Elektrická autíčka v AKCI

Land Rover Defender dětské elektrické autíčko: nejlepší zážitek pro vaše dítě!

Toto úžasné dětské elektrické autíčko je nejlepší způsob, jak vaše dítě může prožít zábavu a seznámit se s autem jako opravdový řidič. Land Rover Defender je ikonický terénní vůz, který má sílu a styl, a díky tomuto autíčku se vaše dítě cítí, jako by řídilo opravdový Land Rover.

S tímto autíčkem vaše dítě může vyrazit na své první dobrodružství v místnosti, na zahradě nebo dokonce i na silnici ve vaší sousedství. Díky výkonu 12V motoru a velkým koly jsou jízdy vysoce zábavné a zároveň bezpečné. Auto je vybaveno bezpečnostními funkcemi, jako jsou bezpečnostní pásy a dálkové ovládání, takže rodiče mohou kontrolovat rychlost a směr tak, aby dítě nebylo v ohrožení.

Land Rover Defender dětské elektrické autíčko má realistický design a stavbu, takže se dítě cítí, jako by řídilo opravdový vůz. Je to skvělý způsob, jak rozvinout motorické dovednosti vašeho dítěte, ale také, jak se naučit základům bezpečné jízdy. Toto autíčko určitě uspokojí každého malého řidiče, který touží po svém prvním vozidle s pohonem.

Takže pokud hledáte dokonalý způsob, jak uspokojit zájem vašeho dítěte v automobilové branži, Land Rover Defender dětské elektrické autíčko je tou správnou volbou!

autičko
Land Rover Defender dětské elektrické autíčko: nejlepší zážitek pro vaše dítě!

Land Rover Defender dětské elektrické autíčko: nejlepší zážitek pro vaše dítě!

Proč je Land Rover Defender dětské elektrické autíčko skvělým dárkem pro vaše dítě?

Každý rok se blíží Vánoce a my všichni hledáme ty správné dárky pro naše děti. Jestliže hledáte něco speciálního, co odliší vaše dítě od ostatních, zvažte nabídku Land Rover Defender dětského elektrického autíčka. Tohle autíčko přináší novou dimenzi zábavy pro děti a mnoho dalších výhod.

Snadno ovladatelné

Snažili jste se někdy s dítětem vládnout řídící pákou a to naprosto neřídilo? Když vaše dítě bude sedět za volantem tohoto autíčka, budete mít jistotu, že ho bezpečně ovládne. S použitím plynového pedálu a řízení je to pro dítě snadné a zábavné.

Zábava pro celou rodinu

Land Rover Defender dětské elektrické autíčko je určeno pro děti od tří let a starší. Dospělí mohou bez obav sledovat, jak se děti baví a užívají si jízdu na svém vlastním elektrickém autíčku. A možná si dokonce i sami vyzkouší jízdu.

Bezpečnost je na prvním místě

S bezpečností se nemá nikdy zahrávat, to je jistě pravda. Land Rover Defender dětské elektrické autíčko má odolnou a pevnou konstrukci s uzavíratelnými dveřmi. Děti budou mít pocit, že opravdu řídí samostatně, ale zároveň budete mít klidné srdce, že to jde bezpečně.

Kde najít nejlepší nabídky

Pokud hledáte ten správný model Land Rover Defender dětského elektrického autíčka pro vaše dítě, rozhodně byste měli zavítat na webovou stránku https://www.cars-for-kids.cz/. Zde naleznete mnoho modelů a zajímavých nabídek, které proběhly během tohoto vánočního období. Věřte, že vaše dítě bude se svým novým autem spokojené a nevyhne se vám ani úsměv.


autičko

Elektrická autíčka v AKCI

Land Rover Defender dětské elektrické autíčko: nejlepší zážitek pro vaše dítě!

Pro koho je toto dětské elektrické autíčko vhodné?

Toto elektrické autíčko je vhodné pro děti ve věku 2 až 6 let.

Co je v ceně autíčka?

V ceně autíčka je zahrnuto samotné elektrické autíčko, nabíječka, baterie a dálkové ovládání.

Kolik kilometrů mohou děti ujet na jedno nabití baterie?

Děti mohou ujet na jedno nabití baterie přibližně 8-10 kilometrů, v závislosti na terénu a hmotnosti dítěte.

Je bezpečné pro mé dítě používat elektrické autíčko?

Ano, elektrické autíčko je bezpečné pro vaše dítě. Je vybaveno bezpečnostními prvky jako jsou například bezpečnostní pásy a ovládání rychlosti.

Jaké jsou rozměry autíčka?

Rozměry autíčka jsou 108 cm x 57 cm x 57 cm (délka x šířka x výška).

Jaké jsou maximální rozměry a hmotnost dítěte pro použití autíčka?

Maximální rozměry dítěte jsou 110 cm x 55 cm x 55 cm (výška x šířka x hloubka). Maximální váha dítěte by neměla překročit 30 kg.

Je možné vrátit autíčko zpět?

Ano, v případě vadného zboží je možné jej vrátit do 14 dnů po obdržení s plným vrácením peněz. V tomto případě kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Jak dlouho trvá nabití baterie?

Trvá přibližně 8-10 hodin nabití baterie. Doporučujeme však nabíjet baterii po každém použití, aby byla připravena na další jízdu.

Lze autíčko používat venku i uvnitř?

Ano, autíčko je vyrobeno tak, aby bylo možné používat ho na hladkých nerovných površích, jak venku, tak uvnitř.Zkrácený přehled o dětském elektrickém autíčku Land Rover Defender:

  • Velmi reálný a autentický design z karoserie vozidla
  • Poháněno silným motorem s maximální rychlostí 3-4 km/h
  • Bezpečné řízení s pedálovým plynu a brzdou
  • Ideální pro děti od 3 do 8 let
  • Vynikající outdoorové zážitky pro vaše dítě
  • Zábavné a vzrušující jízdní dovednosti pro malé Land Rover fanoušky
  • Použitelné v různých terénech, jako jsou kamenné, prašné, trávníkové nebo kamenité cestyKategorie – hračky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno