DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinný výlet do Tuniska: Kde navštívit zajímavá místa s dětmi?

Pokud plánujete rodinný výlet do Tuniska, jistě se chcete podívat na ta nejzajímavější místa, která budou děti bavit. V Tunisku je mnoho těchto míst, mezi nejoblíbenější patří:

 • Aquapark Carthage Land – největší vodní park v Tunisku s mnoha skluzavkami a bazény, které nabídnou zábavu pro celou rodinu
 • Zoo Hammamet – poznejte zvířata z blízké i vzdálené oblasti, jako jsou lvi, sloni nebo zebry
 • Port El Kantaoui – přístav plný barevných lodí nabízí kromě nákupů také řadu atrakcí jako jsou poníky a delfinárium
 • Bardo Museum – historické muzeum plné artefaktů z římského a byzantského období, pro děti jako stvořené k představování si minulých dob
 • Parc du Belvédère – park s mnoha zahrádkami, kde se děti mohou projít nebo si zahrát fotbal nebo jiné sporty

V Tunisku najdete také rozsáhlou nabídku pláží, kde si děti mohou užít koupání nebo stavění pískových hradů. Navštivte Tunisko a zažijte nezapomenutelný rodinný výlet.

děti

Rodinný výlet do Tuniska: Kde navštívit zajímavá místa s dětmi?

Kartágo

Kartágo, bývalé centrum obchodu a námořního impéria, nabízí mnoho historických památek. Určitě navštivte zdejší archeologické parky a muzea. Tyto památky přináší úžasnou historickou a kulturní hodnotu, a vaše děti si přitom mohou vyzkoušet hledání pokladů a zahrát si na archeology.

Zjistěte více o Kartágu na tomto odkaze z nějvíce významných amerických stránek o archeologii.

Stará medina v Tunisu

Stará Medina v Tunisu je považována za jeden z nejhezčích arabských měst v oblasti severní Afriky. Své děti můžete ukázat veřejné parky, muzea a trhy. Nerušené městečko vám poskytne úžasné kulturní dozvuky – i mnoho míst, kde se vaše děti učí o místní kultuře.

Tady najdete tuto a další cenné tipy na stránce Condé Nast Traveler USA.

Návštěva pláže v Sousse

Nejřidší děti milují pláže a Tunis není výjimkou. Pláže okolo města Sousse jsou obzvlášť populární díky své kráse a klidu. Zde si můžete odpočinout a odreagovat se, zatímco vaše děti budou mít možnost si hrát a potápět se v čisté vodě Středozemního moře.

Těšte se na všechny pláže v Sousse díky webu Tripadvisor USA.

Cesta na poušť Sahara

Žádná cesta do Tuniska není úplná bez návštěvy pouště Sahara. Existuje spousta možností, jak tuto oblast navštívit a objevovat. Pokud vaše děti milují adrenalinové zážitky, mohou si vyzkoušet písečné surfování nebo jízdu na velbloudech.

Stačí kliknout na tento odkaz a vy se dozvíte, jak uspořádat cestu do pouště Sahara na stránce Desk to Dirtbag USA.

Kde bydlet

Tunisko nabízí mnoho možností ubytování, včetně luxusních resortů s bazény, koje jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Při plánování rodinného výletu na Tunisku je důležité zvážit, kde se ubytujete; ideální místa jsou tam, kde máte možnost být blízko hlavních atrakcí.

Vyhledejte nejlepší ubytování v Tunisku na stránce Booking.com USA.

Závěr

Tunisko je krásná země s mnoha zajímavými místy k návštěvě pro celou rodinu. Od historických památek a kulturních center až po krásné pláže a pouště, Tunis nabízí něco pro každého. Při plánování svého rodinného výletu do Tuniska nezapomeňte navštívit naše doporučené místa a užijte si nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinný výlet do Tuniska: Často kladené otázky

Kde navštívit zajímavá místa s dětmi?

Tunisko nabízí mnoho atrakcí pro rodiny s dětmi. Zde je několik doporučení:

 • Aquadream Park: Vodní park s tobogány a bazény pro celou rodinu.
 • Bardo Museum: Muzeum s rozsáhlou sbírkou římských a punských artefaktů. Děti si zde mohou prohlédnout mumie a římské sochy.
 • Carthage Land: Zábavní park s horskými dráhami, vodními atrakcemi a lunaparkem.
 • El Djem Amphitheatre: Impozantní římské amfiteátr, který děti jistě nadchne.
 • Sidi Bou Said: Malebné městečko s bílými domy a modrými dveřmi, ideální pro romantickou procházku s dětmi.

dovolená

Dovolená v Tunisu s dětmi

Tunisko je exotickou destinací, kde můžete zažít dobrodružství a zároveň si užít klidné dny na pláži s rodinou a dětmi. Pokud plánujete dovolenou v Tunisu s dětmi, můžete se těšit na mnoho aktivit, které jsou vhodné pro celou rodinu.

Pláže v Tunisu

Jedním z nejpopulárnějších míst pro rodinnou dovolenou v Tunisu jsou pláže. Pláže jsou čisté a bezpečné a nabízejí různé aktivity pro celou rodinu, jako je windsurfing, kanoistika, jízda na kole, párty na pláži a další. Jednou z nejoblíbenějších pláží je pláž Djerba, která nabízí výběr z mnoha aktivit, jako je komorní šnorchlování, jízda na koni a mnoho dalších.

Prázdninové aktivity pro děti

Pro děti jsou k dispozici různé zábavné aktivity, jako jsou aquaparky, zoologické zahrady, muzea a mnoho dalších. Tunis nabízí mnoho zábavných parků pro děti, jako je Carthageland, kde si děti mohou užít mnoho zábavy a adrenalinových atrakcí. Pro mladší děti je zde Aqua Palace s bazénem, prosklenými tobogány a dalšími atrakcemi.

Tunisko je skvělou destinací pro rodinnou dovolenou. Nabízí mnoho aktivit, které jsou vhodné pro celou rodinu a vybavení pro malé děti, jako jsou dětské postýlky a židličky. Dovolená v Tunisu s vašimi dětmi bude nezapomenutelným zážitkem.

Tunisko

pro děti

Rodinný výlet do Tuniska: Kde navštívit zajímavá místa s dětmi?

 • Navštivte kartaginské ruiny, kde mohou děti objevit historii Tuniska
 • Projděte se po pláži v Sousse a užívejte si aktivní den na slunci
 • Navštivte Carthageland – zábavní park plný atrakcí pro celou rodinu
 • Prohlédněte si medinu v Tunisu a nakoupíte zde mnoho památek a suvenýrů
 • Užijte si krásné výhledy z vrcholu Gorée

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak vybrat dětské vtipné tričko s ohledem na dětské preference v oblasti barev a designu?
Další článekJak trávit čas s měsíčním miminkem: nápady na aktivity a zábavu
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno