DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Tunis jako rodinná destinace: Co dělat a jak si užít dovolenou s dětmi na pláži

Pokud hledáte vhodnou destinaci pro rodinnou dovolenou s dětmi, Tunis je skvělou volbou. Tento kouzelný tuniský přímořský město nabízí mnoho aktivit, které vás a vaše děti zabaví. Zde je několik tipů na to, jak si užít dovolenou s dětmi na pláži v Tunisu:

1. Pláže
Tunis nabízí krásné pláže s jemným pískem a průzračnou vodou. Jednou z nejoblíbenějších pláží je Hammamet, která je výborná pro rodiny s dětmi, díky plytkému moři a mnoha vodním aktivitám jako jsou vodní skútry nebo šnorchlování.

2. Medinu v Tunis City
Medina je starobylá část města Tunis a je skvělou destinací pro rodiny s dětmi, kteří chtějí poznat místní kulturu. Díky úzkým ulicím a historickým památkám se můžete projít po historickém centru a vychutnat si atmosféru města.

3. Bardo Muzeum
Pro rodiny s dětmi, kteří se zajímají o historii, je Bardo Muzeum skvělou volbou. Toto muzeum se nachází v paláci ze 13. století a je plné uměleckých děl, archeologických nálezů a historických artefaktů.

4. Carthage
Carthage je archeologické naleziště nedaleko Tunisua a je skvělým místem pro rodiny s dětmi, kteří chtějí objevovat historické památky. Zde můžete prozkoumat zbytky města Kartágo, které je památkou UNESCO.

5. Zábavní parky
V Tunisui najdete také mnoho zábavních parků, jako je například Carthageland. Tento zábavní park nabízí atrakce pro celou rodinu, jako jsou horské dráhy, vodní skluzavky a mnoho dalšího.

Tunis je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou, protože nabízí mnoho aktivit pro děti i dospělé. Krásné pláže, historické památky a zábavní parky jsou jen některé z mnoha věcí, které můžete v Tunisui s dětmi podniknout a užít si tak opravdu nezapomenutelné dovolené.

děti

Tunis jako rodinná destinace: Co dělat a jak si užít dovolenou s dětmi na pláži

Zábava na pláži

Pokud plážový život je to, co dělá dovolenou pro Vaši rodinu, pak Tunis má co nabídnout! Pláže jsou desítky kilometrů dlouhé a jsou většinou prázdné. K dispozici jsou také mnohé vodní sporty, jako je jízda na banánech, surfingu a řízení motorových člunů. V létě je tam také možné zapůjčit si kajak nebo se zúčastnit organizovaných lodních výletů.

Camel rides

Pro děti je nezapomenutelný zážitek projet se na velbloudovi a to ještě s výhledem na moře nebo nekonečné duny. V každém městě najdete mnoho půjčoven velbloudů, ale nezapomeňte na dohodu o ceně předem.

Historické návštěvy

Jestliže máte zájem poznat historii této oblasti, tuniské město Sidi Bou Said má mnoho co nabídnout – historické památky, jako je Karthágo, oázy a hodně více. Karthágo byla bohaté a mocné město v 5. století před n.l a dokonce předběhla Říma v oblasti obchodu, architektury a umění. Tento historický park se může pochlubit i nádhernými výhledy na přístav Tunis.

Dovolená v Tunis s dětmi

Tunis nabízí pro děti také spoustu možností. Od parku Carthage Land, kde je mnoho atrakcí, jako horská dráha, kolotoče, nejrůznější hry a další zábava. Důraz je zde kladen na bezpečnost dětí, takže můžete mít jistotu, že Vaše děti si zde budou užívat dobrou zábavu.

Ubytování

Mnoho hotelů a rezortů nabízí vynikající ubytování v Tunis. Většina z nich se nachází na pláži a nabízejí skvělé služby pro rodiny s dětmi. Ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat u moře a zároveň si užít spoustu aktivit.

Závěr

Pokud chcete strávit svou rodinnou dovolenou na pláži, s pestrou škálou aktivit a dobrodružství, pak není lepší destinací než Tunis. Důraz je zde kladen na bezpečnost, takže můžete mít jistotu, že Vaše děti budou mít skvělou zábavu. Tunis je také místem bohaté historie a kultury, takže nikdy nebudete nudit!

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Tunis jako rodinná destinace: Často kladené otázky

Co dělat a jak si užít dovolenou s dětmi na pláži v Tunisu?

Tunis nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi na pláži. Zde jsou některé nápady:

  • Plavání a koupání v mělké vodě
  • Hraní na pláži s míčem nebo frisbee
  • Stavění pískových hradů
  • Procházky po pobřeží a sbírání mušlí
  • Surfování nebo jízda na vodním skútru (pro starší děti)

Navíc existuje mnoho vodních parků a atrakcí v blízkosti pláží, které jsou skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Doporučujeme navštívit park Carthageland nebo Acqua Palace.

dovolená

Dovolená s dětmi v Tunisu u moře

Tunisko je skvělým místem pro dovolenou s dětmi. Nabízí krásné pláže, překrásnou krajinu a mnoho aktivit pro děti i dospělé. Pokud hledáte dovolenou u moře, Tunisko je pro vás to pravé místo.

Pláže Tuniska

Tunisko se může pochlubit nádhernými plážemi. Ty jsou čisté, bílé a nabízejí výborné podmínky pro koupání. Pláže jsou vhodné jak pro relaxaci, tak i pro vodní sporty. Rodiny s dětmi ocení mírné vlny a pozvolný vstup do vody. Mezi nejznámější pláže patří Pláž Hammamet, Pláž Djerba a Pláž Sousse.

Aktivity pro děti v Tunisku

Tunisko nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. Děti se mohou těšit na návštěvu aquaparků, lunaparků, delfinárií a dalších atrakcí. Pokud hledáte něco pro celou rodinu, můžete navštívit mnoho historických památek, jako jsou například amphitheatre El Djem nebo archeologický park Carthage.

Pokud chcete zažít skvělou dovolenou u moře s dětmi, Tunisko je pro vás správnou volbou. Využijte příležitosti a rezervujte si dovolenou u moře v Tunisku už dnes.

Více na Wikipedii.

pro děti

Tunis jako rodinná destinace: Co dělat a jak si užít dovolenou s dětmi na pláži

  • Návštěva pláže Sidi Bou Said – Pláž je velmi čistá, s jemným pískem a mělkým vstupem do vody, ideální pro děti. Dospělí mohou relaxovat na lehátkách a užívat si nádherný výhled na moře.
  • Bazar v Medina – Prozkoumejte tradiční tuniské trhy, nakupujte suvenýry a ochutnejte místní speciality. Děti si rozhodně užijí atmosféru trhu.
  • Navštivte ZOO v Tunis – Malé děti budou nadšeni z návštěvy tuniské ZOO a setkání s mnoha zvířaty.
  • Aqualand – Aquapark s mnoha atrakcemi pro dospělé i děti. Ideální na celodenní výlet.
  • Lyžování na písku v Tatatouine – Neobvyklá aktivita, která určitě zaujme děti. Možnost lyžování na písku ve středisku Tatatouine.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekProč je důležité trávit čas na zemi pro 9 měsíční dítě a jak ho podpořit
Další článekNelze bez sexu, aneb mýty o vztahu bez fyzického kontaktu.
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno