DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Zážitky na Kanárských ostrovech pro celou rodinu: Delfinárium, akvaparky a další atrakce

Chystáte se na Kanárské ostrovy s rodinou a hledáte zážitky pro všechny? Máme pro vás několik tipů na nezapomenutelné zážitky!

Delfinárium je ideální pro malé i velké milovníky mořských zvířat. Vstupenka do delfinária nabízí nejen vystoupení delfínů a tuleních šelem, ale také možnost potápění s delfíny a fotografování s nimi.

Akvaparky jsou další skvělou volbou pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou bazény s tobogány, skluzavky a vodopády. Některé akvaparky nabízejí i pláž s mořskou vodou. Samozřejmostí jsou i občerstvení a stánky s vodními hračkami.

Kromě těchto dvou atrakcí můžete navštívit také zoo, kde se setkáte s mnoha druhy zvířat a zvířecími show. Na ostrovech se také nachází tropické zahrady a parky.

S výhledem na ty nejkrásnější pláže můžete si také pronajmout lodě,jet-ski a surfy a užívat si krásný den na moři.

Kanárské ostrovy jsou tedy skvělým místem pro rodinnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků a adrenalinových atrakcí!

děti
Zážitky na Kanárských ostrovech pro celou rodinu: Delfinárium, akvaparky a další atrakce

Delfinárium

Delfinárium je jednou z nejoblíbenějších atrakcí na Kanárských ostrovech pro celou rodinu. Děti se zde mohou podívat na velké množství delfínů, kteří se v zátoce volně pohybují. Navíc zde najdete také tři velká bazény s vodními hračkami a skoky.

Další informace o delfináriu a jeho atrakcích

Pro více informací o delfináriích na Kanárských ostrovech a jejich atrakcích si přečtěte tento článek.

Akvaparky

Kanárské ostrovy jsou velmi známé svými akvaparky a tobogány, které jsou skvělou volbou pro celou rodinu. Největší akvapark je na Tenerife, kde najdete více než třicet tobogánů a dalších vodních atrakcí pro děti i dospělé.

Další informace o akvaparcích na Kanárských ostrovech

Pro více informací o akvaparcích na Kanárských ostrovech si přečtěte tento článek.

Další atrakce

Kanárské ostrovy nabízejí také mnoho dalších atrakcí pro celou rodinu. Mezi nimi patří různé vodní sporty, jako je windsurfing a kitesurfing, safari na velbloudích, jízda na koni a další.

Další informace o atrakcích na Kanárských ostrovech

Pro více informací o dalších atrakcích na Kanárských ostrovech si přečtěte tento článek.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Zážitky na Kanárských ostrovech pro celou rodinu

Delfinárium

Ze všech zážitků na Kanárských ostrovech by návštěva delfinária mohla být jednou z nejzábavnějších. Na ostrově Tenerife najdete několik delfinárií, které nabízejí různé programy pro celou rodinu. Možná budete mít štěstí a uvidíte delfíny skákat a plavat ve skupinkách.

Akvaparky

Kanárské ostrovy jsou domovem několika velkých a adrenalinových akvaparků. Pokud máte rádi vodní atrakce, určitě byste neměli vynechat návštěvu těchto parků. Některé z těchto parků nabízejí nabízejí tobogány různých tvarů a velikostí, bazény s vlnobitím, lazy rivery a mnoho dalšího.

Další atrakce

Kromě delfinárií a akvaparků najdete na Kanárských ostrovech mnoho dalších zábavných atrakcí vhodných pro celou rodinu. Navštivte například zábavní park, plážové kluby pro děti, zoo, botanické zahrady nebo třeba vojenské muzeum.

Pokud chcete strávit nezapomenutelnou dovolenou s celou rodinou na Kanárských ostrovech, určitě vyrazte do jedné z výše zmíněných atrakcí. Zábava bude zaručena!

dovolená

Kanárské ostrovy s dětmi – ideální dovolená pro rodiny

Nejlepší ostrovy pro pobyt s dětmi

Pokud hledáte dovolenou s dětmi, doporučujeme vám zaměřit se na Kanárské ostrovy. Nejlepší ostrovy pro pobyt s dětmi jsou Gran Canaria, Tenerife a Lanzarote. Tyto ostrovy nabízejí spoustu atrakcí pro děti i dospělé.

Dovolená plná zábavy

Kanárské ostrovy nabízejí pro děti plno zábavy. Na ostrově Gran Canaria je možné navštívit vodní park Aqualand Maspalomas nebo zoologickou zahradu Palmitos Park. Na Tenerife najdete největší vodní park Evropy – Siam Park. Na Lanzarote je pro děti zajímavá zoologická zahrada Rancho Texas Park.

Bezpečnost na pláži

Pro rodiče je důležité, aby byly pláže bezpečné pro jejich děti. Na Kanárských ostrovech je mnoho pláží s pozvolným vstupem do moře a s dobrou dostupností zdravotnické pomoci. O tom, jak si na Kanárských ostrovech užít bezpečnou plážovou dovolenou, se můžete dočíst na stránce: https://en.wikipedia.org/wiki/Canary_Islands#Beaches.

Celkově jsou Kanárské ostrovy s dětmi ideální destinací pro rodinnou dovolenou plnou zábavy a bezstarostného užití si pobytu na pláži.

pro děti

Zážitky na Kanárských ostrovech pro celou rodinu:

  • Delfinárium
  • Akvaparky
  • Další atrakce

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekHistorie plyšových hraček a jejich zásadní role v kulturním dědictví
Další článekJak zorganizovat dovolenou u moře s dětmi autem bez stresu☀️
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno