DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

7 tipů na zábavu s dětmi v Bulharsku na dovolené u moře

Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi do Bulharska, máme pro vás 7 tipů, jak je zde nejlépe zabavit.

 1. Navštivte pláže v Sunny Beach: Sunny Beach je největší a nejpopulárnější plážové letovisko v Bulharsku. Zde najdete nejen pláže s měkkým pískem a čistou vodou, ale také spoustu atrakcí pro děti všech věkových kategorií.
 2. Projížďka na vodním skútru: V Bulharsku je možné si pronajmout vodní skútry přímo na pláži. Vaše děti si užijí neobyčejný zážitek z jízdy po vlnách a vy se můžete těšit z pocitu svobody.
 3. Návštěva akvaparku: V Bulharsku najdete několik akvaparků, kde se děti mohou vyřádit na tobogánech, vodních hřibech a dalších atrakcích.
 4. Výlet do historického města Nesebar: Nesebar je malebné starobylé městečko s bohatou historií a architekturou. Pro děti je to možnost vidět krásné stavby a naučit se něco o historii této země.
 5. Navštivte delfinárium: V některých bulharských letoviscích se nachází delfinárium, kde se děti mohou podívat na zajímavé vystoupení s delfíny.
 6. Kajak na řece: Pokud máte rádi vodní sporty, rádi kajakujete a zároveň chcete děti zaujmout, neváhejte a vydejte se na řeku. Všichni si to užijí!
 7. Příroda a hory: Bulharsko má mnoho krásných hor a národních parků, kde si můžete užít krásy přírody a zároveň zaujmout děti. Cestou vysvětlejte, jak příroda funguje a co je zde žije.

Pamatujte, že Bulharsko nabízí mnoho zábavy a atrakcí pro celou rodinu a děti budou vždy spokojené!

děti
7 tipů na zábavu s dětmi v Bulharsku na dovolené u moře

Pláže

Bulharsko má některé z nejkrásnějších pláží na světě. Pláže jsou ideální pro rodiny s dětmi, protože mají mělké vody a písečné dno. Některé z nejlepších pláží v Bulharsku jsou Sunny Beach, Albena a Golden Sands. Sunny Beach je největší a nejpopulárnější pláž v Bulharsku s mnoha aktivitami v blízkosti jako například vodní parky a dětské atrakce.

Dětské kluby

Bulharsko má mnoho dětských klubů, které nabízejí zábavu pro děti různého věku. Tyto kluby mají obvykle odborně vyškolený personál, kteří mohou udržet vaše děti zábavné během celého dne. Děti mohou tvořit, hrát si s novými přáteli, hrát hry a učit se nové věci. Některé z nejlepších dětských klubů v Bulharsku jsou Happy Land, Pirates of Caribbean a Funny Bunny Club.

Vodní sporty

Bulharsko je ideální pro vodní sporty, protože má mnoho mořských sportovních center. Děti si mohou užít plavání, jízdu na vodních skútrech, vodní lyžování a mnoho dalších zábavných aktivit. Existuje mnoho míst, která nabízejí tyto aktivity, takže si můžete být jisti, že najdete to, co hledáte.

Muzea

Muzea jsou ideální pro rodiny s dětmi, kteří se chtějí více dozvědět o historii a kultuře Bulharska. Bulharsko má mnoho muzeí, které ukazují bohatou historii tohoto krásného země. Některé z nejlepších muzeí jsou Sofia History Museum, Národní muzeum Bulharska a Archeologické muzeum.

Zábavní parky

Bulharsko má mnoho zábavních parků, které nabízejí zábavu pro celou rodinu. Parky mají různé atrakce pro dospělé i děti. Zábavní parky jsou ideální pro rodiny s dětmi, kteří hledají něco nového a zábavného. Některé z nejlepších zábavních parků v Bulharsku jsou Action Aquapark, Delfinárium a Luna Park.

Restaurace

Bulharská kuchyně je skvělá a má mnoho restaurací, které nabízejí lahodné jídlo pro celou rodinu. Restaurace mají obvykle dětské menu a speciální nabídky pro děti. Děti se mohou těšit na své oblíbené jídlo a rodiče si mohou vychutnat místní speciality. Některé z nejlepších restaurací v Bulharsku jsou Niko’las, The Little Things a By the Sea.

Zábava v noci

Bulharsko má skvělou noční zábavu pro dospělé i děti. Děti se mohou těšit na speciální disko a zábavu, zatímco dospělí mohou užít noční život v nejlepších klubech a barech. Některé z nejlepších nočních klubů a barů jsou Cacao Beach, Platinum a Bedroom Beach Club.

Vyhrajte si dovolenou v Bulharsku

Pokud pořád váháte, zda-li jet na dovolenou do Bulharska, tak máme pro vás skvělou novinku! Stačí kliknout na tento odkaz https://www.atlas.cz/vyhraj.html a můžete vyhrát dovolenou v Bulharsku.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs – 7 tipů na zábavu s dětmi v Bulharsku na dovolené u moře

1. Zkuste si projít pláž

Bulharsko má mnoho krásných pláží, na kterých se děti mohou bavit. Kromě koupání v moři si mohou hrát s pískem, stavět hrady a sbírat mušle. Vyzkoušejte také plážové hry jako volejbal nebo frisbee.

2. Navštivte aquapark

Bulharsko má mnoho aquaparků, které nabízejí různé skluzavky a bazény pro děti i dospělé. To je skvělý způsob, jak se zchladit v horkém letním dni.

3. Vyzkoušejte jízdu na koni

Mnoho pláží v Bulharsku nabízí možnost pronájmu koní pro projížďky po pláži. Děti si tak mohou vychutnat krásy pobřeží a zároveň si užít jízdu na koni.

4. Vydejte se na vodní sporty

Pokud hledáte adrenalinovou zábavu, určitě si vyzkoušejte některé z vodních sportů, jako je například windsurfing, kitesurfing nebo jetové lyžování.

5. Prozkoumejte okolní přírodu

Bulharsko je bohaté na krásnou přírodu a u moře to platí dvojnásobně. Vydejte se na procházku přímo u moře nebo navštivte některou z nedalekých přírodních rezervací.

6. Navštivte akvárium

Pro děti je návštěva akvária vždy velkým zážitkem. V bulharských mořských letoviscích najdete několik akvárií, ve kterých si mohou děti prohlédnout místní druhy ryb a mořských živočichů.

7. Zúčastněte se kulturních akcí

Bulharsko má bohatou kulturní historii a tradice. Pro děti jsou určitě zajímavé i různé kulturní akce, jako jsou festivaly, koncerty nebo tradiční lidové slavnosti. Určitě byste neměli minout taneční představení s tradičním bulharským folklórem.

dovolená

Dovolená s dětmi v Bulharsku u moře

Proč zvolit dovolenou s dětmi v Bulharsku?

Pokud chcete strávit nezapomenutelnou dovolenou s vašimi dětmi u moře, Bulharsko je pro vás tou správnou volbou. Bulharské pobřeží Černého moře je plné krásných pláží a mnoha aktivit pro rodiny s dětmi.

Nejlepší pláže pro rodiny s dětmi

Pokud hledáte pláže vhodné pro rodiny s dětmi, doporučujeme Sunny Beach, Albena nebo Kranevo. Tyto pláže mají mělké vody, což je ideální pro malé děti, a také nabízejí mnoho zábavy pro celou rodinu, jako jsou vodní parky, lunaparky a mnoho dalšího.

Jaké aktivity si užít s dětmi v Bulharsku?

V Bulharsku jsou k dispozici různé aktivity pro děti, jako například plavání, jízda na koni a různé vodní sporty. Nezapomeňte také navštívit místní akvária, zoologické zahrady a mnoho dalšího.

Pokud hledáte ideální destinaci pro dovolenou s dětmi u moře, Bulharsko je skvělou volbou. Nabízí mnoho zábavy a aktivit pro celou rodinu. Pokud vás zajímá více informací o této krásné zemi, navštivte prosím Bulharsko na Wikipedii.

pro děti

7 tipů na zábavu s dětmi v Bulharsku na dovolené u moře

 • Navštivte akvapark – v Bulharsku je jich mnoho a jsou velmi oblíbené mezi dětmi.
 • Přejděte si na pláž a hrajte s dětmi vodní hry nebo si postavte pískovou tvrz.
 • Podívejte se na delfíny – můžete se zúčastnit organizovaných výletů.
 • Navštivte Zoo Varna – má spoustu zvířat, které děti určitě potěší.
 • Vyzkoušejte si jízdu kamennou dráhou – je to vzrušující zážitek pro celou rodinu.
 • Projděte se historickým centrem města a ukáže dětem krásy bulharské kulturu a historii.
 • Užijte si výlet lodí – je to skvělá příležitost se podívat na pobřeží a užít si nádherný výhled.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno