NEJLEPŠÍ DESKOVÉ HRY AKCI

Recenze: Trosečníci – hra plná nečekaných zvratů a strategických tahů

Trosečníci jsou oblíbenou deskovou hrou, kterou si obvykle užívají rodiny i kamarádi v příjemném večerním posezení. Ale co když byste se ocitli na opuštěném ostrově uprostřed oceánu a byli nuceni bojovat o přežití? To je přesně situace, kterou vám nabídne desková hra Trosečníci.

Tato hra je plná nečekaných zvratů a strategických tahů, které vás udrží v napětí až do poslední chvíle. Během hry budete muset spolupracovat s ostatními hráči, ale zároveň se připravovat na nevyhnutelný moment, kdy se vám bude muset postavit. Budete bojovat nejen proti nepřátelům, ale i proti přírodním živlům.

Jakožto trosečníci se budete snažit najít cestu z ostrova a zároveň přežít. Nabízí se vám mnoho možností, jak toho dosáhnout, a každý z hráčů má svou roli. Musíte spolupracovat jako tým, ale také přemýšlet strategicky, abyste byli na konci úspěšní.

Trosečníci jsou hrou, která osloví nejen deskové hráče, ale i ty, kteří si rádi užívají napětí a dobrodružství. Pokud máte rádi strategické hry plné nečekaných zvratů a možností, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte Trosečníky.

Tento článek byl napsán ve spolupráci s deskovky.cz, kde si můžete Trosečníky zakoupit.

děti výlet

Recenze: Trosečníci

Recenze: Trosečníci – hra plná nečekaných zvratů a strategických tahů

O hře

Trosečníci je desková hra plná nečekaných zvratů a strategických tahů. Hráči se ocitají na opuštěném ostrově a musí spolupracovat na nalezení zdrojů, postavení lodi a úspěšném opuštění ostrova před vyloděním místního obyvatelstva.

Hratelnost

Hra je určena pro 2 až 4 hráče a jedno kolo trvá obvykle kolem 45 minut. Hráči se musí snažit spolupracovat na úkolech a současně chránit své vlastní zájmy. Každý má svůj vlastní cíl a musí se snažit zabránit ostatním hráčům v dosažení jejich cílů. Hra je plná nečekaných zvratů a strategických tahů, což ji činí velmi zábavnou a napínavou.

Více informací

Pokud vás hra zaujala, doporučuji si přečíst tuto recenzi na BoardGameGeek, kde najdete další informace a názory hráčů.

Copyright © 2022


NEJLEPŠÍ DESKOVÉ HRY AKCI

FAQs – Recenze: Trosečníci

Co je Trosečníci a jakou hru mohu očekávat?

Trosečníci je desková hra, která přináší mnoho nečekaných zvratů a strategických tahů. Hráči se ujímají role trosečníků na opuštěném ostrově a musí spolupracovat, aby přežili nebezpečné situace a zachránili se.

Kolik hráčů může hrát hru Trosečníci?

Hra je určena pro 2 až 4 hráče.

Jak dlouho hra Trosečníci trvá?

Hra obvykle trvá 60 až 90 minut, v závislosti na počtu hráčů a jejich strategiích.

Je hra Trosečníci vhodná pro děti?

Hra je vhodná pro děti od 10 let, neboť obsahuje složité strategické prvky.

Je potřeba mít předchozí zkušenost s deskovými hrami, abych mohl/a hrát hru Trosečníci?

Předchozí zkušenost s deskovými hrami není nutná, nicméně hra obsahuje složité strategické prvky, ale s postupem a tréninkem jistě najdete svou strategii.

Co se stane, když některý z hráčů zemře?

Pokud některý z hráčů zemře, hra pokračuje a ostatní hráči musí pokračovat v plnění úkolů bez něj nebo poté, co přijde nový hráč. Hra končí, když se podaří zachránit alespoň jednoho trosečníka a dostat se z ostrova.

Je hra Trosečníci vzrušující a zábavná?

Ano, Trosečníci nabídnou vzrušení, nečekané zvraty a mnoho strategických tahů, které hru činí zábavnou a napínavou pro všechny hráče.

dovolená

Trosečníci desková hra – návod, pravidla a tipy na hru

Pravidla hry Trosečníci

Trosečníci je desková hra pro 2-4 hráče. Cílem hry je dostat se z opuštěného ostrova zpět na pevninu. Hráči budou muset spolupracovat a plánovat své kroky, aby unikli z ostrova společně. Hra obsahuje různé kategorie karet, jako jsou karty člunu, karty napadení zvířat a karty dění na ostrově. Hra končí okamžikem, kdy se všichni hráči dostanou na pevninu, nebo když zemřou.

Tipy na hru

Trosečníci je hra, která vyžaduje spolupráci hráčů. Může však být náročná na plánování kroků pro uniknutí z ostrova, proto je dobré mít několik tipů a triků. Jeden z nejlepších tipů je plánování kroků předem. Pokud hráči plánují, jak se dostanou na pevninu, mohou snížit riziko ztrátě. Také mohou hráči použít karty na podporu plánu. Využití karty člunu může umožnit hráčům rychlejší a snadnější pohyb.

Externí odkaz

Pokud máte zájem o více informací o hře Trosečníci, můžete navštívit stránku na Wikipedii, kde se dozvíte více o pravidlech a historii této deskové hry: https://cs.wikipedia.org/wiki/Trosečn%C3%ADci_(deskov%C3%A1_hra)

pro děti

Recenze: Trosečníci – hra plná nečekaných zvratů a strategických tahů

  • Nová desková hra s tematikou ztroskotání na opuštěném ostrově
  • Plné překvapivých zvratů a strategických tahů
  • Hráči musí spolupracovat, aby přežili a unikli
  • Vynikající grafika a kvalitní zpracování
  • Náročná hra, vyžadující plánování a taktiku
  • Hra pro 2 až 4 hráče, ideálně pro rodinné hraní

NEJLEPŠÍ DESKOVÉ HRY AKCI

Kategorie – Deskové hry

Předchozí článekJak se zbavit negativních emocí při rozchodu s milencem?
Další článekBezstarostná rodinná dovolená na Seychelách☀️
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno