Online psí škola v AKCI

Hry a zábava pro psy

Hry a zábava pro psy

Speciální akce psí školy Zafira

Vítejte na našich stránkách, kde vám přinášíme širokou škálu her a zábavy pro vaše psy. Chceme, aby se vaši čtyřnozí přátelé nejen dobře zabavili, ale také rozvinuli své dovednosti a potenciál.

Naše psí škola Zafira pořádá speciální akce, které jsou zaměřené na zábavné tréninkové aktivity pro psy všech plemen. Spolupracujeme pouze s kvalifikovanými a zkušenými trenéry, kteří se vám a vašemu psu budou věnovat s láskou a trpělivostí.

Nabízíme různorodé hry a soutěže, jako je například agility, kde psi překonávají různé překážky, sledování vůně, kdy si psi hledají skryté předměty, a mnoho dalšího. Každá akce je speciálně navržena tak, aby zohledňovala potřeby a schopnosti psů všech úrovní.

Přidejte se k nám a zažijte s vaším psem nezapomenutelné chvíle plné zábavy a pohybu!


psi vycvik
Hry a zábava pro psy: Speciální akce psí školy Zafira

Hry a zábava pro psy: Speciální akce psí školy Zafira

O akci

Ve spolupráci s psí školou Zafira jsme pro vaše psy připravili speciální akci plnou her a zábavy. Tato akce je určena všem majitelům psů, kteří chtějí své čtyřnohé miláčky potěšit aktivitou a přinést jim nové zážitky. Těšíme se na vás a vaše psy!

Termín a místo konání

Akce se uskuteční 15. července od 10:00 na venkovním oploceném hřišti psí školy Zafira v Praze.

Hry a aktivity pro psy

Během speciální akce si psi budou moci vyzkoušet různé zábavné hry a aktivity. Některé z nich jsou:

  • Běhání se psem po překážkové dráze
  • Hledání pamlsků v trávě
  • Skákání přes překážky
  • Plavání ve speciálně vybudovaném bazénu

Jak se zúčastnit?

Pro účast na akci není potřeba přihlášení. Stačí přijít v den akce na místo konání. Doporučujeme mít s sebou na pejska vodu, pamlsky a vodítko.

Požadavky

Pro bezpečnost všech účastníků včetně psů platí několik požadavků:

  • Všechny psi musejí mít platnou očkovací knížku
  • Psi musí být doma zvyklí běžně komunikovat s ostatními psy
  • Pes musí být na akci celou dobu na vodítku
  • Doporučujeme přinést si pracovní oděv a obuv

Více o tom, jak se starat o svého psa a poskytovat mu zábavu, si můžete přečíst na následujícím odkazu.

Těšíme se na vás a vaše psy!

Přijďte s vašimi psy a užijte si společně skvělý den plný zábavy a her. Akce je vhodná pro psy všech plemen, věků a velikostí. Budeme se na vás těšit!FAQs: Hry a zábava pro psy

Jaké jsou speciální akce psí školy Zafira?

Psí škola Zafira pořádá různé speciální akce, které jsou zaměřeny na zábavu a hry pro psy. Tyto akce slouží k posílení pouta mezi majitelem a psem, rozvoji psích dovedností a také k sociální interakci mezi psy. Mezi speciální akce, které Zafira nabízí, patří například agility závody, retrívrské disciplíny, skákání přes překážky a mnoho dalšího.

Mohu se zúčastnit speciální akce i s psem bez výcviku?

Ano, speciální akce psí školy Zafira jsou otevřené všem psům bez ohledu na jejich výcvikovou úroveň. I když váš pes nemá žádný trénink, může se zúčastnit těchto akcí a zažít společnou zábavu. Pokud váš pes ještě není cvičený, je to také skvělá příležitost se s ním seznámit s různými typy her a aktivit, které můžete spolu provozovat.

Jaké jsou přínosy účasti na speciálních akcích pro psy?

Účast na speciálních akcích psí školy Zafira přináší mnoho přínosů pro psy i majitele. Psy tyto akce podporují v jejich fyzickém a duševním rozvoji a zvyšují jejich sociální dovednosti. Zároveň se majitelé psů mohou naučit nové tréninkové metody a zlepšit komunikaci se svými psy. Účast na speciálních akcích je také skvělou příležitostí k navázání nových přátelství se stejně smýšlejícími majiteli psů.

psi

Psí škola Zafira

Psí škola Zafira

Co je to psí škola Zafira?

Psí škola Zafira je specializované zařízení, které se zaměřuje na výcvik a výchovu psů. Jejím cílem je pomoci majitelům psů vytvořit si pevnou a harmonickou vazbu se svým čtyřnohým společníkem.

Jak funguje psí škola Zafira?

Psí škola Zafira poskytuje různé kurzy a tréninkové programy, které jsou přizpůsobeny potřebám jak štěňat, tak dospělých psů. Kvalifikovaní instruktoři se věnují výcviku základních povely, socializaci, agility, poslušnosti a dalším dovednostem.

Proč si vybrat psí školu Zafira?

Psí škola Zafira se vyznačuje individuálním přístupem ke každému psovi a jeho majiteli. Instruktoři jsou zkušení a s láskou se věnují výcviku čtyřnohých přátel. Nabízí také skvělé zázemí a moderní vybavení, které přispívají k efektivnímu tréninku a pohodlnému prostředí.

Pro více informací o psí škole Zafira navštivte tuto relevantní stránku na Wikipedii.


vycvik psu

– Speciální akce psí školy Zafira přináší hry a zábavu pro psy.
– Tato akce je zaměřena na vytvoření speciálního prostředí pro psy, kde se mohou bavit a relaxovat.
– Hry a zábava jsou organizovány na základě potřeb a věku jednotlivých psů.
– Psí škola Zafira poskytuje odborné tréninkové aktivity, které pomáhají pejskům rozvíjet jejich dovednosti.
– Akce je také příležitostí pro majitele psů k seznámení s ostatními majiteli a výměně zkušeností.
– H2

Online psí škola v AKCI

Kategorie – Psi a kočky

Předchozí článekProč by měl mít váš malý zpěvák/vaše malá zpěvačka dětský mikrofon s nahráváním?
Další článekJak správně údržbovat a opravovat šlapací motokáry?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno