DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Zábava pro všechny: Dovolená s dětmi na Zanzibaru

Po celoročním shonu a pracovním vytížení si zasloužíte trochu relaxace s rodinou. Objevte nejkrásnější a exotické ostrovy na Zanzibaru. Zanzibar nabízí spoustu míst, které mohou být pro vás a vaše děti ideálními cíli pro dovolenou.

Budete se moci potápět v křišťálově čisté vodě Indického oceánu, které omývá pobřeží Zanzibaru. Kromě toho budete mít možnost ochutnat místní kuchyni a poznat místní kulturu a tradice. Zanzibar je také známý pro své krásné pláže a projížďky na slonech.

Pro zábavu a odpočinek celé rodiny je Zanzibar ideální destinací, nabízí nekonečné možnosti k relaxaci a zábavě pro každého člena rodiny. Bude to nezapomenutelná zážitek pro vás a vaše děti.

děti

Zábava pro všechny: Dovolená s dětmi na Zanzibaru

Zábava pro všechny: Dovolená s dětmi na Zanzibaru

Zanzibar – ráj na zemi

Zanzibar je ostrovní stát v Tanzanii, který se nachází v Indickém oceánu. Díky svým krásným plážím, korálovým útesům a pestrobarevnému podmořskému životu je oblíbenou turistickou destinací. Pro rodiny s dětmi je tato dovolená dokonalou volbou. Co vše Zanzibar nabízí?

Pláže pro děti i dospělé

Zanzibar je rájem pro milovníky moře a pláží. Zdejší pláže jsou dlouhé a široké a na většině z nich najdete jemný bílý písek a tyrkysové moře. Pláže jsou poměrně mělké a vhodné i pro děti, které zde bezpečně plavou a staví hrady z písku. Pro dospělé zde existuje mnoho možností k vodním sportům, jako je jachting nebo šnorchlování.

Dovolená s dětmi

Zanzibar je ideální volbou pro dovolenou s dětmi. Na ostrově najdete mnoho rodinných resortů s bazény, hřišti a animačním programem pro děti. V některých rezortech je také možné najmout si chůvu, která se o děti postará a vy si můžete dopřát chvíli odpočinku.

Místní kultura a krása

Zanzibar je místem s unikátní kulturou a historií. Na ostrově se nachází mnoho historických památek, které vás přenesou do minulosti. Mezi nejvýznamnější patří katedrála v chrámu Monkey, která je zapsána v seznamu Světového dědictví UNESCO. Na ostrově najdete také tradiční trhy, na kterých můžete nakoupit mnoho suvenýrů a místních specialit.

Zanzibar v USA

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak je Zanzibar oblíbenou destinací pro dovolenou s dětmi, navštivte familyvacationcritic.com. Tento web nabízí spoustu tipů a triků pro rodiny, které chtějí jet na dovolenou s dětmi, a obsahuje také mnoho recenzí na hotely a resorty.

Závěr

Zanzibar je krásné a zajímavé místo, které nabízí mnoho možností pro dovolenou s dětmi. Vychutnejte si slunce na bílých plážích, objevujte místní kulturu a užívejte si čas se svou rodinou.DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs – Zábava pro všechny: Dovolená s dětmi na Zanzibaru

Často kladené dotazy

Jak se mohu registrovat na zájezd?

Registrace na zájezd je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář na našich webových stránkách a zaplatit zálohu. Naše zákaznické oddělení Vám poté potvrdí Vaši rezervaci.

Jaké jsou možnosti trávení volného času na Zanzibaru?

Zanzibar je krásné místo se spoustou možností zábavy. Můžete se projít po nádherných plážích, navštívit místní trhy, ochutnat místní kuchyni, nebo se vydat na některý z výletů, které nabízíme. K dispozici jsou také různé vodní sporty, jako je například potápění.

Je možné si odpočinout i s dětmi?

Ano, samozřejmě. Naše zájezdy jsou přizpůsobeny tak, aby se mohli zúčastnit i rodiny s dětmi. Navíc vám nabízíme speciální program pro děti, kde se mohou účastnit her a aktivit pod vedením zkušených průvodců.

Je potřeba platit za program pro děti?

Ne, program pro děti je součástí zájezdu a není za něj potřeba platit žádný poplatek.


dovolená

Nezapomenutelná dovolená s dětmi na exotickém Zanzibaru

Zanzibar je místem plným krásných pláží a neuvěřitelného podmořského světa, díky čemuž se stává ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Nejen, že tu mohou děti nabrat spoustu zážitků, ale zároveň si celá rodina může odpočinout a relaxovat od shonu každodenního života.

Pláže

Zanzibar je znám svými bílými plážemi s křišťálově čistou vodou. Pláže jsou díky korálovým útesům vhodné pro celou rodinu, děti tu mohou bezpečně plavat a také si zasurfují. Když se unavíte na pláži, můžete si odpočinout a ochutnat místní speciality jako jsou kořeněné ryby nebo kokosový ořech.

Zanzibar Butterfly Centre

Pokud máte děti, jsou určitě unavené z opalování a koupání v moři a zároveň se zajímají o motýly nebo jiná zvířata? Tak zajisté potěšíte návštěvou Zanzibar Butterfly Centre, kde se děti mohou přiblížit k přírodě, naučit se o kočkodanovi nebo o motýlech.

Stone Town

Největším městem na ostrově je Stone Town, město s mnoha památkami a historickým odkazem. V městě můžete navštívit například paláců The House of Wonders, Old Fort nebo se projít úzkými uličkami místních bazárů a zakoupit si originální suvenýry.

Nechte vaše ratolesti objevit nové místo vzdálené od českého klimatu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou s dětmi na Zanzibaru!

Více informací o Zanzibaru na Wikipedii

pro děti

Zábava pro všechny: Dovolená s dětmi na Zanzibaru

  • Možnost ubytování v luxusním hotelu
  • Nabídka různých typů pokojů i apartmánů
  • Přímý přístup na bílé písečné pláže
  • Sportovní aktivity a vodní sporty pro děti i dospělé
  • Výlety po Zanzibaru a poznání místních kultur
  • Ochutnání místní kuchyně a exotických plodů
  • Možnost navštívit přírodní rezervace a vidět místní zvířata
  • Nabídka wellness služeb v hotelu
  • Bezstarostná dovolená vhodná pro rodiny s dětmi

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekS dřevěnými hudebními nástroji rozvíjí děti motoriku i sluch
Další článekMilenecké vztahy ve společnosti: Jak jsou vnímány a akceptovány?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno