DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI


Tipy na rodinnou dovolenou s dětmi na Rhodosu

Tipy na rodinnou dovolenou s dětmi na Rhodosu

Rhodos je skvělým místem pro rodinnou dovolenou. S mnoha plážemi, historickými památkami a dobrodružnými aktivitami nabízí nesčetné možnosti pro zábavu s dětmi.

Mezi nejlepší aktivity patří návštěva Akropole v Lindosu, procházka úzkými uličkami starého města Rhodosu a koupání na plážích Tsambika nebo Faliraki.

Nezapomeňte také navštívit vodní park v Faliraki, kde se děti mohou bavit celý den. Rhodos je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou plnou dobrodružství a zábavy.


děti
Tipy na rodinnou dovolenou s dětmi na Rhodosu

Plážové radovánky

Rhodos je známý svými krásnými plážemi, které jsou ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi. Můžete strávit celé dny na pláži, kde si děti mohou hrát ve vodě nebo stavět hrady ze písku. Doporučujeme navštívit pláž Faliraki nebo Tsambika, kde najdete písečné pláže vhodné pro děti i dospělé.

Tip: Vodní zábava

Pro děti, které milují vodní zábavu, je skvělou volbou návštěva vodního parku na Rhodosu. Vodní park WaterPark Faliraki nabízí různé tobogány, bazény a atrakce pro všechny věkové kategorie. Vaše děti se zde určitě nebudou nudit!

Dětské aktivity a zábava

Pro rodiny s dětmi je ideální návštěva místních zoo a akvária. Na Rhodosu najdete několik zábavných parků, kde se děti mohou seznámit s místní faunou a flórou.

Pro více informací o dětských aktivitách na Rhodosu, navštivte tento odkaz


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Tipy na rodinnou dovolenou s dětmi na Rhodosu

1. Vybavte se vhodně

Je důležité mít na paměti, že na Rhodu bude hodně slunce, takže nezapomeňte na opalovací krém, klobouky pro děti a další ochranu proti UV záření.

2. Vyhledejte vhodné pláže

Rhodos má mnoho krásných pláží, ale některé jsou lepší pro rodiny s dětmi. Vyhledejte pláže s pozvolným vstupem do moře nebo s možností pronájmu slunečníků a lehátek.

3. Navštivte rodinná přátelská místa

Existuje mnoho atrakcí a aktivit na Rhodosu, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, například vodní parky, dětská hřiště a zábavní parky.

4. Využijte možnosti ubytování

Na Rhodosu najdete mnoho rodinných hotelů a apartmánů, které nabízejí dětské programy, bazény a další vybavení pro rodiny s dětmi.

5. Objednejte si vhodné stravování

Vybírejte restaurace, které nabízí dětská menu a mají vhodné podmínky pro rodiny s dětmi, jako jsou dětské židličky a herní koutky.

dovolená
Dovolená s dětmi na Rhodosu

Dovolená s dětmi na Rhodosu

Rhodos je skvělým místem pro rodinnou dovolenou. S krásnými plážemi, historickými památkami a mnoha zábavními aktivitami je ideální pro rodiny s dětmi.

Pláže

Rhodos nabízí široký výběr pláží vhodných pro děti. Měkký písek a pozvolný vstup do moře dělají z pláží ideální místo pro hraní a koupání.

Zábava pro děti

V Rhodu si děti mohou užít mnoho zábavy, včetně vodních parků, minigolfu a zábavních parků.

Pro více informací o Rhodu navštivte Wikipedii.


pro děti

Tipy na rodinnou dovolenou s dětmi na Rhodosu

Stručný souhrn

  • Rhodos nabízí bohaté možnosti pro rodinnou dovolenou
  • Pláže jsou ideální pro děti, s pozvolným vstupem do moře
  • Navštivte akvapark, ZOO nebo historické památky
  • Vyhledejte rodinné hotely s dětskými programy a bazény
  • Lokální kuchyně a jídlo vhodné pro děti jsou k dispozici

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekPsí škola Falco a výcvik psů s problémovým chováním: Výsledky a přístup
Další článekZábava pro celou rodinu: Které logické deskové hry jsou vhodné pro děti
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno