DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší pláže pro rodiny s dětmi v Spojených arabských emirátech

Pokud plánujete dovolenou s rodinou v Spojených arabských emirátech, nezapomeňte navštívit některou z tamních pláží. Tady jsou některé z nejlepších pláží pro rodiny s dětmi.

Jumeirah Beach je jednou z nejpopulárnějších pláží v Dubaji. Je to velká pláž s bílým pískem a modrou vodou. K dispozici je mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty a občerstvení na pláži.

Další skvělou volbou je pláž Saadiyat Island v Abu Dhabi. Tato pláž poskytuje dokonalou kombinaci relaxace a zábavy pro celou rodinu. K dispozici jsou vodní parky, občerstvení a mnoho dalších aktivit.

Kromě toho se můžete vydat k pláži Al Mamzar v Dubaji, která nabízí zázemí pro posezení a čistou pláž pro koupání. K dispozici jsou také grily, piknikové stoly a místa vhodná pro rodinné oslavy.

Využijte plážového výletu a užijte si krásy slunce, písku a vody s vaší rodinou na nejlepších plážích v Spojených arabských emirátech.

děti

Nejlepší pláže pro rodiny s dětmi v Spojených arabských emirátech

Nejlepší pláže pro rodiny s dětmi v Spojených arabských emirátech

1. Pláž Jumeirah v Dubaji

Tato pláž je velmi oblíbená mezi místními obyvateli i turisty. Má čistý písek, průzračnou vodu a je dobře vybavena. Najdete zde mnoho aktivit pro děti, například hřiště na plážový volejbal nebo trampolíny.

Pro více informací o této pláži si přečtěte tento článek na Travel+Leisure.

2. Pláž Corniche v Abu Dhabi

Tato pláž se nachází v blízkosti centra Abu Dhabi a nabízí nádherné výhledy na město. Je velmi rozsáhlá a dítě si zde může hrát na mnoha hřištích. Klidné vody jsou ideální pro malé děti.

Získejte více informací o této pláži v tomto článku na The Culture Trip.

3. Pláž Al Mamzar Park v Šardži

Tato pláž se nachází v krásném parku Al Mamzar Park. Je velmi oblíbená mezi rodinami díky skvělým piknikovým místům a mnoha aktivitám pro děti, jako jsou například hřiště.

Přečtěte si více o této pláži v tomto článku na Time Out Sharjah.

4. Pláž Fujairah v Fujairah

Tato pláž se nachází v emirátu Fujairah a nabízí klidné vody a krásný výhled na horu Hajzar. Můžete si zde pronajmout kajak a prozkoumat okolí.

Více informací o této pláži najdete v tomto článku na Time Out Dubai.

5. Pláž Saadiyat Island v Abu Dhabi

Tato pláž se nachází na soukromém ostrově Saadiyat Island. Nabízí velmi čistou vodu a je ideální pro rodinný den na pláži.

Získejte více informací o této pláži v tomto článku na Travel+Leisure.

Tento blog post byl vytvořen bez jména autora.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší pláže pro rodiny s dětmi v Spojených arabských emirátech

1. Pláž Umm Suqeim Beach Dubai

Tato pláž se nachází v Dubaji a je oblíbená mezi rodinami s dětmi. Je zde dostatek prostoru pro hraní a plavání. Pláž je dobře vybavena a poskytuje návštěvníkům vybavení na vodní sporty.

2. Pláž Corniche Beach Abu Dhabi

Tato pláž je nejpopulárnější v Abu Dhabi a nabízí bezpečné a příjemné prostředí pro rodiny s dětmi. Pláž je dobře vybavena a nabízí širokou škálu aktivit pro děti, včetně vodních sportů a hřišť.

3. Pláž Al-Mamzar Beach Park

Al-Mamzar Beach Park se nachází v Sharjah a je ideální pro rodiny s dětmi díky svému klidnému a bezpečnému prostředí. Pláž je dobře upravená a nabízí prostorné zahrady a hřiště pro děti.

4. Pláž Yas Beach Abu Dhabi

Yas Beach se nachází na ostrově Yas v Abu Dhabi a cestu sem můžete absolvovat lodí nebo autem. Pláž je velmi čistá a poskytuje vynikající podmínky pro vodní sporty. Rodiny s dětmi ocení prvotřídní služby a vybavení pláže.

5. Pláž Jumeirah Beach Dubai

Jumeirah Beach je jednou z nejznámějších pláží v Dubaji a je ideální pro rodiny s dětmi. Pláž je obklopena výbornými hotely a nabízí širokou škálu aktivit pro děti, jako jsou například vodní skluzavky a trampolíny.

dovolená

Dovolená s dětmi ve spojených Emirátech u moře

Dovolená s dětmi ve spojených Emirátech u moře

Pokud hledáte pro vaši rodinu letní dovolenou u moře na exotickém místě, můžete zvážit spojené Emiráty. Tyto země na Arabském poloostrově mají spoustu kvalitních pláží s jemným bílým pískem a průzračnou vodou. Navíc jsou zde luxusní hotely s bohatým zázemím pro děti.

Dubaj

Nejznámějším místem spojených Emirátů je město Dubaj, které nabízí dokonalou kombinaci moderního městského života a tradičního arabského stylu. Zdejší pláže jsou bezpečné a dobře udržované, a tak ideální pro rodiny s dětmi. Děti si mohou užívat koupání a různé vodní aktivity, jako je například jízda na banánu nebo motokáry na vodě. Je zde také mnoho zábavních parků, kde se mohou děti vyřádit.

Abú Dhabí

Dalším zajímavým místem je Abú Dhabí, hlavní město spojených Emirátů. Zdejší pláže jsou klidnější než v Dubaji, což je ideální pro rodiny s menšími dětmi. Na pláži Corniche najdete zázemí s lehátky, stíny a sprchami. Abú Dhabí také nabízí mnoho zábavných atrakcí pro děti, jako například Ferrari World nebo Indoor Theme Park.

Pokud hledáte pro rodinnou dovolenou mimo Evropu, spojené Emiráty jsou dobrým místem s luxusními hotely, krásnými plážemi a mnoha aktivitami pro děti. Pro více informací o této destinaci můžete navštívit stránku na Wikipedii.


pro děti

Nejlepší pláže pro rodiny s dětmi v Spojených arabských emirátech

  • Pláž Corniche v Abu Dhabi je ideální volbou pro ty, kteří hledají dobrou zábavu pro celou rodinu.
  • Jumeirah Public Beach v Dubaji nabízí dokonalé podmínky pro surf, paddleboarding a další vodní aktivity.
  • Kalba Beach v Sharjah je skvělý výběr pro ty, kteří mají rádi klidná místa s nízkým provozem.
  • Pláž Al Mamzar v Dubaji nabízí jak soukromé pláže, tak veřejné koupaliště a vodní sporty pro děti.
  • Park pláž v Ras Al Khaimah, s malím vodopádem, dětským hřištěm a voláním zvířat, nabízí zábavu pro celou rodinu.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekKdy je čas se rozloučit s plyšovými hračkami?
Další článekJak zabalit a připravit se na dovolenou s dětmi na Kapverdách☀️
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno