Kam na výlet s dětmi Kunovice – okres Uherské Hradiště

Pokud hledáte místo vhodné pro výlet s dětmi, Kunovice jsou skvělou volbou. Tento malebný městečko leží v okrese Uherské Hradiště a nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu.

Můžete navštívit místní ZOO, která se zaměřuje na domácí a hospodářská zvířata. Pro milovníky adrenalinu je zde k dispozici lanový park, kde si vaše děti mohou vyzkoušet různé překážky ve výškách.

Další možností je projížďka na koni nebo výlet loďkou po řece Dřevnici. V okolí se také nachází mnoho krásných lesů a cyklostezek, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

Pokud byste chtěli zůstat v Kunovicích přes noc, můžete si najmout chatu nebo apartmán. Těšíme se na vaši návštěvu!

děti výletKam na výlet s dětmi Kunovice – okres Uherské Hradiště

Kam na výlet s dětmi Kunovice – okres Uherské Hradiště

Kunovické muzeum letectví a vojenství

Pro malé aviatiky a vášnivé fanoušky letadel je ideální volbou Kunovické muzeum letectví a vojenství. V muzeu je k vidění široká škála exponátů, od přístrojů používaných piloty až po celá vojenská letadla.

Více informací o výstavě letadel z 1. světové války

Zoo Lešná

Zoo na Lešné je ideální výlet pro děti i jejich rodiče. Zoo Lešná nabízí k vidění asi 150 různých druhů zvířat včetně lvů, tygrů a slonů. Děti zároveň mohou navštívit zoo koutek, kde se mohou potkat s domácími zvířátky.

Více informací o zvířatech v ZOO

Vodní svět Kunovice

Pro osvěžení v letních měsících doporučujeme navštívit Vodní svět Kunovice. Vodní svět nabízí celou řadu atrakcí, včetně venkovního i vnitřního bazénu, tobogánů, skákacího hradu a dalších.

Více informací o vodních parkech

Copyright © – Všechna práva vyhrazena

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi Kunovice – okres Uherské Hradiště

Co navštívit v Kunovicích s dětmi?

V Kunovicích stojí za návštěvu například Zoo Lešná nebo Exotická zahrada v areálu letiště. Pro děti je zajímavá také Naučná stezka Kunovský les, kde se mohou dozvědět mnoho zajímavostí z přírody.

Kam jinam vyrazit s dětmi v okolí Kunovic?

V okolí Kunovic můžete navštívit například ZOO Zlín, Aquapark Uherský Brod nebo Hrad Buchlov. Pro milovníky adrenalinových zážitků je pak ideální volbou Rope park v Blansku.

Které aktivity jsou vhodné pro děti v Kunovicích?

V Kunovicích můžete s dětmi absolvovat například projížďku na koni, projet se na kole po cyklostezkách či se vydat na koupaliště. Pro malé dobrodruhy je také vhodná hra na dětském hřišti.

dovolená

Kam na výlet s dětmi v Kunovicích – okres Uherské Hradiště

Hledáte místo na výlet s dětmi v okolí Kunovic? Máme pro vás několik nápadů na zábavu pro celou rodinu.

Zoo Lešná

Nedaleko Kunovic se nachází Zoo Lešná. Tato krásná zoo nabízí mnoho zvířat z celého světa. Děti budou nadšené z velkých krokodýlů, lachtanů i slonů. V zoo najdete také rozlehlý dětský koutek, kde si mohou děti hrát a zkoumat svět zvířat.

Zjistěte více o Zoo Lešná na Wikipedii.

Koupaliště Kunovice

V horkých letních dnech se nabízí návštěva koupaliště v Kunovicích. Kromě bazénu pro dospělé i děti najdete na koupališti tobogány, vodní hřiby a další atrakce. Pro dospělé jsou k dispozici kurty na plážový volejbal nebo tenis.

Zjistěte více o koupališti Kunovice na Wikipedii.

Větrná hora

Pro rodiny s většími dětmi doporučujeme návštěvu Větrné hory nedaleko Uherského Brodu. Jedná se o nejvyšší vrchol Bílých Karpat. Na vrchol hory se dá vystoupat po turistické stezce, která nabízí krásné výhledy na celou krajinu.

Zjistěte více o Větrné hoře na Wikipedii.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Kunovice – okres Uherské Hradiště

  • Navštivte zábavní park Mirakulum s mnoha atrakcemi pro děti a rodiny
  • Prozkoumejte přírodní rezervaci Bílé Karpaty s množstvím turistických tras a krásnými výhledy
  • Projděte se historickým centrem Uherského Hradiště a obdivujte mnoho dochovaných památek
  • Návštěva vinařského sklepa s ochutnávkou místních vín
  • Výlet do zámku Buchlovice s rozsáhlým parkem a zajímavými interiéry

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekDovolená s dětmi u moře bez stresu a nebezpečí – skvělé tipy☀️
Další článek7 tipů, jak zlepšit vztahy s blízkými lidmi
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno