DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na dovolenou s kojenci: Rodinná dovolená na pláži v Bulharsku

Pokud hledáte vhodné místo pro dovolenou s kojenci, v Bulharsku najdete mnoho krásných pláží, které jsou ideální pro rodiny s malými dětmi. Mezi ty nejlepší patří Sluneční pobřeží, které nabízí nejen měkký písek a teplou mořskou vodu, ale také spoustu aktivit pro děti i rodiče.

Na pláži můžete využít služby plážových barů, kde si můžete objednat osvěžující nápoj nebo lehké občerstvení. Pro děti jsou zde k dispozici skákací hrady a pískoviště. Můžete také vyzkoušet různé vodní sporty, jako je například šlapadlo nebo banana.

Pro ubytování s kojenci je nejlepší si najmout apartmán nebo hotelový pokoj s kuchyňkou. Tak máte možnost připravit jídlo pro své dítě a přizpůsobit si stravu podle jeho potřeb. Některé hotely nabízejí také služby jako je hlídání dětí nebo organizované aktivity pro rodiny.

Celkově lze tedy říci, že Bulharsko nabízí skvělou destinaci pro rodiny s kojenci, kteří chtějí strávit dovolenou na pláži. Sluneční pobřeží je jistě jedno z nejlepších míst v této kategorii. Stačí si jen najít vhodné ubytování a užít si prázdniny s celou rodinou.

děti
Kam na dovolenou s kojenci: Rodinná dovolená na pláži v Bulharsku

Kam na dovolenou s kojenci: Rodinná dovolená na pláži v Bulharsku

Před odjezdem

Pokud se chystáte na dovolenou s kojencem, určitě doporučujeme návštěvu pediatra nebo praktického lékaře a konzultaci s ním. Je také dobré zkontrolovat, zda máte s sebou dostatek plen, látek na utírání a dalších hygienických potřeb pro vaše dítě. Můžete také zvážit nákup slunečních brýlí nebo klobouku, aby vaše dítě nebylo vystaveno přímému slunečnímu záření.

Cesta

Při cestování s kojencem se určitě vyplatí zvolit způsob dopravy, který bude nejméně náročný pro vás i pro vaše dítě. Letadlem lze cestovat i s kojencem, nicméně je důležité zvolit letovou společnost, která nabízí vhodné podmínky pro cestování s malými dětmi. Také je dobré si zabalení kočárku, který vám bude nápomocen při přepravě zavazadel nebo během procházek.

Ubytování

Při výběru ubytování je důležité zvolit takové, které bude vyhovovat vašim potřebám. Pokud máte kočárek, musíte zkontrolovat, zda je možné pohodlně dojít s kočárkem na pláž nebo do restaurace. Určitě neškodí se také informovat o tom, zda je v objektu k dispozici dětská postýlka, křesílko nebo jiné vybavení pro děti.

Pláž

Pláž v Bulharsku je velmi pěkná a vybavená. Doporučujeme přibalit dostatek vody, ovoce a lehátka, abyste se mohli pohodlně užívat slunce a pobytu na pláži s dítětem. Zařiďte si také stinné místo, které ochrání vaše dítě před přímým slunečním zářením. Důležité je také dodržovat pitný režim, který je nezbytný pro udržení hydratace jak u dospělých, tak u kojenců.

Zdroj: WhatToExpect.com

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na dovolenou s kojenci: Rodinná dovolená na pláži v Bulharsku

Proč jít na rodinnou dovolenou na pláži v Bulharsku s kojencem?

Bulharsko je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou s kojenci. Má krásné pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Mnoho hotelů nabízí také rodinné apartmány s kuchyňským koutem, což je ideální pro kojící matky nebo pro ohřívání dětské stravy. Kromě toho jsou ceny v Bulharsku poměrně přívětivé.

Co zajímavého se dá v Bulharsku s kojencem dělat?

Bulharsko nabízí mnoho aktivit pro rodiny s kojenci. Můžete se projít po malebných uličkách starých měst, navštívit památky a muzea, nebo se projet na lodi kolem pobřeží. Pokud máte rádi přírodu, můžete si zajít do národních parků nebo na horské túry. Nezapomeňte také navštívit některou z místních aquaparků!

Jak je to s bezpečností kojenců na pláži v Bulharsku?

Pláže v Bulharsku jsou obvykle velmi bezpečné pro kojence. Většina z nich má pozvolný vstup do moře a dozor na pláži je běžnou záležitostí. Pokud však plánujete plavat v moři s kojencem, doporučujeme použít speciální plavací pomůcky pro nejmenší děti. Také nezapomeňte na opalovací krém s vysokým ochranným faktorem a chránítko na hlavičku.

dovolená

5 tipů kam na dovolenou k moři s malými dětmi

1. Vyberte pláž s pozvolným vstupem do vody

S malými dětmi je nejlepší vybrat pláž, kde je pozvolný vstup do vody, aby se děti mohly bezpečně koupat a hrát. Například pláže v Chorvatsku jsou známé pro svůj pískový nebo oblázkový vstup do vody.

2. Hledejte ubytování poblíž pláže

Ubytování poblíž pláže ušetří čas a stres s převlékáním dětí, přenášením plážových věcí a hledáním parkovacího místa. Nejlepší možností je pronajmout si apartmán nebo chatu poblíž pláže.

3. Zajistěte si dopravu do destinace

Při cestování s malými dětmi je důležité zvolit efektivní dopravu do destinace. Například letadlo nebo vlak je rychlá a pohodlná volba, zatímco autem je vhodnější, pokud chcete mít větší volnost během cesty.

4. Zkuste ubytování s bazénem

Pokud nechcete trávit celý den na pláži, rezervujte si ubytování s bazénem, abyste si mohli užít čas s rodinou a zároveň se ochladit v horkých dnech. Výhodou je, že budete mít větší kontrolu nad čistotou vody a méně rizik z nebezpečných medúz a plavajících odpadků.

5. Zjistěte, jaké aktivity jsou k dispozici pro děti

Zajistěte si informace o aktivitách, které jsou k dispozici pro děti v destinaci. Například Chorvatsko nabízí aquaparky, delfinárium, zábavní parky a vodní sporty. Tyto aktivity zajistí, že se děti nebudou nudit a bude mít celá rodina zábavu.

Pro více informací o destinacích k moři s malými dětmi, navštivte tuto stránku.

pro děti

Kam na dovolenou s kojenci: Rodinná dovolená na pláži v Bulharsku

  • Výhodou Bulharska je blízkost a přijatelná cena
  • Pláže jsou písčité a vhodné pro rodiny s dětmi
  • Mnoho hotelů nabízí služby pro rodiny s kojenci, např. dětské postýlky a plenky
  • V okolí pláží jsou různá zařízení pro zábavu, např. aquaparky a dětská hřiště
  • Pro pobyt s kojenci je vhodné přibalit si plavací pomůcky a sluneční ochranu

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno