DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Santorini s dětmi: Tipy na restaurace, kde si pochutnáte celá rodina

Pokud plánujete rodinnou dovolenou na Santorini, určitě vás bude zajímat, kde se dá dobře najíst s dětmi. Níže najdete seznam restaurací, které nabízejí menu vhodné pro celou rodinu a mají dětské hřiště či zónu.

Taverna Glaros – Tato tradiční řecká taverne v Oii je oblíbená mezi rodinami díky svému venkovnímu hřišti a současně svou fantastickou nabídce jídla.

Theoni’s Kitchen – Tato rodinná restaurace v Kamari nabízí dětské menu a je známá svými delikatesami, mezi které patří například čerstvé mořské plody.

Lucky’s Souvlakis – Pokud máte chuť na rychlé občerstvení, tato souvlaki restaurace v Perisse nabízí výborné jídlo za rozumné ceny.

Finikia’s Place – Tato tradiční taverna v Oii je známá svou kuchyní, která navíc nabízí mnoho možností jak pro vegetariány, tak pro milovníky masa.

V těchto restauracích si užijete skvělé jídlo a zároveň si můžete užít dovolenou s dětmi. Přejeme vám příjemný pobyt na Santorini!

děti
Santorini s dětmi: Tipy na restaurace, kde si pochutnáte celá rodina

Báječná dovolená na Santorini s dětmi

Plážové hry, vodní sporty a spanilá jízda na vlnách – Santorini nabízí bezpočet zábavy pro celou rodinu. Ať už cestujete s malými dětmi nebo s teenagerskými rebelanty, tato krásná řecká ostrovní destinace má co nabídnout pro všechny věkové kategorie a zájmy. Pokud hledáte skvělé tipy na restaurace, kde si můžete užít rodinný večer plný chutí a dojmů, máme pro vás několik skvělých nápadů.

1. Taverna Dimitris – Nebojte se vyzkoušet něco nového

Taverna Dimitris se pyšní tradicí více než 20 let a nabízí nejen klasické řecké speciality, ale také méně známé pochoutky, které stojí za ochutnávku. Naše děti si oblíbily jejich čerstvé mořské plody, ale restaurace také nabízí mnoho vegetariánských jídel a speciálního menu pro malé hosty. Atmosféra je velmi přátelská a doprovázená hudbou – ideální pro všechny, kteří chtějí ochutnat něco nového a zažít autentický řecký večer.

2. Salt and Pepper – Pro milovníky steaků a grilovaného masa

Pokud má vaše rodina ráda maso a grilování, Salt and Pepper je pro vás ideální volba. Nabízejí široký výběr steaků, kuřecího masa a grilovaných ryb, ale také vegetariánských a bezlepkových jídel. Děti si mohou objednat menší porce, a pokud dorazíte o něco dříve, můžete si užít společné večeře v přátelské šumivé atmosféře nebo se projít po přilehlých uličkách.

3. Mama’s House – Domácí řecká kuchyně

Ukázka autentické řecké kuchyně a příjemná atmosféra na jednom místě – to je Mama’s House. Restaurace je ideální pro rodiny, kde se cení kvalitní ingredience a tradiční techniky vaření. Mají široký výběr ryb, mas a zeleniny s mnoha společnými jídly, která vám umožní ochutnat mnoho různých chutí. Děti si budou moci vychutnat svá oblíbená jídla a být součástí příjemné rodinné atmosféry.

Je to jen několik tipů na to, kde si užít celou rodinu na Santorini. Věříme, že tyto restaurace vám poskytnou nezapomenutelný zážitek a pomohou vaší dovolené vytvořit nezapomenutelné zážitky.

Zdroj: Timeout New York

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Tipy na restaurace na Santorini, kde si pochutnáte celá rodina:

1. Rastoni v Kamari:

Tato rodinná restaurace nabízí jídla pro celou rodinu a má dětský koutek, kde si děti mohou hrát, zatímco rodiče si vychutnávají své jídlo.

2. To Pinakio v Oia:

Tato restaurace je ideální pro rodiny s dětmi, protože nabízí řadu tradičních řeckých jídel a pizzu. Děti si zde také mohou hrát na dětském hřišti.

3. Salt & Pepper v Fira:

Tato moderní restaurace nabízí pestrou nabídku jídel pro celou rodinu. Mezi oblíbené pokrmy patří také hamburgery a dětské menu.

4. Mylos Beach Bar & Restaurant v Agios Ioannis:

Tato restaurace se nachází přímo u pláže a nabízí tradiční řecká jídla a občerstvení. Děti si zde mohou hrát na pláži, zatímco rodiče si vychutnávají výhled na moře.

5. Nikolas Taverna v Perisse:

Tato rodinná taverna nabízí tradiční řecká jídla a také dětské menu. Pro děti je připraveno venkovní hřiště.

6. Lucky’s Souvlakis v Fira:

Tato restaurace se specializuje na souvlaky a gyros. Nabízí také dětské menu a dětský koutek uvnitř restaurace.

dovolená

Dovolená s dětmi na ostrově Santorini

Co zahrnuje dovolená s dětmi na ostrově Santorini?

Pokud se rozhodnete pro dovolenou s dětmi na řeckém ostrově Santorini, můžete se těšit na krásné výhledy na moře a úchvatné památky. Ostrov je známý svými bílými domky s modrými střechami, stejně jako svými plážemi a vulkanickým původem.

Existuje spousta aktivit, které můžete s dětmi na Santorini podniknout. Například si můžete vypůjčit loď a projíždět se kolem ostrova, nebo navštívit archeologické naleziště v Akrotiri. Také můžete využít aktivit nabízených na pláži, jako je šnorchlování a potápění.

Co je dobré vědět při plánování dovolené s dětmi na ostrově Santorini?

Je dobré mít na paměti, že ostrov není úplně ideální pro rodiny s malými dětmi. Domy jsou často postaveny na útesech a kamenných cestách, takže pokud máte kočárek, může být těžké se kolem ostrova pohybovat. Proto se doporučuje využít nosiče na dítě nebo autobusy a taxi.

Také byste měli mít na paměti, že na ostrově není příliš mnoho volnočasových aktivit pro děti. Proto je důležité, abyste měli s sebou hry a knihy, aby se vaše děti mohly zabavit během volného času.

V každém případě může být dovolená s dětmi na ostrově Santorini úžasným zážitkem, plným překrásných okamžiků a zážitků!

Pro více informací o ostrově Santorini navštivte prosím tuto stránku na Wikipedii.

pro děti

Tipy na restaurace na Santorini pro celou rodinu

  • Restaurant To Briki – nabízí tradiční řecká jídla jako jsou gyros, suflaki a tzatziki, příjemné prostředí a přijímají děti s otevřenou náručí.
  • Senor Zorba – specializuje se na mexickou kuchyni, nabízí také vegetariánská a bezlepková jídla. Pro děti je zde připraven dětský koutek s hračkami a zábavou.
  • MEZE meze – nabídka malých jídel na sdílení pro celou rodinu, kde se můžete ochutnat všechny tradiční řecké speciality. Děti si určitě zamilují místní olivový olej.
  • Koukoumavlos – pokud si chcete dopřát luxusní večeři, tak je toto místo ideální volba. Nabízí moderní a kreativní řeckou kuchyni v nádherném prostředí. Pokud předem upozorníte, že s sebou berete děti, tak je zde určitě nebudou rušit.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno