Spojené arabské emiráty dovolená s dětmi

Plánujete dovolenou se svými dětmi a váháte, kam vyrazit? Pokud hledáte exotické místo plné zážitků, můžeme vám jednoznačně doporučit Spojené arabské emiráty! Tento blízkovýchodní stát nabízí nejen nádherné pláže a příjemné klima, ale také množství aktivit pro děti i dospělé.

Mezi největší atrakce patří například množství vodních parků, jako je třeba Yas Waterworld nebo Aquaventure Waterpark. Můžete se také vypravit na safari do pouště, kde uvidíte velbloudy, sokoly a mnoho dalších zvířat. Dále tu najdete největší lyžařské středisko v tropických podmínkách Ski Dubai a mnoho dalších zábavných parků, jako je třeba Legoland nebo Ferrari World Abu Dhabi.

V Emirátech najdete celou řadu luxusních hotelů, které nabízejí skvělé vybavení pro rodiny s dětmi. Na plážích najdete hřiště, bazény s nejrůznějšími atrakcemi a dokonce i sledování žraloků!

Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství a zážitků pro celou rodinu, vyzkoušejte Spojené arabské emiráty!

děti výlet

Spojené arabské emiráty dovolená s dětmi

Destinace pro celou rodinu

Spojené arabské emiráty jsou jedinečnou destinací, kterou si můžete vychutnat s celou rodinou. V této zemi se nachází obrovské množství atrakcí, které si užijí lidé všech věkových kategorií. Pokud hledáte místo, kde si užijete pláže, zábavu a adrenalin, Spojené arabské emiráty jsou pro vás tou správnou volbou.

Atrakce pro děti

V Spojených arabských emirátech se nachází celá řada atrakcí, které si užijí malí i velcí. Pokud máte děti, jistě je potěší návštěva některého z místních vodních parků jako je například Wild Wadi nebo Yas Waterworld. Oblíbeným místem pro děti i dospělé je také Ferrari World v Abu Dhabi, kde si můžete zazávodit na jedné z nejrychlejších atrakcí na světě.

Pláže

Pláže v Spojených arabských emirátech patří k nejkrásnějším na světě. Pokud hledáte místo, kde si můžete užít slunce a krásného moře, doporučujeme navštívit pláže v Dubaji, jako například pláž Jumeirah nebo Kite Beach. K dispozici jsou zde také veřejné pláže, na kterých si můžete vychutnat klid a pohodu.

Kuchyně

Pokud máte rádi dobré jídlo, Spojené arabské emiráty jsou pro vás tou správnou volbou. Místní kuchyně je velmi různorodá a nabízí mnoho chutí a vůní. V Dubaji se nachází celá řada restaurací, které nabízejí nejen místní speciality, ale i jídla z celého světa. Většina restaurací je navíc přizpůsobena i pro děti, takže si užijete nejen skvělé jídlo, ale i příjemné a rodinné prostředí.

Závěr

Spojené arabské emiráty jsou jedinečnou a fascinující zemí, kterou stojí za to navštívit. Určitě si užijete nejen krásné pláže a zajímavá místa, ale i zážitky, které si budete pamatovat napořád. Pokud hledáte destinaci, kde si užijete dovolenou s celou rodinou, Spojené arabské emiráty jsou tou správnou volbou.

Relevantní link: 30 fun family activities in the USA

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Časté otázky ohledně dovolené s dětmi v Spojených arabských emirátech

Jaké jsou nejlepší destinace v Emirátech pro rodiny s dětmi?

Mezi nejlepší destinace v Emirátech patří například Dubaj, Abu Dhabi a Ras Al Khaimah. Tyto destinace nabízejí mnoho aktivit pro děti, jako jsou vodní parky, zábavní parky a pláže.

Jsou v Emirátech vhodné bezpečnostní podmínky pro děti?

Ano, Emiráty patří mezi velmi bezpečné země, kde je velmi málo kriminality. Většina hotelů a resortů má také bezpečnostní opatření, což zajišťuje klidné prostředí i pro děti.

Jaké jsou vhodné aktivity pro děti v Emirátech?

V Emirátech najdete mnoho aktivit pro děti, jako jsou vodní parky, zábavní parky, pláže, nákupní centra a další. Také můžete navštívit například oblíbené muzeum Ferrari World v Abu Dhabi.

Mají hotely a resorty v Emirátech pro děti vhodné vybavení?

Ano, většina hotelů a resortů v Emirátech má pro děti vhodné vybavení, například dětské bazény, herny, minikluby, možnost zapůjčení dětských postýlek nebo kočárků. Tyto služby jsou obvykle poskytovány zdarma nebo za příplatek.

dovolená

Spojené arabské emiráty dovolená s dětmi

Společná dovolená s dětmi může být pro rodiče výzvou, ale Spojené arabské emiráty nabízejí mnoho aktivit pro celou rodinu.

Pláže a vodní parky

Jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak trávit čas s dětmi, je návštěva pláže nebo vodního parku. V Dubaji se nachází vodní park s největším tobogánem na světě – Aquaventure. Kromě toho jsou zde čisté a dobře udržované pláže, jako je třeba Jumeirah Beach.

Ferrari World

Ferrari World je zábavní park, který určitě zaujme nejen děti, ale i dospělé milovníky rychlých aut. Zde se nachází nejrychlejší horská dráha na světě – Formula Rossa. Park nabízí mnoho dalších atrakcí a zážitků, jako jsou simulátory jízdy v rychlých autech.

Skate parky a k dispozici jsou skateboardy a koloběžky k zapůjčení.

Pro fanoušky skateboardingu a koloběžkování nabízejí Spojené arabské emiráty mnoho indoor skate parků.

Pojďte s celou rodinou objevit Spojené arabské emiráty a užívat si společně dovolenou plnou zážitků!

Zdrojová stránka na Wikipedii o Spojených arabských emirátech.

pro děti

Spojené arabské emiráty dovolená s dětmi

  • Krásné pláže a nádherné letoviska v Dubaji a Abu Dhabi
  • Mnoho zábavných aktivit pro děti, jako například akvaparky, delfinária a zoologické zahrady
  • Zajímavé kulturní památky, jako například Velká mešita a Burj Khalifa
  • Jedinečné atrakce, jako například závody velbloudů nebo jízdy na dobytčích kravách
  • Rozmanité možnosti ubytování, jako například luxusní hotely s dětskými kluby nebo plně vybavené apartmány

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno