DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI
Tipy pro dovolenou s dětmi na Zanzibaru

Tipy pro dovolenou s dětmi na Zanzibaru

Když plánujete dovolenou s dětmi na Zanzibaru, je důležité vybrat správná místa a aktivity, které budou pro celou rodinu atraktivní. Zde najdete několik tipů, kam vyrazit a co dělat.

Kam vyrazit

Na Zanzibaru si můžete užít krásné pláže jako Nungwi, Kendwa nebo Jambiani, které jsou ideální pro rodinný relaxační pobyt. Děti budou nadšené z průzkumu místních vesnic a exotické kuchyně. Pro dobrodružnější rodiny je vhodný výlet do chráněného národního parku Jozani Forest, kde mohou děti vidět opice, motýly a další zvířata v jejich přirozeném prostředí.

Co dělat

Kromě plážování a procházek po přírodních rezervacích, můžete se věnovat šnorchlování, potápění a vodním sportům, které zaručeně zaujmou celou rodinu. Děti si také mohou vyzkoušet různé vodní aktivity jako paddleboarding nebo jízdu na banánu.


dětiTipy pro dovolenou s dětmi na Zanzibaru

Kam vyrazit na Zanzibaru s dětmi

Pokud plánujete dovolenou na Zanzibaru s dětmi, máme pro vás několik tipů, kam vyrazit, aby si děti užily skvělou dovolenou plnou dobrodružství. Prvním místem, které byste si neměli nechat ujít, je Nungwi Beach. Tento krásný plážový resort nabízí bílý písek, tyrkysové moře a mnoho aktivit pro děti. Dalším skvělým místem na Zanzibaru je Stone Town, kde můžete prozkoumat úzké uličky, barevné trhy a historické památky.

Co dělat na Zanzibaru s dětmi

Kromě koupání a slunění na pláži, existuje na Zanzibaru mnoho aktivit, které mohou být zajímavé pro děti. Můžete se vydat na výlet do lesů Jozani, kde mohou děti pozorovat vzácné opice Colobus a objevovat tropickou flóru a faunu. Další možností je návštěva místního farmářského trhu, kde si mohou děti vyzkoušet tradiční zanzibarské jídlo a poznat místní kulturu a zvyky.

Pro více tipů na dovolenou s dětmi na Zanzibaru, se podívejte na 10 Things to Do with Kids in Zanzibar.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI
Tipy pro dovolenou s dětmi na Zanzibaru

Kam vyrazit na Zanzibaru s dětmi

Zanzibar nabízí mnoho skvělých destinací pro dovolenou s dětmi. Mezi oblíbené patří pláže v lokalitách Nungwi, Kendwa a Paje, kde najdete jemný písek a klidné moře.

Co dělat na Zanzibaru s dětmi

Kromě plážování si můžete vychutnat i vodní aktivity jako potápění nebo šnorchlování. Doporučujeme také návštěvu zajímavých míst jako jsou Stone Town, delfíní výlety a ochutnávku místní kuchyně.


dovolená
Dovolená s dětmi Zanzibar

Zanzibar – ideální dovolená pro rodiny s dětmi

Zanzibar je exotický ostrovový ráj ležící v Indickém oceánu se širokými písečnými plážemi a teplým mořem. Pro rodiny s dětmi je to skvělé místo, kde si mohou užít dovolenou plnou dobrodružství a relaxace.

Aktivity pro děti

Na Zanzibaru mohou děti vyzkoušet různé vodní sporty, jako je šnorchlování, potápění nebo jízda na banánu. Pro ty malé dobrodruhy je tu také možnost projet se na kánoi po lagunách a objevovat skryté jeskyně.

Bezpečné a rodinné ubytování

Většina hotelů a resortů na Zanzibaru nabízí výborné vybavení pro rodiny s dětmi, včetně dětských bazénů, animačních programů nebo dokonce i dětských klubů. Rodiny zde mohou najít ubytování přímo u pláže nebo v tropické zahradě, kde všichni najdou svůj klid a odpočinek.

Pro více informací o Zanzibaru můžete navštívit tuto stránku na Wikipedii.


pro dětiTipy pro dovolenou s dětmi na Zanzibaru: Kam vyrazit a co dělat

  • Návštěva dětského ráje – Kendwa Beach
  • Plavba na tradičním dřevěném plavidle – dhow
  • Prozkoumání chráněného mořského parku – Mnemba Island
  • Poznávání exotického živočišného světa v Jozani Forest
  • Užívání si rodinné aktivity na pláži – hraní v písku, stavění hradeb


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak rozvíjet motoriku u ročních dětí: Hry a cvičení
Další článekNaučte svého loveckého psa plavat: Postupný trénink a překonání překážek
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno