DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinná dovolená v Bulharsku: co navštívit s dětmi na pobřeží Černého moře

S cestováním s dětmi je Bulharsko skvělou volbou pro rodinnou dovolenou. Pobřeží Černého moře nabízí širokou škálu atrakcí a aktivit, které zaručeně potěší celou rodinu.

Pokud hledáte ideální destinaci pro rodinnou dovolenou, Sunny Beach je jedním z nejoblíbenějších letovisek na bulharském pobřeží. Toto letovisko nabízí krásné písčité pláže, vodní parky, dětské kluby a mnoho dalších atrakcí vhodných pro děti všech věkových kategorií.

Nabídka bulharského pobřeží Černého moře zahrnuje také další lákadla pro rodiny. V přístavním městě Burgas například rodiny najdou mnoho možností pro zábavu, včetně návštěvy mořského akvária, dětských heren a tradičních bulharských restaurací, kde mohou ochutnat místní kuchyni.

Další zajímavou destinací je Nesebar, starobylé město se nachází na malém poloostrově a je chráněno jako UNESCO světové dědictví. Děti budou fascinovány malebnými uličkami, historickými památkami a možností poznat bohatou bulharskou historii.

Pro aktivnější rodiny je perfektní volbou město Varna. Zde mohou děti navštívit zoologickou zahradu, planetárium a také Moderní umělecké muzeum, které nabízí interaktivní výstavy pro děti a mládež.

Zkrátka, pobřeží Černého moře v Bulharsku je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou plnou zábavy a vzrušení. Užijte si slunné pláže, historická města a množství aktivit, které si zamilují nejen děti, ale i dospělí!

děti


Rodinná dovolená v Bulharsku: co navštívit s dětmi na pobřeží Černého moře

Rodinná dovolená v Bulharsku

Pobřeží Černého moře

V Bulharsku je nádherné pobřeží Černého moře, které je ideální destinací pro rodinnou dovolenou. V této blogové příspěvku vám přinášíme tipy na zajímavá místa a atrakce, které stojí za to navštívit s dětmi.

Zábavní park Sunny Beach

Jedním z nejoblíbenějších míst pro rodinné výlety je zábavní park Sunny Beach. Park nabízí širokou škálu atrakcí a zábavy pro všechny věkové kategorie. Děti si zde mohou užít jízdy na horské dráze, kolotočích, skákacích hradech a dalších zábavných atrakcích. Pro rodiče je zde také mnoho možností relaxace a odpočinku.

Pláže Sveti Vlas

Pláže v městě Sveti Vlas jsou ideální pro rodiny s dětmi. Jsou zde písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, což je perfektní pro malé děti. Na plážích je také dostatek stínících přístřešků a možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Rodiny si zde mohou užít slunečních koupání, stavění pískových hradeb a různé vodní sporty.

Historické město Nesebar

Pokud máte rádi historii a památky, určitě nevynechejte návštěvu historického města Nesebar. Město je zapsáno na seznamu UNESCO a je plné krásných středověkých kostelů, starých domů a úzkých uliček. Pro děti je zde možnost navštívit také Archeologické muzeum, kde se dozví spoustu zajímavostí o minulosti tohoto překrásného místa.

Rezervace Kamčija

Pro milovníky přírody a outdoorových aktivit je rezervace Kamčija skvělým místem k návštěvě. Rezervace se nachází na ústí řeky Kamčija, kde můžete podniknout procházky po krásných stezkách, pozorovat zvěř nebo se projíždět na lodičkách po řece. Děti budou nadšené z možnosti objevovat nová místa a být v kontaktu s přírodou.

Doufáme, že vám tyto tipy pomohou plánovat rodinnou dovolenou na pobřeží Černého moře v Bulharsku. Zanechte si dostatek času na relaxaci, objevování a zábavu pro celou rodinu. Přejeme vám skvělou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků!


Tento blogový příspěvek byl inspirován článkem na webové stránce z USA.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI
FAQs

Rodinná dovolená v Bulharsku: co navštívit s dětmi na pobřeží Černého moře

1. Národní park Balkánského poloostrova

Tento národní park nabízí mnoho možností pro rodinné výlety s dětmi. Můžete si užít krásnou přírodu, procházky, pikniky a pozorování zvířat.

2. Aquaparky

Pobřeží Černého moře je plné aquaparků, které splní veškerá přání vašich dětí. Nabízejí skluzavky, bazény, dětské atrakce a hodně zábavy.

3. Archeologické památky

V Bulharsku je mnoho archeologických památek, které jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Děti se mohou dozvědět o historii a kultuře tohoto regionu.

4. Pláže

Pobřeží Černého moře je známé svými krásnými plážemi. Můžete si užít slunce, písek a mořskou vodu. Existují také pláže s vodními sporty, které jsou ideální pro aktivní rodiny.


dovolená

Dovolená s dětmi v Bulharsku u moře

Dovolená s dětmi v Bulharsku u moře

Nejlepší destinace v Bulharsku pro rodinnou dovolenou

Bulharsko je populárním letoviskem pro rodiny s dětmi, a to zejména kvůli svým krásným plážím a možnostem pro zábavu. Existuje několik skvělých destinací, které můžete při plánování dovolené vzít v úvahu:

 • Zlaté Písky – Toto oblíbené letovisko nabízí písečné pláže vhodné pro děti, vodní atrakce a bohatý noční život.
 • Slunečný Dvůr – Místo s krásnou přírodou, kvalitními plážemi a širokou škálou rodinných aktivit.
 • Nesebře – Tento klidný a malebný přístav je ideální pro rodiny, které hledají relaxační dovolenou u moře.

Co Bulharsko nabízí dětem

Bulharské letoviska mají mnoho atrakcí a aktivit určených přímo pro děti:

 • Vodní parky s tobogány a bazény – děti si mohou užívat vodní zábavu v bezpečí.
 • Dětské kluby a animace – profesionální týmy poskytují dětem zábavu a dozor, zatímco rodiče si mohou odpočinout.
 • Sportovní aktivity – plážový volejbal, tenis, golfová hřiště a další sportovní příležitosti jsou dostupné pro rodiny s dětmi.

Zkrátka, Bulharsko je skvělou volbou pro dovolenou s dětmi. Nabízí krásné pláže, příležitosti k zábavě a bohaté možnosti pro rodinnou relaxaci. Pro více informací o Bulharsku si můžete přečíst zde na Wikipedii.


pro děti

Rodinná dovolená v Bulharsku: co navštívit s dětmi na pobřeží Černého moře

 • Návštěva slavných pláží, jako je Zlaté písky nebo Sluneční břeh
 • Vodní aktivity jako surfování, šnorchlování a jízda na vodním skútru
 • Navštívení historických památek, například Nesebaru, které je zapsáno na seznamu UNESCO
 • Použití rodinných rekreačních center, která nabízejí bazény, skluzavky a další zábavu
 • Procházky přírodními parky a rezervacemi, jako je Kamčija nebo park Strandža
 • Návštěva aquaparků, které jsou ideální zábavou pro celou rodinu
 • Možnost výletů na výletní lodi, kde mohou děti znovu objevovat moře a zároveň si užít výhled
 • Vyzkoušení místní kuchyně s mnoha restauracemi nabízejícími jídla vhodná pro děti

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekElektrické autíčko pro malé dobrodruhy – Jeep all terrain černé v akci
Další článek9měsíční miminko a projevy vývoje: Kdy očekávat první kroky a slova?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno