Rhodos dovolená s dětmi

Pokud hledáte ideální dovolenou s vašimi dětmi, Rhodos je bezpochyby jedním z nejlepších míst k návštěvě. Tato řecká ostrovní destinace je plná krásných pláží, historických památek a zábavy pro celou rodinu.

Pláže na Rhodu jsou místem, kde si mohou děti užít nejen koupání, ale i hraní a stavění pískových hradek. Mezi nejpopulárnější pláže patří Faliraki, Tsambika a Agathi.

Historické památky jsou dalším důležitým prvkem Rhodu. Starověký akropol v Lindosu a rytířský hrad v Rhodu jsou zážitkem pro celou rodinu.

Zábava na Rhodu není určena pouze pro dospělé. Děti si mohou užít například vodní park Water Park Faliraki nebo se projet na oslech v Epta Piges.

Takže proč si nevybrat Rhodos pro dovolenou s vašimi dětmi? Je to skvělé místo, kde si každý najde něco, co ho zaujme.

děti výlet

Rhodos dovolená s dětmi – zážitky pro celou rodinu

Pláže na Rhodosu

Pokud hledáte klid a ticho, doporučujeme pláž Ladiko, která je obklopena útesy a malebnými skalami. K dispozici je zde i restaurace a půjčovna lehátek. Pro rodiny s dětmi jsou ideální pláže Tsambika a Lindos. Pláže jsou písečné, čisté a nabízejí mnoho možností vodních sportů. Děti si zde mohou užít například jízdu na banánu nebo na vodních skútrech.

Kultura a historie

Rhodos je místem se bohatou historií a kulturním dědictvím. V centru města se nachází hrad Rhodos, který je zapsán na seznamu památek UNESCO. Pro děti jsou určitě atraktivní výlety do archeologických nalezišť, jako jsou Filerimos či Akropolis Lindos. V muzeích na Rhodosu si mohou děti prohlédnout mnoho zajímavých exponátů a dozvědět se spoustu nových informací.

Gastronomie

Na Rhodosu je mnoho restaurací a tavern, kde si můžete vychutnat čerstvou rybu, olivový olej, sýry a ovocné dezerty. Pro děti bývají velkým hitem tzatziki, tzv. řecký jogurt a domácí palačinky s medem. Vyzkoušet stojí za to také místní speciality, jako je gyros a souvlaki.

Zábava

Rhodos nabízí mnoho aktivit a zábavy pro celou rodinu. K vidění je například falconerie s ukázkami letu dravců. Pro ty, kdo hledají adrenalin, je zde botanická zahrada s vysokým lanovým centrem. Děti si pak mohou užít jízdu na ponících. Voda a zábava spolu úzce souvisí, takže rodiny mohou navštívit i největší aquapark na ostrově, či se projet loďkou po nekonečných plážích.

Závěr

Rhodos je ideální destinací pro dovolenou s dětmi. Nabízí krásné pláže, bohatou historii a zábavu pro celou rodinu. Pokud se rozhodnete pro Rhodos, nezapomeňte si prohlédnout nabídku výletů a zážitků pro děti na internetu.

Zdroj: familyvacationcritic.com

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rhodos dovolená s dětmi – často kladené dotazy

Jaké jsou nejlepší činnosti pro děti na Rhodu?

Rhodos nabízí mnoho zábavných a vzdělávacích činnosti pro děti, jako jsou návštěvy pláží, vodní sporty, návštěvy zábavních parků, řemeslné dílny, zážitkové parky, muzea a mnoho dalšího.

Jaké jsou nejlepší hotely pro rodiny s dětmi na Rhodu?

Na Rhodu je mnoho hotelů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Několik doporučených hotelů jsou Mitsis Grand Hotel, Lindos Blu Hotel, Amathus Beach Hotel a Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas.

Jakou dopravu doporučujete pro rodiny s dětmi na Rhodu?

Doporučujeme využít taxislužbu nebo pronajmout si auto či motocykl. Tento způsob dopravy je pohodlný a umožní vám pohodlně cestovat mezi turistickými atrakcemi na Rhodu s dětmi.

Které jsou nejlepší pláže pro rodiny s dětmi na Rhodu?

Rhodos má mnoho nádherných pláží, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Několik doporučených pláží jsou Faliraki Beach, Anthony Quinn Bay, Tsambika Beach a Kalathos Beach. Tyto pláže mají mělké a klidné vody, což je ideální pro děti.

dovolená

Rhodos dovolená s dětmi: Neomezené zábavy a relaxace!

Pro ty z vás, kteří hledají dovolenou s dětmi, je Rhodos skvělou volbou. Tento řecký ostrov nabízí mnoho zábavných aktivit pro rodiny s dětmi, a to vše v krásném prostředí s teplým sluncem a krásnými plážemi.

Pláže

Rhodos má mnoho nádherných pláží, které jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Můžete si užít nekonečné množství vodních sportů, jako jsou šnorchlování, kajak, windsurfing a jízdu na vodních skútrech. K dispozici jsou také organizované výlety na blízké ostrůvky.

Atrakce pro děti

Rhodos má mnoho atrakcí pro děti, včetně vodních parků, dětských herních zón a zábavných parků. Jednou z nejpopulárnějších atrakcí je Faliraki vodní park, který nabízí mnoho skluzavek, bazénů a vodních atrakcí.

Všude na Rhodosu jsou k dispozici také restaurace a obchody, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a nakupovat suvenýry. Rhodos je také skvělým výchozím bodem pro výlety do dalších řeckých ostrovů.

Pro více informací o tomto krásném ostrově navštivte prosím stránky Wikipedie o Rhodosu.

pro děti

Rhodos dovolená s dětmi

  • Krásné pláže s čistým mořem
  • Možnost vodních sportů jako windsurfing
  • Návštěva starobylého města Rhodos s hradem a archeologickými památkami
  • Návštěva proslulého Akropole Lindos
  • Možnost projížďky na oslíkovi
  • Bohatý výběr restaurací a kaváren
  • Výběr z různých ubytovacích možností, včetně rodinných apartmánů a resortů s dětským klubem.

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno