DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Bezstarostná dovolená s rodinou v Thajsku

Thajsko je oblíbenou destinací pro dovolenou s rodinou. Nabízí nádherné pláže, exotickou kuchyni, bohatou historii a kulturou a mnoho dalšího. Bezstarostnou dovolenou v Thajsku si můžete užít díky široké nabídce all-inclusive resortů, které se specializují na rodinnou dovolenou.

V těchto resorte, jako je například Splash Beach Resort, jsou nabízeny aktivity pro děti i dospělé, k dispozici jsou bazény, vodní skluzavky, dětské kluby a mnoho dalšího. Na výběr máte nejen z turisticky známých míst, jako jsou Phuket a Pattaya, ale také z méně známých ostrovů, jako jsou Koh Chang, Koh Samui, Koh Tao a mnoho dalších.

Nejlepší částí dovolené v Thajsku je, že to může být velmi cenově dostupné. Spousta resortů nabízí skvělé zájezdy za velmi nízké ceny, což z něj činí ideální destinaci pro rodiny, které chtějí utratit méně, ale stále si užít skvělou dovolenou s rodinou.

Ať již hledáte dovolenou plnou dobrodružství nebo odpočinku, Thajsko vám vše nabízí. Navštivte tento krásný kousek Asie a užijte si bezstarostnou dovolenou s rodinou.

děti

Bezstarostná dovolená s rodinou v Thajsku

Thajsko – Ostrov Koh Samui

Thajsko, přesněji oblíbený ostrov Koh Samui, je ideálním místem pro strávení dovolené s rodinou. Koh Samui je známý pro své krásné pláže s jemným pískem a tyrkysovou vodou. Každým rokem přitahuje stále více turistů na tento ostrov. Odtud je to také ideální místo pro exotickou dovolenou s rodinou.

Nejlepší aktivity pro rodiny s dětmi

V Thajsku nabízí řadu atrakcí pro rodiny. Zde jsou nejlepší aktivity, které si můžete užít s dětmi.

Plážové aktivity

Návštěva pláže je nejlepší způsob, jak strávit čas se svou rodinou. Existuje spousta plážových aktivit, které můžete dělat, jako například šnorchlování a potápění. Pokud vaše děti neumějí potápět, vyberte si výlet se skly, kde se můžete potápět v korálovém útesu a sledovat zvláštní druhy ryb.

Návštěva sloního tábora

Návštěva sloního tábora je další oblíbenou aktivitou, kterou si můžete užít s rodinou. Vaše děti si mohou vyzkoušet na slonovi jet a nakládat s nimi. Dozví se také, jak jsou sloni trénovaní pro různé úkoly. V mnoha sloních táborech můžete také vidět slony při koupání v řece.

Návštěva trhu s nočními trhy

Trhy s nočním provozem jsou skvělá příležitost pro nákupy suvenýrů a oblíbených thajských jídel. Vaše děti mohou ochutnat nejrůznější dezerty a pochutiny jako jsou například kokosové cukrovinky, rybí kuličky a samozřejmě ďábelsky pálivé kari.

Tipy na ubytování pro rodiny s dětmi

V Thajsku se nachází několik hotelů a resortů, které nabízejí rodinné pokoje a jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Centara Grand Beach Resort Samui

Tento resort se nachází na samotném konci Chawengu a nabízí mnoho služeb, jako jsou velké bazény, fitness centra a různé sportovní aktivity. Resort má také dětský klub pro nejmenší hosty s mnoha zábavnými aktivitami.

Amari Koh Samui

Další velmi oblíbený hotel v Koh Samui je Amari Koh Samui. Nachází se na klidném místě v severovýchodní části ostrova, kterou si zamilují přátelé odpočinku a jdou si užít snový bezstarostný pobyt na pláži. Hotel má také dětský klub, kde se děti mohou zabavit, zatímco rodiče relaxují.

Závěr

V Thajsku je spousta aktivit, které si můžete užít s rodinou. Koh Samui nabízí nejen krásné pláže a bouřlivé noční život, ale i spoustu možností pro rodiny, které chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou mimo obvyklou rutinu. Navštivte Thajsko a prožijte si dovolenou plnou dobrodružství. Pokud se chcete dozvědět více o Thajsku nebo si zarezervovat ubytování, navštivte některé z těchto užitečných odkazů:

Top aktivity v Thajsku pro rodiny
7 důvodů, proč navštívit Thajsko
10 nejlepších hotelů v Thajsku

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Bezstarostná dovolená s rodinou v Thajsku

Proč zvolit dovolenou v Thajsku?

Thajsko je populární turistickou destinací díky své krásné přírodě, kulturnímu dědictví a přátelským lidem. Navíc zde najdete mnoho zábavy pro celou rodinu včetně tropických pláží, vodních parků a místních trhů.

Co je bezstarostná dovolená?

Bezstarostná dovolená je způsob, jak se plně věnovat dovolené a nechat na sebe pracovní starosti odpovědné cestovní kanceláře. Ty se postarají o rezervace letenek, ubytování a další služby včetně zajištění zdravotní péče v případě potřeby.

Jak si naplánovat bezstarostnou dovolenou v Thajsku s rodinou?

Pro plánování dovolené v Thajsku s rodinou je třeba zvolit kvalitní cestovní kancelář, která má zkušenosti s organizací rodinných dovolených. Doporučujeme vybírat hotely s bazény a vodními skluzavkami, které jsou oblíbené u dětí, a zkontrolovat pojištění proti nemocem a úrazům.

Jaké jsou nejlepší rodinné aktivity v Thajsku?

V Thajsku najdete mnoho aktivit pro rodiny s dětmi, jako jsou návštěvy vodních parků, výlety na slonech, plážové hry a projížďky lodí. Navštivte také místní trhy a ochutnejte thajskou kuchyni nebo se projděte po krásných zahradách a chrámech, kterými je Thajsko bohaté.

Co si vzít na dovolenou s rodinou do Thajska?

Mějte na paměti, že Thajsko má tropické podnebí, takže si vezměte s sebou lehké a vzdušné oblečení, ochranné krémy a repelenty proti hmyzu. Nezapomeňte na plavky a sluneční brýle, abyste mohli užít zábavu na pláži a u bazénu.

dovolená

Dovolená s dětmi v Thajsku: Co musíte vědět?

Příprava na cestu

Pokud se chystáte s dětmi na dovolenou do exotického Thajska, musíte předem vše dobře naplánovat. Vyberte si vhodnou dobu, aby vám při pobytu nevadila příliš vysoká teplota nebo období monzunu. Dobře zvažte také vhodné místo k pobytu, kde děti budou dobře vybaveny a bude jim tam pohodlně.

Co na dovolené nevynechat

Thajsko nabízí pro rodiny s dětmi spoustu zábavy a mnoho zajímavých míst k navštívení. Určitě nevynechejte návštěvu města Bangkok a jeho slavného parku Siam. Děti si mohou užít i vodní zábavu v průzračných mořských zátočinách nebo si vyzkoušet plavání mezi žraloky v akváriu v Pattaye.

Bezpečnost na dovolené

Thajsko patří mezi bezpečné země a turistům se tam moc nestávají žádné větší problémy. I tak je však lepší být opatrný a vždy si dávat pozor na děti, aby se jim nic nestalo.

Na více informací o Thajsku se podívejte na Wikipedii.

pro děti

Bezstarostná dovolená s rodinou v Thajsku

  • Vyberte si luxusní ubytování v Thajsku s vhodnými podmínkami pro rodiny s dětmi
  • Místní památky, jako jsou chrámy a tradiční trhy, které vám přiblíží bohatou thajskou kulturu
  • Dětské aktivity, jako jsou delfíní show a dětské zábavní parky, aby vaše děti nebyly nudné
  • Návštěva krásných pláží a ostrovů, kde si můžete užít slunce, moře a plážové aktivity
  • Místní kuchyně, jako jsou tradiční thajské pokrmy, ale i mezinárodní restaurace, aby každý našel to své
  • Relaxace a wellness, takže si můžete dopřát masáže a odpočinek po celodenním programu

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno