Online psí škola v AKCI

Jak se vypořádat s problematickými chováními psa?

Pokud máte psa, který vykazuje problematické chování, jako například agresi, destruktivitu nebo neuposlechnutí, nemusíte zoufat. Existují různé způsoby, jak se s těmito problémy vypořádat.

Zkuste psí školu Šumák, která nabízí kvalitní výcvik pro psy všech plemen. Zde se specializují na výuku pozitivního posilování, kdy pes je odměněn za správné chování a ne kritizován za to špatné.

Další rady, jak se vypořádat s problematickým chováním psa, zahrnují správnou komunikaci s psem, pravidelné tréninky, zapojení stimulujících her a cvičení a přiměřené odměny.

Nesnažte se svého psa trestat nebo násilím řešit jeho chování, to by mohlo vést k ještě horším vztahům a problémům. Místo toho se snažte pochopit, proč pes určité chování projevuje, a odstraňte příčiny než následky.

psi vycvikJak se vypořádat s problematickými chováními psa? Rady od psí školy Šumák


Problém s učením hygienických návyků

Pokud máte problém s tím, aby se váš pes učil záchodové návyky, není důvod zoufat. Psí škola Šumák nabízí pomůcky pro učení hygienických návyků a správného chování při venčení. Zde si můžete přečíst více o tom, jak učit svého psa hygienickým návykům: https://www.akc.org/expert-advice/training/how-to-potty-train-a-puppy/

Pes okusuje nábytek a další věci

Máte-li problém s tím, že váš pes okusuje nábytek nebo další věci, může být důvodem jeho nudy. Zkuste mu poskytnout více hraček a venčit ho častěji. Psí škola Šumák také nabízí kurzy pro správné chování psa, kde se naučí, co je a co není povoleno kousat a jak se chovat při nudě:

Pes štěká a chová se neslušně při setkání s ostatními psy

Pokud váš pes štěká a chová se neslušně při setkání s ostatními psy, psí škola Šumák nabízí kurzy sociálního chování a tréninku psů, kde se naučí, jak se správně chovat při setkání s ostatními psy:

Pes neuposlechne příkazy

Jestliže váš pes neuposlechne vaše příkazy, neznamená to nutně, že je zlobivý. Psí škola Šumák nabízí trénink poslušnosti s pomůckami pro snadné učení příkazů a jejich poslechu. Zde si můžete přečíst více o poslušnosti psa:
Jak se vypořádat s problematickými chováními psa?

Následující rady jsou od psí školy Šumák:

  • Zůstaňte klidní a nezlobte se na psa. Zkuste si uklidnit dech a postavit se před něj.
  • Nepokoušejte se psa trestat, to by mohlo jeho chování ještě zhoršit.
  • Zkuste najít příčinu problému. Proč se pes chová tak, jak se chová? Mohlo by to být způsobené nudou, nedostatkem pohybu, úzkostí nebo jinými faktory.
  • Snažte se psa motivovat k pozitivnímu chování. Pokud provede něco správně, pochvalte ho nebo mu dejte památku. To mu ukáže, co je očekáváno a co je správné.
  • Přihlaste se na výcvikový kurz, pokud se nevíte, jak se vypořádat s problematickými chováními svého psa. Získáte tak znalosti a dovednosti, jak se s nimi vypořádat.

psi

Psí škola Šumák – profesionální výcvik pro vašeho psa

Psí škola Šumák nabízí profesionální výcvik pro vašeho psa. Nabízíme školení od základního poslušnostního výcviku až po specializované výcviky jako jsou například výcvik sledování, obrany, agility a další.

Základní poslušnostní výcvik

V naší psí škole se zaměřujeme na základní poslušnostní výcvik, který je nutný pro zajištění spokojeného soužití s vaším psem v domácnosti i v běžných situacích v přírodě. Výcvik probíhá individuálně a je přizpůsoben konkrétnímu psovi a jeho vlastníkovi.

Specializované výcviky

V psí škole Šumák nabízíme i specializované výcviky jako jsou například výcvik sledování, obrany, agility a další. Tyto výcviky jsou zaměřeny na specifické potřeby psa a jsou navrženy tak, aby rozvíjely nejen jeho fyzické schopnosti, ale také jeho mentální výkonnost.

Pokud hledáte profesionální psí školu, která se zaměřuje na individuální přístup k vašemu psu, neváhejte navštívit psí školu Šumák. Naše školení jsou prováděna zkušenými trenéry s mnohaletou praxí a jsou založena na moderních výcvikových metodách.

Pro více informací navštivte Wikipedii.

vycvik psu

Jak se vypořádat s problematickými chováními psa? Rady od psí školy Šumák:

  • Identifikujte příčinu chování vašeho psa
  • Vyhněte se křiku a fyzickému trestání
  • Použijte pozitivní posilování pro správné chování
  • Využívejte tréninkové metody založené na pozitivní motivaci
  • Zapojte psa do aktivit, které ho budou bavit a uspokojovat jeho potřeby

Online psí škola v AKCI

Kategorie – Psi a kočky

Předchozí článekJak se stát lepším hráčem v Minecraftu: Tipy a triky
Další článekDovolená s teenagerem: Co zajímá mladé lidi na dovolené?☀️
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno