DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinné zájezdy k moři: Navštivte nejkrásnější pláže v Chorvatsku

Chcete strávit nezapomenutelné letní prázdniny s rodinou? Vyzkoušejte rodinné zájezdy k moři v Chorvatsku! Tato země je známá svými krásnými plážemi, které si zamilujete.

Chorvatsko nabízí mnoho možností, jak si užívat letní dovolenou s rodinou. Můžete se vydat na výlety do historických měst nebo jiných zajímavých míst, nebo se prostě jen relaxovat na pláži a užívat si slunce. A o to se můžete postarat na nejkrásnějších plážích v Chorvatsku!

Mezi nejkrásnější pláže v Chorvatsku patří například Zlatni Rat, který se nachází na ostrově Brač. Tento úchvatný písčitý poloostrov s křišťálově čistou vodou je ideálním místem pro rodinný výlet. Další zajímavou volbou může být pláž Sakarun na ostrově Dugi Otok. Tato pláž s bílým pískem a tyrkysovou vodou je vhodná pro děti, protože se pláž pomalu svažuje do vody.

A to není vše! Chorvatsko nabízí mnoho dalších krásných pláží, které určitě stojí za návštěvu. Nezapomeňte si vzít s sebou opalovací krém a užijte si plážové radovánky s rodinou!

Keywords: rodinné zájezdy, letní dovolená, pláže, Chorvatsko, historická města, Zlatni Rat, Sakarun, písek, tyrkysová voda, děti, relaxace.

děti
Rodinné zájezdy k moři: Navštivte nejkrásnější pláže v Chorvatsku


Chorvatsko – ideální destinace pro rodinný zájezd

Pokud hledáte místo pro rodinnou dovolenou, Chorvatsko je skvělou volbou. Nabízí mnoho krásných pláží, které jsou ideální pro rodiny. Přečtěte si tento článek a objevte nejkrásnější pláže v Chorvatsku pro rodiny.

Zlatni Rat, ostrov Brač

Pláž Zlatni Rat je jednou z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku. Nachází se na ostrově Brač, který je snadno dostupný trajektem z města Supetar. Pláž je oblá, s bílým pískem a průzračnou vodou. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi, protože je místní plážová služba velmi dobře organizovaná a nabízí různé aktivity pro děti. K dispozici jsou také restaurace a bary, kde si můžete odpočinout a ochutnat místní speciality.

Nin, Dalmácie

Městečko Nin je populárním turistickým cílem v Chorvatsku díky své krásné pláži a historickému centru. Pláž v Ninu se nachází v blízkosti města a je dlouhá 8 km. Její bílý písek a průzračná voda jsou velmi přitažlivé pro turisty. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi, protože je toto místo velmi dětské přátelské. K dispozici jsou také přístřešky, restaurace a bary pro turisty.

Lubenice, ostrov Cres

Pláže na ostrově Cres jsou velmi krásné a Lubenice je jednou z nejkrásnějších. Nachází se v blízkosti stejnojmenné obce a je obtížnější k dosažení než jiné pláže, což ji dělá výjimečnou. Na pláž se nejde přímo, ale pořádným kamenitým sestupem po skalách. Pláž je malá a úzká, ale nabízí krásnou scenérii a průzračnou vodu. Toto místo je pro rodinné dovolené vhodné jen pro velmi odvážné a zkušené rodiny.

Strandža, ostrov Hvar

Tato pláž se nachází na ostrově Hvar, jeden z nejkrásnějších ostrovů v Chorvatsku. Pláž je krásná se skalnatým pozadím a průzračnou vodou. K dispozici jsou také bary a restaurace, kde si můžete odpočinout a ochutnat místní speciality. Pláž není příliš turistická, což ji dělá ideální pro klidnou rodinnou dovolenou.

Pokud hledáte něco více dobrodružného, můžete tuto pláž navštívit na lodi z města Hvar nebo na vlastní pěst, pokud se budete chtít projít.

Závěr

Chorvatsko je krásnou zemí s mnoha zajímavými a krásnými plážemi. Pokud hledáte místo pro rodinný zájezd, určitě byste měli vyzkoušet některou z výše uvedených pláží. Doporučujeme si prohlédnout také tento web, který nabízí mnoho zajímavých tipů na rodinné zájezdy do Spojených států amerických.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinné zájezdy k moři:

Navštivte nejkrásnější pláže v Chorvatsku

Chorvatsko je krásná země s mořským pobřežím, které láká turisty z celého světa. Pokud plánujete rodinnou dovolenou u moře, přijďte k nám. Nabízíme Vám nezapomenutelné zájezdy, během nichž navštívíte nejkrásnější pláže v Chorvatsku.

Poznejte báječné pobřeží s čistou vodou a krásnou přírodou. Naše rodinné zájezdy jsou přizpůsobeny potřebám i požadavkům rodin s dětmi. Během zájezdu budete ubytováni v kvalitních hotelích nebo apartmánech a budete mít možnost využít mnoho zábavných aktivit.

Prohlédněte si naše nabídky a zarezervujte si svůj rodinný zájezd ještě dnes. Těšíme se na Vás!

dovolená

Rodinné zájezdy k moři

Pokud se chystáte na dovolenou s rodinou a toužíte po pobytu u moře, můžete zvážit rodninné zájezdy k moři. Tyto zájezdy jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit čas s rodinou v krásném prostředí plném slunce, písku a vody.

Co obvykle nabízejí rodinné zájezdy k moři?

Typický rodinný zájezd k moři zahrnuje ubytování v blízkosti pláže, all-inclusive stravování, aktivit a zábavy pro celou rodinu a také možnost výletů do okolí. Některé zájezdy nabízejí i služby pro děti, jako jsou dětské kluby, bazény s atrakcemi a animátory, což umožňuje osvěžující a zábavnou dovolenou pro celou rodinu.

Nejlepší místa pro rodinné zájezdy k moři

Existuje mnoho krásných míst, která jsou ideální pro rodiny s dětmi, ať už hledáte klidné útočiště nebo více akční dovolenou. Mezi nejoblíbenější evropská letoviska patří např. Costa Brava ve Španělsku, Kréta v Řecku nebo Algarve v Portugalsku. Dále můžete zvážit i destinace vzdálenější, jako je Bali nebo Thajsko, které nabízí jedinečné kultury a krásné pláže.

Chcete-li si užít rodinnou dovolenou u moře, neváhejte si objednat rodinný zájezd k moři se společností, která tento typ zájezdu nabízí. Rodinné zájezdy k moři jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí využít svůj čas na dovolené s rodinou a u moře!

Zjistěte více o plážích v České republice na Wikipedii

pro děti

Rodinné zájezdy k moři:

  • Nabízíme nezapomenutelné rodinné dovolené k moři v Chorvatsku.
  • Navštivte nejkrásnější pláže v Chorvatsku, které si zamilujete.
  • Vyberte si z naší široké nabídky apartmánů a hotelů přímo u moře.
  • Náš tým vám bude k dispozici 24 hodin denně pro případné dotazy a potřeby.
  • S nabídkou aktivit pro děti i dospělé není šance na nudu.
  • Zažijte nezapomenutelné rodinné chvíle při slunění, koupání a procházkách po krásné chorvatské krajině.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekNejlepší deskové hry pro kooperativní hru – nenechte se omezovat konkurencí
Další článekŠlapací motokáry pro dospělé – jaký trénink poskytují pro celé tělo
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno