DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Tunisko jako rodinná destinace: Co dělat a kam jít na dovolenou s dětmi u moře

Tunisko je perfektní destinace pro rodiny s dětmi, kteří hledají krásné pláže, přátelské prostředí a bohatou historii a kulturu. Pokud plánujete dovolenou v Tunisku s dětmi, nezapomeňte navštívit následující místa:

Pláže – Tunisko nabízí mnoho krásných pláží s jemným pískem a klidným mořem. Mezi nejlepší pláže pro rodiny patří Sousse Beach, Port El Kantaoui Beach a Mahdia Beach.

Akvaparky – V Tunisku najdete mnoho vodních parků, které nabízejí spoustu zábavy pro celou rodinu. Mezi nejlepší akvaparky patří Aqua Palace, Acqua Palace a Aqua Splash.

Historická místa – Tunisko má bohatou historii a kulturu, a proto je to skvělé místo pro rodiny, které chtějí prozkoumat starověká města, ruiny a muzea. Mezi nejzajímavější historická místa patří amfiteátr El Djem, římské ruiny v Carthage a Bardo muzeum.

Zábava pro děti – Tunisko nabízí také spoustu zábavy pro děti. Můžete navštívit Luna Park El Kantaoui, Zoo Tunis nebo Delfinárium Kantaoui.

Tunisko nabízí tedy spoustu možností pro rodinnou dovolenou, která zahrnuje pláže, aquaparky, historická místa a zábavu pro děti. Chcete-li si užít ideální dovolenou u moře s dětmi, Tunisko je pro vás tou pravou volbou.

děti
Tunisko jako rodinná destinace: Co dělat a kam jít na dovolenou s dětmi u moře
Tunisko jako rodinná destinace

Proč jet na dovolenou do Tuniska s dětmi?

Tunisko je exotická země plná kulturních památek, slunečných pláží a příležitosti k poznávání nových věcí. Pokud hledáte dovolenou pro celou rodinu s mnoha zábavnými aktivitami a příjemným počasím, Tunisko je ideální volbou. Navíc, cena za dovolenou v Tunisku je poměrně přijatelná, a tak se dovolená v Tunisku stává oblíbenou volbou nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé páry a jednotlivce.

Další výhodou Tuniska je, že lety z Evropy jsou poměrně levné a krátké. Tak se můžete těšit na dovolenou plnou zážitků s minimálními náklady na letenky a přepravu.

Co dělat a kam jít v Tunisku s dětmi?

 • Aquadream Park – jedno z nejlepších míst k návštěvě s dětmi v Tunisku. Voda park nabízí různé skluzavky a bazény, včetně dětského parku a restaurací.
 • Delfinárium v Hammametu – dětem se asi bude líbit sledovat delfíny v akrobatických výstupech. Součástí delfinária jsou také lachtani a tuleni.
 • Carthage Land – zábavní park umístěný v Sidi Bou Said s mnoha atrakcemi a jízdami pro celou rodinu.
 • Bardo Museum v Tunisu – pokud máte rádi historii a umění, zastavte se v Bardo Museum, kde můžete vidět sbírky punských a římských umění a mozaiky.
 • Pláže v Tunis – mnoho pláží v Tunis jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Voda je teplá a klidná, s mnoha aktivitami jako jsou vodní sporty, plavání a odpočinek na pláži.

Kde se ubytovat v Tunisku s dětmi?

V Tunisku jsou k dispozici různé typy ubytování. Pokud hledáte u moře, můžete si vybrat z hotelů a apartmánů nacházejících se v blízkosti pláže. Vnitrozemské města a městečka nabízejí různé hotely s bazény a rodinnými apartmány pro více soukromí a pohodlí.

Některé doporučované hotely:

Jak se dostat do Tuniska s dětmi?

Letiště v Tunis a Monastir jsou hlavními letišti v Tunisku. Mnoho evropských leteckých společností nabízí lety do Tunis a Monastir, a tak máte výběr z mnoha přímých letů i přestupových letů.

Pokud cestujete s dětmi, je dobré mít s sebou dostatek zábavy pro tyto dlouhé cesty. Přemýšlejte o hraní her, sledování filmů a poslechu hudby. Také nezapomeňte na zdravotní opatření, jako jsou roušky a dezinfekce rukou.

Závěr

Tunisko je krásná země plná historie, kultury a zábavy. Pokud hledáte ideální destinaci pro rodinnou dovolenou u moře, Tunisko je tou správnou volbou. Všechny výše uvedené atrakce jsou perfektní pro celou rodinu a nezapomenutelnou dovolenou.DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Tunisko jako rodinná destinace

Co dělat a kam jít na dovolenou s dětmi u moře

Aquapark: V mnoha letoviscích Tuniska najdete moderní aquaparky s bazény, tobogány, houpačkami a dalšími atrakcemi pro celou rodinu.

Pláže: Tunisko je známé svými krásnými plážemi s jemným pískem a průzračnou vodou. Doporučujeme například pláže v letoviscích Hammamet, Sousse nebo Djerba.

Zábavní parky: V Tunisku najdete také několik zábavních parků jako je například Carthageland v blízkosti letoviska Hammamet. Zde se můžete projet na horských dráhách, projet si na lodičkách, či projít zvířecím parkem.

Kulturní památky: Pokud se chcete s dětmi seznámit s historií Tuniska, pak rozhodně navštivte starobylá města jako je třeba Sidi Bou Said, Karthago nebo medínskou čtvrt.

Rybářské vesničky: Pokud si chcete užít tradiční tuniskou atmosféru, doporučujeme navštívit některou z rybářských vesniček jako je třeba Houmt Souk na ostrově Djerba.

Výlety do pouště: Tunisko je také zemí rozlehlých pouští, které můžete poznat například na výletě do Sahary. Doporučujeme pořádat takový výlet pouze s kvalitními průvodci a výletními agenturami.

dovolená

Dovolená s dětmi v Tunisu u moře – najděte ideální dovolenou pro celou rodinu

Vydejte se do krásného Tuniska s rodinou a užijte si dokonalou dovolenou u moře

Tunisko je ideální destinací pro ty, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi u moře. Památky a přírodní krásy Tunisie jsou neuvěřitelné, ale když chcete trávit čas na pláži, má Tunisko mnoho vynikajících nabídek.

Co navštívit v Tunisu s rodinou?

Tunisko je plné krásných pláží a aktivit, které můžete dělat s celou rodinou. Jednou z nejpopulárnějších destinací je Djerba, která se nachází na jihu Tuniska. Děti si zde mohou užít hraní na pláži nebo se projíždět na velbloudech a koních. Pro ty, kteří chtějí poznat více historických památek, jsou vhodná města Tunis a Carthage.

Lyžování v Tunisku

Nejen moře láká návštěvníky do Tuniska. Také lyžařská střediska pro rodiny jsou zde velmi populární, zejména na Saïdě. Toto středisko nabízí skvělé lyžování pro děti i pro dospělé.

Pokud hledáte dokonalou dovolenou s rodinou u moře, je Tunisko tou správnou volbou. Země je plná krásných pláží a přírodních krás, historických památek a aktivit pro celou rodinu. Vydejte se s rodinou do Tuniska a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!

Pokud se chcete dozvědět více o Tunisku, navštivte prosím Wikipedii.

pro děti

Tunisko jako rodinná destinace: Co dělat a kam jít na dovolenou s dětmi u moře

 • Navštivte pláže jako Hammamet nebo Djerba s klidným mořem a čistým pískem pro děti
 • Prozkoumejte dobrodružství v Sahara parku s lanovkou, skákacími hrady a zvířaty
 • Projděte se historickými městy jako Tunis s katedrálou, mešitou a muzeem Bardo pro kulturní zážitek
 • Vydejte se na vodní parky jako Acqua Palace nebo Flipper pro zábavné dny plné skluzavek a bazénů
 • Zajděte na výlet lodí k rybím farmám nebo kousek od břehu k potápění
 • Degustujte místní jídlo a koření jako harissa nebo mechouia pro gastronomický zážitek

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno