Chcete zdravě zhubnout?

Chcete žít zdravěji, jíst lépe a hlavně u toho hubnout? Krabičková dieta DietFreshMenu není pouze způsobem, jak snížit nadváhu, ale také jak udržet zdravý životní styl. Jídla jsou vyráběna z čerstvých ingrediencí. Součást krabičkové diety je pět vyvážených jídel denně. Každé menu obsahuje snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři.

Krabičky DietFreshMenu Vám jsou doručovány na Vámi vybrané místo, takže krabičková dieta Brno není žádný problém a pokud si chcete krabičky osobně převzít, stačí zvolit našeho partnera. Při objednávání krabičkové diety nezapomeňte uvést způsob dopravy, náš specialista na logistiku Vás kontaktuje.

Mezi speciality, které jsou výjimečné v tom, že jde o vlastní domácí výrobu, patří domácí šunka s obsahem 96% masa (kuřecí, vepřové, krůtí), špaldové a bramborové knedlíky, krupicové nebo bramborové noky, ale i pribináčky, pudinky, termixy, jogurty, sýry a ostatní mléčné produkty.  V jídle od dietfreshmenu.cz nenaleznete umělá dochucovadla, mražená masa a jídla se zvýšeným obsahem konzervantů.

Miška
Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)