NEJLEPŠÍ DESKOVÉ HRY AKCI

Lovci pokladů – nová desková hra pro dobrodružné sběratele

Pokud patříte k dobrodružným sběratelům a milovníkům deskových her, tak neváhejte a vyzkoušejte novou deskovou hru Lovci pokladů!

Tato hra vás zavede do fantastického světa plného tajemství a nejrůznějších pokladů, které budete muset najít. Samozřejmostí jsou různé překážky a úkoly, které budou nutné plnit a zvládat, abyste mohli pokračovat v hledání vašich cílů.

Hlavními aktéry hry jsou Lovci pokladů, kteří se budou muset spolupracovat a plnit úkoly navzájem. Na konci každé hry se rozhodne, kdo z lovčích je nejlepší a kdo si odnese větší podíl z nalezeného pokladu.

Tak vyzvěte své přátele, složte si tým a vydávejte se na dobrodružnou cestu plnou záhad, tajemství a nekonečného dobrodružství!

Buďte nejlepšími Lovci pokladů a ukažte světu, co dokážete!

děti výlet

Lovci pokladů – nová desková hra pro dobrodružné sběratele

Co jsou Lovci pokladů?

Lovci pokladů jsou desková hra plná dobrodružství, kde se hráči snaží najít a získat poklady. Hráči ztvárňují různé postavy, které mají různé schopnosti a kouzla. Hra je určena pro 2 až 6 hráčů a je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Jak hrát Lovce pokladů?

Při hraní Lovců pokladů hráči postupují po herní desce, plní úkoly a sbírají poklady. Hra obsahuje různé karty s kouzly, zbraněmi a předměty, které hráči mohou využívat. Úkolem hráčů je porazit monstra a získat poklady. Hra končí, když některý z hráčů získá určitý počet pokladů.

Recenze Lovců pokladů

Podle recenzí je Lovci pokladů velmi zábavná desková hra. Hra nabízí spoustu dobrodružství a možností a dokáže hráče udržet v napětí až do konce. Hráči si také pochvalují design a kvalitu herních komponentů. Pro milovníky deskových her určitě stojí za vyzkoušení.

Kde si koupit Lovce pokladů?

Lovce pokladů si můžete zakoupit v herních obchodech, online na eshopech nebo na Amazonu. Cena hry se pohybuje okolo 500 Kč.

Závěr

Lovci pokladů jsou skvělou deskovou hrou pro milovníky dobrodružství a fantazie. Hra nabízí spoustu zábavy a napětí a povede hráče až do cíle – k zisku největšího množství pokladů. Pokud hledáte zajímavou deskovou hru pro sebe nebo pro dárek, Lovce pokladů určitě stojí za vyzkoušení.

Zdroj: https://www.usaopoly.com/games/treasure-hunters

NEJLEPŠÍ DESKOVÉ HRY AKCI

Co je Lovci pokladů?

Lovci pokladů je nová desková hra plná dobrodružství a vzrušení. Hráči se stanou sběrateli, kteří se vydávají na výpravu za tajemnými a cennými poklady, které jsou ukryty po celém světě.

Jak se hra hraje?

V průběhu hry hráči sbírají karty s různými poklady a snaží se získat co největší počet bodů. Karty mají různé hodnoty a některé z nich mají speciální schopnosti, které mohou hráči využít v průběhu hry.

Pro kolik hráčů je hra vhodná?

Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče, kteří se mohou spolu utkat o to, kdo získá více pokladů a bodů. Každá hra trvá obvykle zhruba hodinu.

Jaké jsou další informace o hře?

Lovci pokladů je novátorská hra, která se vyznačuje krásným designem a velkou variabilitou. Hráči mohou hrát různé strategie a vytvářet své vlastní taktiky. Hra se vyrábí v České republice a získala již řadu pozitivních ohlasů ve světě deskových her.

dovolená

Lovci pokladů desková hra

Co je Lovci pokladů desková hra?

Lovci pokladů je desková hra, která se hraje více hráči. Hráči se snaží najít poklad a porazit ostatní hráče.

Pravidla hry

Ve hře může hrát až 4 hráči. Každý hráč má svou figurku a snaží se projít herním plánem, který je rozdělen na pole. Hráč postupuje podle hodů kostkou. Pokud hráč náhodou zakončí kolo na stejné ploše, kde stojí jiný hráč, tak se oba vrhají do souboje.

Během souboje hráči házejí kostkou a používají různé akce pro poražení soupeře. Hráč, který vyhraje souboj, získává poklad a posouvá se na další úroveň.

Zdroje

Pro více informací o hře Lovci pokladů navštivte tuto stránku na Wikipedii.


pro děti

Lovci pokladů – nová desková hra pro dobrodružné sběratele

  • Nová desková hra pro všechny dobrodružné sběratele
  • Získávejte poklady a splňujte různé úkoly na cestě k vítězství
  • Hra pro 2 až 4 hráče
  • Vydejte se na dobrodružnou výpravu plnou zábavy a vzrušení
  • Krásně zpracované karty a herní plán
  • Zábava pro celou rodinu nebo s přáteli na večírku

NEJLEPŠÍ DESKOVÉ HRY AKCI

Kategorie – Deskové hry

Předchozí článekJak se liší gravidita po 40-tce od té mladší.
Další článekJak najít rovnováhu mezi prací a vztahem na dálku
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno