Pokud hledáte správnou postel pro vaše dítě, je tu spousta věcí, které je třeba zvážit. Velikost postele je jednou z nejdůležitějších věcí. U dětských postelí je široký výběr možností, které se liší podle věku, výšky a váhy vašeho dítěte.

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Výběr vhodné postele pro děti

Správný výběr postele pro dítě je velmi důležitý, protože je to místo, kde bude trávit většinu času. Postel by měla být dostatečně velká, aby dítě mohlo pohodlně spát, a měla by mít bezpečné zábradlí pro ochranu, pokud je dítě mladší. Většinou se doporučuje, aby postel dítěte byla alespoň o 20 cm delší než jeho výška. V Británii a USA je možné vybrat širokou škálu postelí pro děti.

Jak velkou postel pro dítě?

Jak velkou postel pro dítě? – FAQ

Jak velkou postel pro dítě je vhodné?

Vybrat vhodnou velikost postele pro děti je důležité pro jejich pohodlí a bezpečnost. Většina postelí pro děti se prodává ve velikostech twin, full nebo queen. Twin postel je 80 palců dlouhá a 40 palců široká a je určená pro jednoho; full má stejnou délku, ale je o 10 palců širší; queen je 80 palců dlouhá a 60 palců široká a je určená pro dva. Pokud je to možné, je lepší zvolit postel queen pro dva děti, neboť děti mají tendenci se pohybovat v posteli. Vyšší velikosti postelí jsou také vhodné pro starší děti a dospívající.

Vyberte si postel pro dítě, která bude vyhovovat jeho potřebám na míru!

Dětským postelím je potřeba věnovat zvláštní pozornost. Je důležité vybrat postel, která bude vyhovovat požadavkům a potřebám dítěte. Výběr postele na míru vám umožní najít tu správnou postel pro vaše dítě. Naše stránky Plyšáček vám pomohou s výběrem postele pro vaše dítě. Najdete zde širokou škálu postelí v různých velikostech a tvarech. U nás si můžete vybrat postel pro dítě, která bude vyhovovat nejen jeho potřebám, ale také bude skvěle vypadat.

Jak velkou postel pro dítě?

„velká postel pro dítě s rozměry 90×200“

Velká postel pro dítě o rozměru 90×200

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Tento článek je určen rodičům, kteří se rozhodují, jak velkou postel vybrat pro své dítě. (Hlavní myšlenka: Poradit rodičům, jak si vybrat vhodnou postel pro dítě.)

Předchozí článekDětské samolepky na zeď
Další článekKdy jste postavili postýlku?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno