DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Maledivy s dětmi: Tipy na rodinné aktivity a výlety

Maledivy jsou rájem na zemi a skvělou destinací pro rodinnou dovolenou. Pokud plánujete cestu s dětmi, může být užitečné znát několik zajímavých aktivit, které se nabízejí. Od plavání se želvami až po vodní sporty, Maledivy mají, co nabídnout jak pro dospělé, tak pro děti.

Plachtění na katamaránu je skvělý způsob, jak si užít tuto tropickou destinaci. Děti se budou cítit naprosto nadšené, když budou plachtit po krásných vodách s nádherným výhledem na zátoky, pláže a laguny.

Další zábavná aktivita, kterou vyzkoušet s celou rodinou, je plavání se želvami. Maledivy jsou známé svým želvím útočištěm, a proto můžete snadno najít organizátory, kteří vám nabídnou šanci plavat se želvami, pozorovat je pod vodou a dokonce s nimi i snímat selfie.

Vodní sporty jsou velkou atrakcí pro všechny návštěvníky Malediv. Některé z nejoblíbenějších vodních sportů, které si můžete vyzkoušet, zahrnují windsurfing, kajak, wakeboarding, paddleboarding a sportovní rybolov.

Nezapomeňte také navštívit nejbližší města a nákupní centra, kde si můžete užít spoustu zábavných aktivit a kulturních zážitků s celou rodinou. Maledivy nabízejí nejen krásné pláže a vysoké teploty, ale také mnoho dalšího, co může celou rodinu bavit!

děti
Maledivy s dětmi: Tip na rodinné aktivity a výlety

Jaké jsou Maledivy?

Maledivy jsou tropický ráj se spoustou bílých písečných pláží a modrého moře, což z nich dělá ideální dovolenou pro rodiny s dětmi. Kromě klasické pláže a vodních sportů zde však najdete i mnoho dalších zajímavých aktivit, které vám umožní prozkoumat krásy této destinace.

Tipy na rodinné aktivity a výlety

 • Plážový volejbal
 • Šnorchlování a potápění
 • Procházky po pláži
 • Projížďka na lodi
 • Návštěva rybářské vesničky
 • Spa pro děti
 • Surfování
 • Kitesurfing

Kromě těchto aktivit je zde také mnoho dalších věcí, které můžete pro děti a rodinu udělat. Například návštěva maledivského národního parku, východ slunce na pláži, nebo procházka po tradičním trhu. Pokud však hledáte něco zábavnějšího, můžete navštívit také některé z tematických parků, které zde najdete.

Jak se sem dostat

Existuje mnoho způsobů, jak se na Maledivy dostat. Většina turistů využívá leteckou dopravu, a to přes hlavní město Malé. Odtud pak můžete pokračovat dál lodí nebo letadlem do vybraného resortu. Pokud hledáte levnější způsob dopravy, můžete využít také možnosti plavby lodí z Indie nebo Srí Lanky, což vás stojí méně peněz, ale více času a energie.

Pokud hledáte inspiraci pro další cestovatelské tipy s rodinou, doporučujeme navštívit stránky amerického rodinného cestovatelského blogu Family Vacation Critic, kde najdete spoustu užitečných tipů a triků, jak si s rodinou užít nejnovější a nezbavnější rodinné dovolené po celém světě.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Maledivy s dětmi: Tipy na rodinné aktivity a výlety

Jaké jsou nejlepší pláže pro děti?

Maledivy jsou známé pro své nádherné pláže a čistou vodu. Pro děti jsou nejlepší pláže s mělčinou, jako například Banana Reef nebo Fun Island Resort.

Co nabízejí resorty pro rodiny s dětmi?

Většina resortů na Maledivách nabízí pro rodiny s dětmi speciální služby, jako například dětské hřiště, bazén s dětskými atrakcemi, animační programy, dětské menu a mnoho dalšího.

Kde se dají pozorovat ryby a mořské želvy?

Maledivy jsou ideálním místem pro pozorování podmořského života. Nejlepší místa jsou Coral Garden a Maaya Thila. Pokud si chcete zarezervovat výlet s průvodcem, kontaktujte recepci vašeho resortu.

Jaké jsou možnosti výletů pro celou rodinu?

Kromě pozorování podmořského života si můžete rezervovat například výlet na jiný ostrov, piknik na pustém ostrově, vodní sporty jako například jízdu na vodním skútru nebo windsurfing. Všechny výlety si můžete rezervovat přes recepci vašeho resortu.

dovolená

Dovolená s dětmi na Maledivách

Maledivy jsou krásná destinace pro dovolenou s dětmi u moře. Toto malebné souostroví s mnoha lagunami a ostrovy nabízí spoustu aktivit a zábavy pro celou rodinu.

Pláže a voda

Jednou z největších atrakcí Malediv jsou krásné pláže a průzračné moře. Děti zde mohou plavat a hrát si s rybami a dalšími mořskými tvory.

Šnorchlování a potápění

Maledivy jsou také skvělým místem pro šnorchlování a potápění. Rodina si může prohlédnout podmořský svět a pozorovat mnoho druhů ryb a korálů.

Kultura a historie

Maledivy mají také bohatou historii a kulturní dědictví. Rodina si může prohlédnout staré město Male a navštívit mnoho muzeí a památek.

Pokud hledáte krásnou destinaci pro dovolenou s dětmi u moře, pak jsou Maledivy ideální volbou.

Pro více informací o Maledivách navštivte stránku Wikipedia Maledivy.

pro děti

Tipy na rodinné aktivity a výlety na Maledivách s dětmi

 • Pláže – Maledivy jsou známé svými úchvatnými plážemi, které si užijí všechny věkové kategorie. Děti si mohou hrát na písku, chodit po korálech a koupat se.
 • Místní kultura – je možné navštívit maledivské vesnice a odhalit tak místní kulturu, tradice a způsoby života.
 • Potápění a šnorchlování – Maledivy nabízejí mnoho možností pro vodní aktivity, jako například potápění se s dětmi v mělkých zátočinách nebo šnorchlování s kouzelným podmořským životem.
 • Kajak – pronájem kajaku je skvělou aktivitou pro celou rodinu. S dětmi se můžete projet kolem maledivských ostrovů a poznávat tak krásy tohoto ráje.
 • Surfování a windsurfing – pro starší děti lze našimMaledivy nabídnout skvělé možnosti k surfování a windsurfingu.
 • Kulturní centra – Maledivy nabízejí řadu kulturních center, jako jsou muzea nebo historické památky, které lze navštívit s dětmi a objevit tak více o historii a tradicích ostrova.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno