodná pro rodiny s malými dětmi
  • Praia da Cruz na ostrově Santiago – klidná pláž, vhodná pro rodiny s malými dětmi, v okolí restaurace a plážové bary

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekNejoblíbenější deskové hry v angličtině pro začátečníky
Další článekPlyšové hračky: Jak se proměnily v průběhu let?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno