DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rhodos s dětmi – Jak na to

Pokud hledáte perfektní dovolenou s rodinou, Rhodos může být tou pravou volbou pro vás. Má spoustu aktivit pro děti, bezpečné pláže a rodinné hotely, které jsou připraveny uspokojit potřeby celé vaší rodiny.

Pro zajištění toho, aby vaše dovolená byla úspěšná, je důležité se dobře připravit a plánovat. Zde je několik tipů, jak se připravit na dovolenou s dětmi na Rhodosu:

 • Vyberte správné ubytování: Zvolte rodinný hotel s dětským klubem a aktivitami pro děti. Nebo si pronajměte apartmán s kuchyní, kde si můžete připravit jídlo pro svou rodinu a ušetřit trochu peněz.
 • Naplanujte aktivity: Rhodos nabízí spoustu aktivit pro děti, jako jsou návštěvy vodního parku, zábavních parků, plážové aktivity a mnoho dalšího. Udělejte si seznam a naplánujte si, co chcete navštívit.
 • Chraňte se před sluncem: Na Rhodosu může být velmi horko, proto je důležité chránit se před sluncem. Neste klobouky, nákupní tašky na pláži, dětský opalovací krém s vysokým faktorem ochrany a sluneční brýle.
 • Jezděte místními autobusy: Navštivte místní atrakce, jako jsou malebná města a trhy, pomocí místního autobusu. Je to levná a snadná možnost pro cestování s dětmi.

Po přečtení těchto tipů již budete připraveni na dovolenou s dětmi na Rhodosu. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou s rodinou a prozkoumejte krásu tohoto nádherného ostrova!

děti

Rhodos s dětmi – jak na to

Rhodos s dětmi – jak na to

Plánování cesty

Pokud plánujete cestu na Rhodos s dětmi, je důležité vzít v úvahu několik faktorů, jako jsou například věk dětí, délka letu, vhodná období a možnosti ubytování.
Vhodné období pro Rhodos je od května do září, kdy jsou teploty příjemné a srážky jsou minimální.
Při výběru ubytování se zaměřte na hotely nebo apartmány s bazénem, blízkostí pláže a restaurací nebo rodinných aktivit, jako jsou například bazény s tobogány.

Tipy na aktivity

Na Rhodosu je spousta aktivit vhodných pro děti, jako jsou například návštěva akvaparku WaterPark Faliraki, projížďka hory Filerimos na oslu, nebo návštěva vlakového muzea ve Faliraki.
Dále stojí za to navštívit pláž Tsambika, kde děti mohou například hrát na písku nebo si pronajmout vodní sporty.
Procházka historickým centrem Rodosu je také nezapomenutelným zážitkem, kde si děti mohou prohlédnout městské hradby a návštěvníky čeká mnoho historických památek.

Stravování

V Rhodosu najdete mnoho rodinných restaurací nabízejících tradiční řeckou kuchyni, stejně jako různé mezinárodní restaurace.
Nezapomeňte ochutnat řecké speciality, jako jsou například gyros, moussaka nebo tzatziki.
Děti ocení nabídku pizzy, těstovin a burgerů a určitě si rádi dají sladkosti jako jsou zmrzliny a loukoumades.

Doufáme, že vám tyto tipy pomohou s plánováním vaší rodinné dovolené na Rhodosu.
Pokud hledáte další tipy na rodinné výlety, mrkněte na tento článek.DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jaké jsou možnosti turistického vyžití na Rhodu s dětmi?

Návštěva pláží

Rhodos je známý svými krásnými plážemi s čistou vodou. Pro děti je ideální návštěva pláže s pozvolným vstupem do vody a písečným dnem. Oblíbené pláže jsou např. Ladiko, Faliraki nebo Tsambika.

Atrakce pro děti

V oblasti se nachází mnoho atrakcí pro děti, jako např. vodní park v Faliraki, ZOO v Rodosu nebo park Pétralona, kde si děti mohou prohlédnout jeskyně a pozorovat zde žijící netopýry.

Navštívení historických památek

Rhodos nabízí návštěvu mnoha historických památek, jako např. Akropole, archeologické muzeum nebo město Lindos. Tyto památky mohou být pro děti zajímavé, pokud se zajímají o historii a archeologii.

dovolená

Dovolená s dětmi na Rhodosu

Rhodos – ideální destinace pro rodinnou dovolenou

Rhodos je jednou z nejnavštěvovanějších řeckých ostrovů a pro rodiny s dětmi je ideální volbou. Rhodos nabízí nejen nádherné pláže a moře, ale také historické památky a zábavní parky pro děti.

Jaké aktivity si mohou rodiny na Rhodosu užít

Rodiny s dětmi si na Rhodosu užijí spoustu zábavy. Vodní park Faliraki je oblíbenou destinací pro děti všech věkových kategorií. Další možností je návštěva Akva parku v Kalithei, kde děti mohou vidět a dokonce i nakrmit různé druhy ryb.

Pro milovníky historie jsou k dispozici antické památky, jako je Akropol v Lindosu nebo město Rhodos s jeho středověkým opevněním. Rodiny mohou také navštívit vlakovou expozici v Archangelu, aby se dozvěděly více o historii železnice na Rhodosu.

Kde se ubytovat na Rhodosu

Na Rhodosu je mnoho možností ubytování pro rodiny s dětmi. Zvolit si můžete all-inclusive resort nebo si pronajmout apartmán. Doporučujeme například Miraluna Kiotari Bay, který nabízí moderní a dobře vybavené pokoje a také zábavní program pro děti.

Pokud chcete být blíže k pláži, můžete si zarezervovat pobyt v hotelu Mitsis Grand, který je umístěn přímo u pláže a má také bazén.

V našem článku jsme vám ukázali, proč je Rhodos ideální destinací pro rodiny s dětmi. Tento krásný ostrov nabízí spoustu zábavy a možností k odpočinku. Pokud hledáte inspiraci na svou další dovolenou, zvažte návštěvu Rhodosu s rodinou. Pro více informací o Rhodosu navštivte stránku https://cs.wikipedia.org/wiki/Rhodos.

pro děti

Rhodos s dětmi – Jak na to

 • Zvolte ubytování s bazénem
 • Navštivte rodinné pláže s pozvolným vstupem do moře
 • Navštivte Akvárium Rhodos
 • Vydejte se na rodinnou projížďku lodí po pobřeží
 • Navštivte tradiční řecké vesničky a ochutnejte jejich kuchyni v místních tavernách
 • Prohlédněte si Zámek Monolithos s výhledem na moře
 • Zkusíte dobrodružství na lanovém parku v Lesce

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno