Dětské kytary pro nejmenší

Dětské kytary pro nejmenší

Dětské kytary pro nejmenší – Dětské kytary pro nejmenší patří k velmi oblíbeným hudebním nástrojům určeným pro nejmenší děti. Ať už máme na mysli blikající a svítící verzi na baterky nebo skutečný profi nástroj se vším všudy, měli bychom při nákupu vzít v úvahu celou řadu faktorů. Jinak nám původně milý dárek může způsobit víc starostí než radosti.

Dětské kytary pro nejmenší toho umí hodně

Nejmenší děti do tří let více než skutečný hudební nástroj potřebují zajímavě vypadající hračku s celou řadou funkcí. A pokud je jejich tatínek rocker nebo jsou rodiče častými hosty u táborového ohně, ze všeho nejvíce budou toužit po kytaře.

Dětské kytary pro nejmenší
Dětské kytary pro nejmenší

A co by taková dětská kytara pro nejmenší měla mít?

  • Příjemný zvuk – hudební sluch dítěte se v útlém věku intenzivně vyvíjí, takže proč ho zbytečně ničit falešně hrajícími hračkami, které brnkají na nervy i dospělým?
  • Kvalitní provedení – pevný plast odolný proti nárazu a absence malých součástek, jež by dítě mohlo spolknout nebo vdechnou.74176-112837-kytara-masa-a-medved-elektronicka
  • Funkci samovypínání – jinak se z nákupu náhradních baterií brzy zblázníte.
  • Přiměřené světelné efekty.

V nejlepším případě hledejte hračky s atestem nebo alespoň od prověřených výrobců. U nich se dá výrobek také bez problémů reklamovat, kdyby bylo třeba.

Dětské kytary pro nejmenší se zajímavými funkcemi

Trošku staršího hudebníka už jednoduchou blikající hračkou neoslníte. Nechce jen tu a tam zabrnkat nějaký tón. Určitě bude vyžadovat nápadité doprovodné melodie, možnost přepínání mezi různými režimy nebo funkci nahrávání nejlépe ještě s mikrofonem, umožňujícím ničím nerušený zpěv. Právě tady se více než kdy jindy vyplatí dbát na kvalitu, nechcete-li svého potomka zklamat jen náhodně šumícími zvuky.

Dětské kytary pro nejmenší pro skutečné hudebníky

Dětské kytary pro nejmenšíUvažujete-li o nákupu skutečného hudebního nástroje, mělo by mít vaše dítě alespoň 5 nebo 6 let. Půjde o dobrou investici. Dětské kytary pro nejmenší podporují smysl pro rytmus, koordinaci rukou a očí, a v neposlední řadě i rozvoj hudebního sluchu. Pro nejmenší muzikanty jsou k dispozici kytary s polovičním nebo tříčtvrtečním tělem. Struny mají položené blízko u sebe pro maximální jednoduchost hraní, jsou lehké a snadno se přenášejí.

Nezapomeňte také na nákup vhodných doplňků, především náhradních strun a trsátka, aby radost dítěte ze hry neskončila ještě dříve, než vůbec začala.

Siffera
Siffera

Mám ráda pohyb, přírodu a vše, co je zdravé. Jako maminka dvou malých dětí se snažím udržet si přehled o všem, co se okolo nás děje a podělit se o to s vámi.