Šlapací autíčka v AKCI

Jak se s šlapací motokárou pro dva bavit s dětmi?

Pokud hledáte zábavnou a aktivní činnost pro sebe a vaše děti, vzít si šlapací motokáru pro dva je skvělým nápadem. Existuje mnoho způsobů, jak si s ní užít a bavit se společně s dětmi.

Můžete spolu jet na procházku a objevovat okolí, hledat krásné stezky, uličky nebo prozkoumat zajímavá místa v okolí vašeho domu. Šlapací motokára je výborný prostředek pro rozvíjení pohybové aktivity a pro vzájemné prožití zábavného dobrodružství.

Další aktivitou, kterou si můžete s dětmi užít, je například závodění nebo soutěžení v rychlosti a výdrži. Stačí se domluvit na pravidlech a bezpečnosti závodů, a už jen dát do toho maximum.

Pokud máte více šlapacích motokár, můžete si také zahrát hry jako třeba skateboardové a cyklistické tréninky, vymýšlet nové trasy nebo zkoušet nové triky.

Pro zajímavou zábavu s dětmi také můžete například sestavit řetězovou šlapací motokáru, kde každý z vás má svou část a spolupracuje s ostatními.

Bavte se s vašimi dětmi a užijte si skvělé chvíle plné zábavy a pohybu s šlapací motokárou pro dva.

autičko

Jak se s šlapací motokárou pro dva bavit s dětmi?

O článku

Šlapací motokára pro dva je jedním z nejlepších způsobů, jak si užít den s dětmi v přírodě. Je to skvělá aktivita, která spojuje pohyb, zábavu a přírodu. V tomto článku se dozvíte, jak se s šlapací motokárou pro dva bavit s dětmi.

Začněte s pravidly

Než si děti sednou na motokáru, vysvětlete jim pravidla. Musí dát pozor na ostatní lidi a zvířata na cestě, držet se cesty a nejít moc rychle. Je také důležité, aby si děti střídaly místo řidiče a spolujezdce, aby se obě zábavy mohly vychutnat.

Plánujte výlet

Než se vyrazíte projet se na šlapací motokáře, plánujte cestu. Vyberte si místo, kde najdete hezké výhledy, zajímavá zvířata nebo zajímavé budovy. To pomůže udržet děti zaujaté a motivované k cestě. Pokud to jde, vyberte si oblast, kde není mnoho aut nebo kde je větší bezpečnost pro děti.

Zapojte děti do přípravy

Nechte své děti pomoci s přípravou. Jestliže se budete jako rodina učit správné používání šlapací motokáry, je to i poučná zkušenost.

Připravte si občerstvení a pití

Je dobré si připravit s sebou nějaké pití a občerstvení. Dehydratace se může dostavit rychle, i když je venku mírné počasí. Děti se zábavou dokážou rychle spotřebovat energii, takže nezapomeňte přibalit zdravé svačinky a drobné dobroty, které děti milují.

Závěr

S šlapací motokárou pro dva se můžete s dětmi dobře pobavit. Je to skvělá aktivita pro celou rodinu. S několika jednoduchými kroky můžete mít nezapomenutelný den v přírodě.

Zdroj:

13 Outdoor Activities with Your Kids Using a Pedal Kart

autičko

Šlapací autíčka v AKCI

Jak se s šlapací motokárou pro dva bavit s dětmi?

Základní tipy pro zábavné jízdy s dětmi:

 • Přizpůsobte rychlost dětem, aby se necítily příliš ohrožené a mohly si plně vychutnat jízdu.
 • Zajistěte, aby děti měly bezpečné sedadlo a byly správně připoutané.
 • Vysvětlete dětem pravidla jízdy a nezapomeňte je vždy dodržovat.
 • Nabídněte dětem možnost střídat se v rolích řidiče a spolujezdce.
 • Nenechte děti řídit motokáru samy, neboť by mohly způsobit nehodu.
 • Udělejte si z jízdy s dětmi zážitek, například tím, že si s nimi zazpíváte nebo si připravíte piknikový koš.

autičko

Jak se s šlapací motokárou pro dva bavit s dětmi?

 • Udělejte si výlet s dětmi.
 • Volte bezpečné a klidné místo k jízdě.
 • Určete si trasy s dostatečným prostorem pro manévrování.
 • Zapojte děti a naučte je řízení motokáry.
 • Hrajte různé hry, například závody nebo honičky.
 • Ukažte dětem, jak správně šlapat a jaké výkony motokára dokáže vyvinout.
 • Buďte pozorní a dbáte na bezpečnost.
 • Zabezpečte si vhodné ochranné pomůcky, jako jsou helmy či chrániče kolenních kloubů.

Šlapací autíčka v AKCI

Kategorie – hračky

Předchozí článekCo si vzít na rodinnou dovolenou k moři?☀️
Další článekkolik je dětí v česku
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno