DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jak si užít rodinnou dovolenou v Dubaji

Pokud hledáte exotickou destinaci pro rodinnou dovolenou, nemusíte hledat dál než do Dubaje! Tento směr nabízí mnoho zážitků jak pro dospělé, tak pro děti.

Navštivte nejvyšší budovu na světě – Burj Khalifa je ikonickou budovou Dubaje a nabízí nádherný výhled na město. Určitě stojí za návštěvu!

Navštivte nákupní centra – Dubaj má několik obrovských nákupních center, která nabízejí nejen nakupování, ale i mnoho zábavy, jako jsou aquaparky, kina a bruslení. Určitě nezapomeňte navštívit obří nákupní centrum The Dubai Mall.

Navštivte pláže – Dubaj má několik krásných pláží, kde si můžete užít slunce a moře. Mezi nejoblíbenější patří pláže Jumeirah Beach a Kite Beach.

Navštivte safari v poušti – Když už jste v Dubaji, nenechte si ujít safari v poušti. Nabídne vám to nezapomenutelný zážitek!

Dubaj je skvělým místem pro rodinnou dovolenou, kde si určitě každý najde to svoje. Bude to nezapomenutelná dovolená!

děti

Jak si užít rodinnou dovolenou v Dubaji

Plánování rodinné dovolené v Dubaji

Přemýšlíte, kam se vydat na rodinnou dovolenou? Co takhle Dubaj? Toto město nabízí nepřeberné množství zábavy pro celou rodinu!

Nejlepší místa pro rodinnou zábavu v Dubaji

Kde se ubytovat v Dubaji

Při výběru ubytování v Dubaji zvažte umístění vzhledem k vybraným atrakcím, ať už zvolíte pobyt v hotelu nebo apartmá.

Gastronomické pochoutky v Dubaji

Dubaj nabízí širokou škálu tradičních jídel a výborných restaurací, které potěší i ty nejnáročnější chuťové buňky. Zkuste třeba tradiční jídla jako machboos, kabsa nebo luqaimat.

Nakupování v Dubaji

Chystáte se na nákupy? Dubaj vám nabídne nákupní centra jako je Dubai Mall, Mall of the Emirates nebo Ibn Battuta Mall. Pro milovníky tradičního nakupování jsou ideální tržiště jako Deira Gold Souk nebo Textile Souk.

Závěr

Dubaj je skvělým místem pro rodinnou dovolenou plnou zábavy a relaxace. Najdete zde nepřeberné množství zábavních parků, akvárií, pláží a dalších atrakcí, které si užijete s celou rodinou. Můžete zde objevovat tradiční kulturu, vyzkoušet nové gastronomické kousky nebo se prostě jen odreagovat v luxusním hotelu.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jak si užít rodinnou dovolenou v Dubaji

Která místa nevynechat?

Dubaj nabízí mnoho zajímavostí, ale z nejznámějších nelze vynechat Burj Khalifa – nejvyšší mrakodrap na světě, Safári v poušti, vodní parky Wild Wadi a Aquaventure, či gigantickou nákupní galerii Dubai Mall.

Kam jet s dětmi?

Pro rodiny s dětmi doporučujeme navštívit například zábavní park IMG Worlds of Adventure, krokodýlí park Dubai Crocodile Park, nebo zajímavý park Dubai Miracle Garden, který je plný květinových instalací.

Jaké jsou nejlepší pláže?

Dubaj je známý pro své luxusní pláže. Pro rodiny s dětmi doporučujeme oblíbenou pláž Jumeirah Beach Park, kde jsou i dětské hřiště a grilovací plochy. Pro ty, kdo hledají větší soukromí je tu pláž Sunset Beach s výhledem na ikonické sídlo Burj Al Arab.

Kde se ubytovat?

V Dubaji je velké množství luxusních hotelů, ale pro rodiny s dětmi doporučujeme například Atlantis The Palm s akváriem s žraloky, nebo Jumeirah Beach Hotel s vodními skluzavkami. Pro rodiny s menším rozpočtem je tu možnost ubytování v apartmánech či na kempingu.

dovolená

Spojené arabské emiráty s dětmi

Kam s dětmi ve Spojených arabských emirátech

Dubaj

V Dubaji si mohou děti užít návštěvu akvária s mořskými živočichy, vodní park Aquaventure nebo zábavního parku IMG Worlds of Adventure. Kromě toho se zde nachází i Ski Dubai, kde si mohou zalyžovat.

Abú Dhabi

V Abú Dhabi můžete s dětmi navštívit například Ferrari World, kde nechybí adrenalinové atrakce ani muzeum automobilů. Dále zde najdete třeba zábavní park Warner Bros. World Abu Dhabi nebo městský park Khalifa.

Fudžairah

V Fudžairahu nesmíte minout pláže s čistou vodou a překrásným podmořským světem. Děti si tu mohou užít koupání, šnorchlování nebo výlet lodí s průhledným dnem.

Přečtěte si více o Spojených arabských emirátech na Wikipedii.


pro děti

Jak si užít rodinnou dovolenou v Dubaji

  • Navštívit nejvyšší budovu světa, Burj Khalifa, a vychutnat si nádherný výhled na město
  • Prozkoumat místní trhy a nakoupit kvalitní koření a dekorace
  • Navštívit vodní park Atlantis a užít si zábavu na tobogánech a vlnách
  • Projížďka na velbloudech pouští a sledování západu slunce
  • Prozkoumat starou část města a navštívit tradiční arabskou čtvrť Al Bastakiya
  • Navštívit Dubajskou fontánu a sledovat ohromující show s vodními efekty
  • Zajít do nejvyššího obchodního centra na světě, Dubai Mall, a nakoupit módu a dekorace pro domov
  • Užít si luxusní pobyt v pětihvězdičkových hotelech s nádhernými bazény a plážemi

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno