DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI
Dětské přátelské hotely na ostrově Corfu

Dětské přátelské hotely na ostrově Corfu

Corfu je nádherný ostrov v Jónském moři a je ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Existuje mnoho dětských přátelských hotelů, které jsou perfektní pro rodinnou dovolenou.

Některé z hlavních výhod dětských přátelských hotelů na ostrově Corfu zahrnují:

  • Dětské hřiště a animační programy
  • Bazény vhodné pro děti
  • Speciální menu pro děti v restauracích
  • Pronájem dětských kočárků a dalších potřeb

Prozkoumejte naše nabídky dětských přátelských hotelů na ostrově Corfu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou s celou rodinou!


děti


Dětské přátelské hotely na ostrově Corfu

Nejlepší dětské přátelské hotely na ostrově Corfu

Ostrov Corfu je oblíbenou dovolenkovou destinací pro rodiny s dětmi díky své krásné přírodě, čistým plážím a historickým památkám. Pokud hledáte ubytování, které je vhodné pro děti, máme pro vás několik tipů na dětské přátelské hotely, které splní vaše očekávání.

Hotel MarBella Corfu

Hotel MarBella Corfu je luxusní 5hvězdičkový hotel, který nabízí širokou škálu služeb pro rodiny s dětmi. Má vodní skluzavky, trampolínu a dětský klub, kde se děti mohou podílet na různých aktivitách a herách. Pro dospělé je k dispozici wellness centrum a golfové hřiště. Více informací o tomto hotelu zde: Hotel MarBella Corfu.

Hotel Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa

Tento hotel se nachází na klidném místě s úchvatným výhledem na moře. Nabízí rozsáhlý bazénový komplex, dětský klub, animační program pro děti i dospělé a plážový volejbal. Pro relaxaci rodičů je k dispozici wellness centrum. Více informací o tomto hotelu zde: Hotel Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa.

Rodinný hotel Corfu Holiday Palace

Tento hotel je ideální pro rodiny s dětmi díky své blízkosti k pláži a bazénu. Nabízí dětské hřiště, dětský bazén, animační program pro děti a wellness centrum pro rodiče. Součástí hotelu je také tenisový kurt a restaurace s dětským menu. Více informací o tomto hotelu zde: Rodinný hotel Corfu Holiday Palace.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI
Časté otázky – Dětské přátelské hotely na ostrově Corfu

Časté otázky – Dětské přátelské hotely na ostrově Corfu

1. Jaké aktivity jsou v nabídce pro děti v dětských přátelských hotelech na ostrově Corfu?

V dětských přátelských hotelech na ostrově Corfu jsou k dispozici různé aktivity pro děti, včetně dětských klubů, bazénů vhodných pro děti, animačních programů a dalších zábavných možností.

2. Jaké jsou možnosti stravování pro děti v dětských přátelských hotelech na ostrově Corfu?

Ve většině dětských přátelských hotelů na ostrově Corfu jsou k dispozici speciální dětské jídelníčky, dětské židličky a další vybavení pro stravování dětí. Některé hotely také nabízejí možnost all-inclusive stravování pro děti.

3. Jsou ve dětských přátelských hotelech na ostrově Corfu možnosti hlídání dětí?

Ano, v některých dětských přátelských hotelech na ostrově Corfu je k dispozici služba hlídání dětí, aby si rodiče mohli v klidu užít volný čas.


dovolená
Dovolená s dětmi na ostrově Corfu

Dovolená s dětmi na ostrově Corfu

Ostrov Corfu je ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Rozmanitá příroda, krásné pláže a bohatá historie tohoto řeckého ostrova zaručují, že se na Corfu nenudíte ani vy, ani vaše děti.

Pláže pro děti

Corfu nabízí několik pláží, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Oblíbenou destinací je například pláž Glyfada, která má pozvolný vstup do moře a je chráněná před silnými vlnami. Další skvělou volbou je pláž Paleokastritsa, která je obklopená malebnými skalisky a je vhodná i pro ty nejmenší návštěvníky.

Historická města a památky

Ostrov Corfu je také bohatý na historii a kulturní památky. Pro děti může být zajímavý výlet do města Corfu, kde mohou obdivovat pevnost, historické uličky a staré venkovní muzeum. Také stojí za návštěvu Achilleion, nádherného paláce postaveného císařovnou Alžbětou Bavorskou.

Pro více informací o ostrově Corfu navštivte Wikipedii.


pro děti

  • Dětské přátelské hotely na ostrově Corfu
  • Možnost ubytování v rodinných pokojích
  • Dětské herny a aktivity pro děti včetně bazénu a pláže
  • Kvalitní stravování vhodné pro děti
  • Možnost využití animačního programu pro děti

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJaké jsou nejlepší hračky pro 7 měsíční dítě?
Další článekDeskové hry na zimní večery: tipy, jak si zpříjemnit dlouhé temné dny
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno