DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší destinace pro dovolenou s dětmi v roce 2023

Hledáte ideální místo pro dovolenou s vašimi dětmi? Pokud ano, máme pro vás skvělé novinky! V roce 2023 existuje mnoho destinací, které jsou perfektní pro rodiny s dětmi. Tyto destinace nabízejí nejen relaxaci a zábavu pro dospělé, ale také mnoho aktivit pro děti.

Mezi nejlepší destinace pro dovolenou s dětmi v roce 2023 patří pláže v Španělsku, Řecku a Portugalsku. Tyto destinace jsou ideální pro rodiny s dětmi, protože nabízejí čisté pláže, teplé moře a mnoho aktivit pro děti jako je například plážový volejbal nebo hry na vodě.

Pokud máte rádi přírodu, můžete navštívit Norsko a jeho fjordy. Tato krásná země nabízí překrásné scenérie a mnoho aktivit, které jsou ideální pro děti. Například si děti mohou vyzkoušet rybaření nebo výlety na koni.

Další skvělou destinací pro rodiny s dětmi je Itálie. Tato země nabízí nejen krásné pláže, ale také mnoho kulturních památek, jako jsou památky římského impéria a velké množství skvělého jídla.

Výběr z těchto skvělých destinací pro dovolenou s dětmi v roce 2023 závisí na vašich preferencích. Zvolte si destinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat a užijte si nezapomenutelnou dovolenou se svou rodinou.

děti

Nejlepší destinace pro dovolenou s dětmi v roce 2023

Úvod

Plánujete letošní dovolenou s dětmi a nevíte kam vyrazit? V článku se dozvíte o nejlepších destinacích, které nabízejí zábavu pro celou rodinu.

1. Chorvatsko

1.1. Pláže a voda

Chorvatsko je ideální destinací pro rodiny s dětmi. Nabízí mnoho krásných pláží a čistého moře, které přilákají milovníky koupání. Zajímavou alternativou jsou i vodopády Krka nebo vodní parky Aquapark Istralandia a Aquapark Cikat.

1.2. Kulturní památky

Chorvatsko nabízí mnoho kulturních památek a historických měst jako je Dubrovník, Split nebo Zadar. Pro malé i velké návštěvníky jsou zajímavé muzea a festivaly.

2. Řecko

2.1. Pláže a voda

Řecko je naplněné mnoha krásnými plážemi a úchvatnou vodou. Navštivte ostrovy jako jsou Zakynthos nebo Kreta a objevte krásy řecké přírody.

2.2. Kulturní památky

Řecko je plné kulturních památek, jako je Akropolis nebo Delfské divadlo. Děti mohou být fascinovány řeckou mytologií a historickými příběhy.

3. Rakousko

3.1. Hory a příroda

V Rakousku se můžete těšit na krásné hory a přírodu. Navštivte národní parki jako je Hohe Tauern a Grossglockner, nebo se projet na proslulé horské dráze Zámek kapitána Nema.

3.2. Vodní parky

Rakousko nabízí mnoho zábavních parků a aquaparků. Mezi nejznámější patří Area 47, největší adrenalinový park v Evropě, nebo zábavní park Prater ve Vídni.

4. Německo

4.1. Zábavní parky

Německo je plné zábavních parků, jako je Europa Park nebo Legoland Deutschland. Pro milovníky zvířat je zajímavý zajímavý Tierpark Berlin nebo zoologická zahrada ve Frankfurtu.

4.2. Kulturní památky

V Německu se nachází mnoho kulturních památek, jako je Braniborská brána nebo dokonce zámek Neuschwanstein – inspirace pro Disneyův hrad v pohádkách.

Pro více informací můžete navštívit následující odkaz: Lonely Planet USA.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší destinace pro dovolenou s dětmi v roce 2023

1. Chorvatsko

Chorvatsko je především pro rodiny s dětmi ideální destinací kvůli svým plážím s pozvolným vstupem do moře. Děti si zde mohou hrát v písku, nasávat slunce a když se jim chce, i si šplouchnout do čistého Jadranu. Ocean Park v Biogradu na Moru, Aquacolors v Poreči a Dinopark ve městě Rovinj patří k nejlépe hodnoceným atrakcím.

2. Rakousko

Rakousko nabízí mnoho příležitostí pro rodinnou dovolenou jak na horách, tak i u jezer. V létě se dá využít široká nabídka cyklostezek a naučných stezek, v zimě pak výborné lyžařské střediska. Děti určitě potěší hrad Schönbrunn a jeho Zoo v centru Vídně.

3. Řecko

Řecko může být dobrou destinací pro rodinnou dovolenou s dětmi, pokud hledáte klidnou atmosféru a relaxační pobyt. Děti si určitě oblíbí krásné pláže a mořské dno plné různých ryb a korálů. Mezi nejlepší atrakce patří tzv. Aquapolis Corfu Water Park u města Korfu nebo multikulturní muzeum pro děti v Aténách.

4. Itálie

Itálie je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí a rozhodně nabízí nejen romantické okamžiky s partnerem, ale také skvělý volnočasový program pro celou rodinu. Pláže na Sardinii a Sicílii, parčíky s rekreačními atrakcemi a vodními atrakcemi v Toskánsku a Benátky jsou pro děti nevšední zážitek.

5. Německo

Německo nabízí mnoho krásných míst a mnoho aktivit pro celou rodinu. Léto je obdobím koupání a turistiky, zatímco v zimě je zaměřeno na lyžování a zimní sporty. Nejzajímavější místa jsou návštěva národního parku Harz, Legoland v Günzburgu a koupaliště Tropical Islands, nacházející se ve Waldsiedlung jižně od Berlína.

dovolená

Dovolená s dětmi 2023: Co vše je třeba pro plánování dovolené s dětmi

Plánování dovolené s dětmi

Pokud plánujete dovolenou s dětmi, musíte se připravit na spoustu věcí. Základními věcmi jsou volba cíle, ubytování, transport a aktivity během vaší dovolené.

Volba destinace

Když jste se rozhodli, že letos strávíte dovolenou s dětmi, první věc, na kterou se zaměřte, je volba destinace. Vyberte si místo, které nabízí dostatek zábavy a aktivity pro vaše děti.

2. Ubytování

Další věcí, na kterou se musíte zaměřit, je zajištění kvalitního ubytování pro vaši rodinu. Ujistěte se, že má vaše dítě dostatek prostoru a všichni se cítí pohodlně.

3. Transport

Dobře naplánovaný plán cesty může ušetřit spoustu stresu a usnadnit vám cestu. Pokud lítáte, zkontrolujte pravidla pro přepravu zavazadel a zvířat a rozhodněte se, jestli chcete ukončit cestu na stanici nebo cestujete dalšími způsoby.

Aktivity během vaší dovolené

Nakonec, aby vaše dovolená byla skutečně nezapomenutelnou záležitostí pro celou rodinu, vytvořte plán se zábavami, které bude během vaší dovolené splnit. Najít aktivity, které baví celou rodinu.

Pokud hledáte skvěle místo pro rodinnou dovolenou, vyzkoušejte Česko. Česko je ideálním místem pro rodinnou dovolenou a nabízí atrakce pro rodiny s dětmi všech věkových kategorie.

Dokonce i v Praze, největším městě tuto státy, existuje mnoho rodinných atrakcí, jako jsou zahrady, muzea, parky a procházky. Pro více informací o České republice na stránkách Wikipedie.

pro děti

Nejlepší destinace pro dovolenou s dětmi v roce 2023

  • Chorvatsko – krásné pláže a mnoho zábavy pro děti
  • Řecko – mnoho ostrovů nabízí skvělou dovolenou pro rodiny
  • Španělsko – slunečné pobřeží a vodní parky pro děti
  • Itálie – kulturní zážitky a překrásné přírodní scenérie
  • Německo – mnoho zábavných parků a atrakcí pro rodiny s dětmi

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno