DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Osobní zkušenosti s rodinnou dovolenou v Turecku

Pokud hledáte příjemné a relaxační místo pro rodinnou dovolenou, Turecko může být tou správnou volbou. Mám osobní zkušenost s dovolenou v Turecku a ráda bych se o ni s vámi podělila.

Pláže v Turecku jsou nádherné – bílý písek, průzračná voda a mnoho různých druhů vodních sportů. S rodinou jsme si užili koupání, paddleboard a dokonce i rybolov.

Památky a zábava jsou v Turecku také skvělé – navštívili jsme starověké ruinové město Efes a užili si lokální kuchařky na několika food festivalech. Děti se bavily vodními parky a doprovod ananasových drinků jim dodal pocit dovolené.

Celkově bych Turecko jako destinaci pro rodinnou dovolenou velmi doporučovala. Máte-li rádi sluneční západ, dobrodružství a klid, Turecko je pro vás perfektním cílem.

děti
Osobní zkušenosti s rodinnou dovolenou v Turecku

Příprava na dovolenou

Jakmile jsme se rozhodli pro dovolenou v Turecku, začali jsme shánět letenky a hledat vhodné ubytování. Našli jsme skvělou nabídku na booking.com, kde jsme si rezervovali apartmán v all-inclusive resortu. Také jsme si přečetli několik recenzí a doporučení na internetu a zakoupili si cestovní pojištění.

Doprava a ubytování

Po příletu na letiště v Turecku jsme si pronajali auto, což se ukázalo jako skvělý nápad. Díky autu jsme mohli během dovolené snadno a rychle cestovat po okolí a navštěvovat různé památky a pláže. Apartmán, který jsme si rezervovali, byl prostorný a plně vybavený s výhledem na moře. Díky all-inclusive jsme si nemuseli dělat starosti s jídlem a pitím, které bylo v hotelu velmi chutné a různorodé.

Atrakce a výlety

Během dovolené jsme navštívili mnoho památek a pláží. Mezi nejvýznamnější patří neuvěřitelný Pamukkale s vápencovými terasami, antické město Efez, které se nachází nedaleko Izmiru, a pláže na poloostrově Bodrum. Všechna místa byla krásná a stála za to navštívit. V hotelu jsme se také zúčastnili několika zábavných večerů s místní kulturou a výbornými jídly.

Závěr

Naše rodinná dovolená v Turecku byla nezapomenutelným zážitkem. Všechno bylo dokonale připravené a organizované, a proto jsme si užili skvělou dovolenou. Pokud hledáte krásné místo pro dovolenou s rodinou, rozhodně doporučujeme navštívit Turecko.

Zdroj:

Pro více informací o destinacích v Turecku navštivte stránku Visit USA.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Osobní zkušenosti s rodinnou dovolenou v Turecku

Kam jsme se vydali

Naše rodina se rozhodla strávit dovolenou v Turecku a konkrétně jsme si vybrali letovisko v Alanya, které se nachází na jihovýchodě země.

Ubytování a strava

Byli jsme ubytováni v hotelu s all-inclusive službou, která nám umožnila mít k dispozici jídlo a nápoje kdykoli jsme chtěli. Kvalita stravy byla velmi dobrá a personál hotelu byl přátelský a ochotný.

Aktivity a zábava

V Alanyi jsme měli možnost navštívit krásné pláže, vodní parky a historická místa, jako například hrad Alanya. Každý večer jsme se mohli těšit na různé večerní programy a show pořádané hotelem.

Závěr

Celkově jsme si dovolenou v Turecku užili a získali jsme mnoho zajímavých zážitků. Určitě doporučujeme Alanyi pro rodinnou dovolenou.

dovolená

Dovolená s dětmi v Turecku u moře

Proč si vybrat dovolenou s dětmi v Turecku?

Pokud plánujete dovolenou s rodinou a máte malé děti, měli byste si určitě zvážit Turecko jako vaši cílovou destinaci. Turecko je známé svými krásnými plážemi, klidnými mořskými vodami a širokou nabídkou aktivit pro děti i dospělé.

Co nabízí turecké pláže a moře pro rodiny s dětmi?

Turecké pláže jsou velmi oblíbené mezi rodinami s dětmi díky klidnému moři, teplému slunci a širokým písečným plážím. V mnoha resortech jsou k dispozici i dětské bazény a vodní skluzavky, což z nich dělá ideální místo pro rodiny s dětmi.

Jaké jsou nejlepší aktivity pro děti v Turecku?

Turecko nabízí širokou škálu aktivit pro děti, včetně vodních sportů, zejména vodních skluzavek. Dalšími aktivitami jsou například hraní na pláži, pískání hradů, rybaření a mnoho dalších. Mnoho resortů také nabízí dětské kluby a zábavní programy, aby se děti bavily a rodiče si mohli odpočinout.

Pro více informací o Turecku navštivte stránky na Wikipedii.

pro děti

Osobní zkušenosti s rodinnou dovolenou v Turecku

  • Přítomnost čistých pláží
  • Široká nabídka vodních sportů
  • Výborná kuchyně
  • Zajímavé historické památky
  • Příjemné počasí
  • Kvalitní ubytování
  • Lidé jsou vstřícní a přátelští
  • Potraviny jsou levné
  • Komfortní doprava
  • Jazyková bariéra může být překážkou

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak dostat nejlepší hodnocení na Allegro v Česku
Další článekJak začít hrát Minecraft: návod pro začátečníky
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno