Plyšové hračky v AKCI

Nejzajímavější sběratelské akce pro nováčky i profesionály

V České republice máme mnoho zajímavých sběratelských akcí, které přitahují jak nováčky, tak i profesionály. Zde najdete několik nejzajímavějších akcí v ČR:

1. Sběratelský veletrh Brno
Toto je největší sběratelská událost v ČR. Probíhá každý měsíc v pavilonu A vystaviště Brno. Na veletrhu najdete sběratelské předměty od mincí, přes poštovní známky a až po militárie.

2. Sběratelský bazar Praha
Každou sobotu se v Praze v bývalé továrně na kožešiny koná sběratelský bazar. Najdete zde různé sběratelské předměty jako jsou mince, bankovky, zlaté a stříbrné předměty, poštovní známky, starožitnosti a umění.

3. Akce pro sběratele parukářských potřeb
Tato akce je pro ty, kteří sbírají parukářské potřeby od peruk až po holičské strojky. Probíhá v Svinově u Ostravy a naláká sběratele z celé republiky.

4. Mezinárodní numismatická burza Praha
Toto je největší numismatická burza v ČR, která probíhá každý rok v říjnu v pražském kongresovém centru. Na burze najdete mince a bankovky z celého světa.

5. Akce pro sběratele pohlednic
Tato akce probíhá každý měsíc v Třinci a věnuje se sběratelům pohlednic. Zde se můžete setkat s množstvím sběratelů a zakoupit si zajímavé pohlednice od starých až po nové.

Těmto sběratelským akcím se mohou přidat i další. Nicméně tyto akce jsou pro nováčky i profesionály velmi zajímavé a inspirativní.

plyšové hračkyNejzajímavější sběratelské akce pro nováčky i profesionály

Nejzajímavější sběratelské akce pro nováčky i profesionály

Úvod

Sběratelství je oblíbenou činností mnoha lidí po celém světě. Pokud patříte mezi začátečníky nebo zkušené sběratele, nevynechejte tyto zajímavé akce.

1. Antique Roadshow

Tento pořad běží už více než 25 let a stále zůstává oblíbeným. Na této sběratelské akci mohou návštěvníci přinést své cennosti, jako jsou obrazy, starožitnosti nebo rodinné poklady a nechat je odborníky vyhodnotit. Akce se koná po celé Americe, více informací o této sběratelské akci najdete zde: Antique Roadshow.

2. Comic-Con International

Tato sběratelská akce se koná každoročně v San Diegu v Kalifornii a je zaměřena na komiksy, sci-fi a fantasy. Návštěvníci mohou vidět skvělé kostýmy, exkluzivní sběratelské předměty a setkat se s celou řadou celebrit. Akce také nabízí nejrůznější panelové diskuse a autogramiády. Nejnovější informace o této sběratelské akce najdete zde: Comic-Con International.

3. World Stamp Show

Tato sběratelská akce se koná každých deset let a je zaměřená na známky. Akce nabízí výstavy sbírek, exkluzivní nabídky a aukce. Akce je vhodná jak pro začínající sběratele, tak pro zkušené profesionály. Další informace o této sběratelské akce najdete zde: World Stamp Show.

Závěr

Tyto sběratelské akce jsou skvělým zdrojem informací a zkušeností pro všechny sběratele, bez ohledu na to, jaké sbírky sbírají. Nezapomeňte si naplánovat svůj podnik a užijte si toho!


Plyšové hračky v AKCI

Nejzajímavější sběratelské akce pro nováčky i profesionály

Co jsou sběratelské akce?

Sběratelské akce jsou setkání, veletrhy nebo aukce, které jsou zaměřeny na předměty určitého sběratelského zájmu. Může se jednat o mince, poštovní známky, nálepky, figurky, knihy či další předměty.

Pro koho jsou sběratelské akce určené?

Sběratelské akce jsou určené pro každého, kdo má zájem o sbírání daného druhu předmětů. Na akcích se mohou setkat jak nováčci, kteří teprve začínají sbírat, tak i profesionálové, které sběratelství zajímá dlouhodobě.

Které jsou nejzajímavější sběratelské akce v České republice?

Mezi oblíbené sběratelské akce patří například:

 • Numismatický veletrh – akce pro sběratele mincí a medailí
 • POFIS – mezinárodní poštovní veletrh
 • Figurkový veletrh – akce pro sběratele figur, modelů a hraček
 • Knižní veletrh – setkání knihomolů a milovníků četby
 • Antikvariátní veletrh – akce, na které lze najít staré knihy, nábytek, obrazy a další raritní předměty

Každá akce má svůj specifický charakter a nabízí různé atrakce pro návštěvníky. Sběratelé by měli sledovat pravidelné termíny akcí a vybírat si podle svých zájmů.

plyšáci

Sběratelské Akce a Výstavy

Sběratelské Akce a Výstavy – Skvělá Příležitost Pro Všechny Sběratele

Pro sběratele různých předmětů jsou sběratelské akce a výstavy neodmyslitelnou součástí jejich hobby. Jedná se o skvělou příležitost setkat se s dalšími sběrateli, vyměnit si zkušenosti a informace a navíc získat nové předměty do své sbírky. Sběratelské akce jsou také ideálním místem pro nákup vzácných a unikátních artefaktů za výhodné ceny.

Výhody Sběratelských Akcí a Výstav

 • Setkání s dalšími sběrateli
 • Výměna zkušenosti a informací
 • Nákup nových předmětů do sbírky
 • Získání vzácných a unikátních artefaktů

Některé Z Nejpopulárnějších Sběratelských Akcí a Výstav U Nás

 1. Numismatický Veletrh v Brně
 2. Autosalon Olsanica 2023
 3. Veteran Brno 2023
 4. Sběratelská Burza Brno

Přijďte se podívat na některou z těchto sběratelských akcí a výstav a objevte nové možnosti pro rozšíření své sbírky!


plyšák

Nejzajímavější sběratelské akce pro nováčky i profesionály

Takeaways:

– Sběratelské burzy – ideální pro nováčky, kteří hledají rozmanitost
– Aukce – lepší pro zkušené sběratele, kteří hledají unikátní kousky
– Workshop a semináře – skvělá příležitost pro rozšíření znalostí a setkání s dalšími sběrateli
– Sběratelské výstavy – nabízí přehled o historii a vývoji sběratelství
– Online trhy – pohodlná možnost pro nákup i prodej ze svého domova
– Setkání s dalšími sběrateli – výměna názorů a tipů s lidmi, kteří mají stejnou vášeň jako vy.

plyšák

Plyšové hračky v AKCI

Kategorie – Plyšové hračky

Předchozí článekHrajte si s dinosaurama jako profesionální paleontologové s deskovými hrami
Další článekRady a tipy pro údržbu šlapací motokáry pro malé děti
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno