Láká vás pořízení postýlky pro vaše miminko? Velikost postýlky je jeden z nejdůležitějších aspektů, které je třeba zvážit. Vyberte si z řady rozměrů, které jsou vhodné pro vaše miminko!

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Kolik velká postýlka pro miminko?

Postýlka pro miminko by měla být dostatečně velká, aby nohy dítěte nevyčnívaly. Ideální velikost je 120 cm x 60 cm pro velikost standardní matrace. Doporučuje se také, aby výška postýlky byla asi 60 cm, abyste mohli bezpečně dosáhnout do postýlky. Výška by měla být také nastavena tak, aby odpovídala věku dítěte. Více informací o správné velikosti postýlky pro miminko můžete nalézt na Safe Tots, britském obchodě se zdravotnickými produkty pro děti.

Jak velkou postýlku pro miminko?

Jak velkou postýlku pro miminko? – FAQ

:

Jak velkou postýlku pro miminko?

Standardní velikost postýlky pro miminko je 70 cm na 140 cm. Vybrat postýlku nejvhodnější pro konkrétní potřeby dítěte je důležité, protože jeho správná velikost a tvar zajistí, že bude bezpečné a pohodlné pro miminko. Postýlky pro miminka by měly mít pevné bočnice, které se dají jednoduše uvolnit a znovu zajistit, aby se zabránilo případným úrazům.

Vyberte tu pravou postýlku pro Vaše miminko!

Když se rozhodujete pro pořízení postýlky pro miminko, je důležité vybrat správnou velikost. Správná postýlka by měla být o něco delší než délka dítěte a měla by být alespoň o 10 cm širší. Pro nejmenší miminka je vhodná postýlka o velikosti 60×120 cm. Pro větší miminka je vhodná postýlka o velikosti 70×140 cm. Přečtěte si více o tom, jak vybrat postýlku pro miminko.

Jak velkou postýlku pro miminko?

velká postýlka pro novorozence s nízkou konkurencí

Velká postýlka pro novorozence s nízkou konkurencí

Novorozenecká postýlka s nízkou konkurencí je velká postýlka, která je vyrobena z trvanlivých materiálů a nabízí bezpečné a pohodlné prostředí pro novorozence. Může být doplňována širokou škálou funkcí, které zajistí, aby vaše dítě zůstalo v bezpečí a pohodlí.

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Tento článek je určen pro novopečené rodiče, kteří se chystají pořídit postýlku pro své miminko. Pomůže jim najít tu pravou postýlku, která bude optimální pro jejich potřeby a vyřeší jejich dilema. (Hlavní myšlenka: Poradit rodičům s výběrem postýlky pro jejich miminko).

Předchozí článekDětské samolepky na zeď
Další článekKdy jste postavili postýlku?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno