DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší tipy na dovolenou s dětmi na řeckém ostrově Kos

Řecký ostrov Kos – ideální destinace pro dovolenou s dětmi

Pokud plánujete rodinnou dovolenou na řeckých ostrovech, nemůžete minout Kos. Tento ostrov nabízí ideální podmínky pro dovolenou s dětmi. Zde jsou nejlepší tipy na to, jak si užít pobyt na Kosu s celou rodinou.

1. Návštěva vodního parku Lido – jedna z nejoblíbenějších atrakcí pro děti na ostrově. Tento vodní park nabízí bazény různých velikostí a hloubek, skluzavky, relaxační zóny a mnoho dalšího.

2. Pláže s pozvolným vstupem do moře – na ostrově Kos najdete několik pláží s pozvolným vstupem do moře, které jsou ideální pro rodiny s malými dětmi. Nejlepší z nich jsou Agios Fokas, Tigaki a Mastichari.

3. Návštěva antických ruin – děti se mohou naučit něco nového a zároveň si užít dobrodružství při návštěvě antických ruin na ostrově Kos. Největší atrakcí jsou ruiny Asklépionu a Odeonu.

4. Procházka městem Kos – procházka malebnými ulicemi starého města Kos je skvělou zábavou pro celou rodinu. Můžete navštívit místní trhy, ochutnat tradiční řecké jídlo a užít si pohledy na historické památky.

5. Kajak v moři – pro rodiny s většími dětmi je kajak v moři skvělou volbou. Můžete si najmout kajak a prozkoumat pobřeží z jiného úhlu pohledu.

Na ostrově Kos najdete spoustu aktivit pro celou rodinu, které budou rozhodně nezapomenutelným zážitkem pro všechny.

děti
Nejlepší tipy na dovolenou s dětmi na řeckém ostrově Kos

Ostrov Kos

Ostrov Kos patří mezi nejznámější řecké ostrovy, které ročně navštěvují miliony turistů. Pro rodiny s dětmi však může být vyhledávaným místem díky své krásné přírodě, čistým plážím a mnoha aktivitám pro děti.

Nejlepší pláže pro děti

Na ostrově Kos není nouze o krásné pláže, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Mezi nejlepší pláže patří psiliamos, lambi beach a mastichari beach. Všechny pláže nabízejí čistou vodu, jemný písek a mnoho vodních aktivit pro děti.

Kam na výlet s dětmi

Kos nabízí mnoho zajímavých míst, které si můžete s dětmi prohlédnout. Mezi nejlepší patří:

  • Rhodos – Návštěva tohoto krásného ostrova je nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu.
  • Krétě – Prohlédněte si neuvěřitelné přírodní scenérie a navštivte tradiční řecké vesničky.
  • Athény – Prohlédněte si některé z nejslavnějších památek antického světa a naučte se něco nového o řecké historii.

Co ochutnat na ostrově Kos

Řecká kuchyně je proslulá svými chutemi a vůněmi. Na ostrově Kos si můžete vychutnat nejlepší speciality řecké kuchyně, včetně místních ryb, olivového oleje a koření.

Zábava pro děti na ostrově Kos

Ostrov Kos nabízí mnoho zábavy pro děti, včetně vodních parků, lunaparků a sportovních aktivit. Mezi nejoblíbenější aktivity patří vodní lyžování, jízda na banánu a vodní skútry.

Závěr

Ostrov Kos je ideálním místem pro rodiny s dětmi, protože nabízí mnoho aktivit a zábavy pro celou rodinu. Od krásných pláží po kulturní památky, zde najdete všechno, co potřebujete k dokonalé dovolené.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší tipy na dovolenou s dětmi na řeckém ostrově Kos

1. Rodinný vodní park Lido

Pro zábavu celé rodiny je na ostrově Kos vodní park Lido, kde najdete skluzavky, bazény, divoké řeky a další vodní atrakce. Pro menší děti je zde oddělená dětská zóna s plážemi, hracími prvky a bazénky.

2. Pláž Tigaki

Pláž Tigaki se nachází na sever od města Kos a je vhodná pro rodiny s dětmi, protože má hluboké pozvolné pobřeží, nečisté moře a hladký písek. Zde si mohou děti hrát a rodiče se mohou opalovat.

3. Archeologické naleziště Asklipieion

Návštěva archeologického naleziště Asklipieion může být zajímavou a poučnou zábavou pro celou rodinu, kde si můžete prohlédnout zbytky starověkého komplexu budov používaných pro zdravotnické účely.

4. Pláž Zia

Pláž Zia se nachází na kolmých svazích oblasti Dikaios a nabízí nádherný výhled na ostrov Kos a moře. Je to klidné a stinné místo, které je vhodné pro rodiny, protože nemá moc hluboké moře.

5. Muzeum přírodní historie

Muzeum přírodní historie se nachází v městě Kos a ukazuje unikátní flóru a faunu ostrova Kos. Může být zajímavé a poučné zábavy pro celou rodinu.

dovolená

Užijte si letní dovolenou s dětmi na ostrově Kos

Pokud chcete strávit letní dovolenou s dětmi na řeckém ostrově, ostrov Kos je skvělou volbou. Tento ostrov je ideální pro rodiny s dětmi díky svým plážím s měkkým pískem, tyrkysově modrému moři a mnoha aktivitám pro děti.

Pláže na ostrově Kos

Ostrov Kos má mnoho krásných pláží, které jsou vhodné pro děti. Pláž Tigaki má měkký písek a pozvolný vstup do moře, což je ideální pro malé děti. Pláž Marmari je také vhodná pro děti, protože má pozvolný vstup a je chráněna před vlnami.

Aktivity pro děti na ostrově Kos

Kromě pláží můžete s dětmi navštívit také mnoho atrakcí na ostrově, jako jsou vodní parky, dětské koutky a minigolf. Pro starší děti jsou k dispozici vodní sporty, jako je windsurfing a kitesurfing.

Navíc na ostrově Kos jsou také mnoho historických památek, jako je hrad Pétrousa a starověké město Kos, což může být příležitost pro vzrušující rodinné výlety.

Přijměte pozvání na ostrov Kos a užijte si letní dovolenou s dětmi na krásných řeckých plážích.

Chcete se dozvědět více o ostrově Kos? Navštivte stránku na Wikipedii!

pro děti

Nejlepší tipy na dovolenou s dětmi na řeckém ostrově Kos

  • Návštěva pláže – Lepidu, Kardamena nebo Mastichari jsou nejoblíbenější pláže na ostrově
  • Návštěva ZOO – ZOO v Rabťi nabízí mnoho druhů zvířat
  • Výlety lodí – Plavba kolem ostrova Nisyros je velmi populární
  • Vodní aktivity – Vodní park v Mastichari nabízí mnoho atrakcí pro děti
  • Návštěva historických památek – Asklípieion nebo Antičná Agora jsou skvělé místa pro historickou výuku dětí
  • Procházky v přírodě – Lesní stezka Plaka nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekjak dite zmeni zivot
Další článekkolik vazi dite ve dvou letech
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno