Kam na výlet s dětmi Lysá nad Labem – okres Nymburk

Pokud hledáte ideální místo k výletu s dětmi, Lysá nad Labem v okrese Nymburk vám může nabídnout spoustu aktivit a atrakcí. Toto město stojí za návštěvu nejen kvůli svým historickým památkám, ale také kvůli jeho krásné přírodě a zábavným atrakcím.

Jedna z nejpřitažlivějších aktivit pro rodiny s dětmi je návštěva zámku Lysá nad Labem. Tento barokní zámek nabízí krásné zahrady, unikátní výstavy a také výbornou restauraci. Pro děti jsou zde k dispozici různé programy a dětské hřiště.

Další možností pro rodinný výlet je návštěva ZOOparku Lysá nad Labem. ZOO se rozprostírá na ploše 20 ha a nabízí více než 100 druhů zvířat. Pro děti jsou k dispozici různé atrakce a interaktivní expozice.

Pokud preferujete spíše výlet do přírody, Lysá nad Labem vám nabízí řadu turistických tras a cyklostezek. V okolí města se nachází také mnoho rybníků, kde si mohou děti užívat koupání a rybaření.

V neposlední řadě je zde také muzeum železnice v Lysé nad Labem, které nabízí exponáty a ukázky železniční techniky. Pro děti jsou zde k dispozici interaktivní zážitkové programy.

Kromě výše uvedených aktivit existuje ještě mnoho dalších možností, jak si užít rodinný výlet v Lysé nad Labem. Tento malebný kousek České republiky rozhodně stojí za návštěvu!

děti výlet

Kam na výlet s dětmi Lysá nad Labem – okres Nymburk


Kam na výlet s dětmi Lysá nad Labem – okres Nymburk

Lysá nad Labem

Lysá nad Labem je malebné město v okresu Nymburk. Město leží na levém břehu řeky Labe a je obklopeno krásnou přírodou. Je to ideální místo pro rodinný výlet s dětmi.

Kam na výlet s dětmi v Lysé nad Labem

Zámek Lysá nad Labem

Zámek Lysá nad Labem je nádherná památka barokní architektury. Je to ideální místo pro prohlídku s dětmi, kteří se zde mohou seznámit s historií města. Zámek je obklopen krásným parkem, který nabízí možnosti pro sportování a relaxaci.

Podnikový areál Zelená Sova

Podnikový areál Zelená Sova nabízí mnoho možností pro sportování a zábavu s dětmi. K dispozici jsou zde například kryté hřiště s umělým povrchem, kde si děti mohou zahrát fotbal, volejbal nebo floorball. Pro milovníky adrenalinu je zde možnost vyzkoušet si lanový park a nebo si zajít na bowlingové dráhy.

Zoo Lysá nad Labem

V blízkosti Lysé nad Labem se nachází malá a příjemná Zoo. V této zoo najdete nejen mnoho domácích zvířat, ale také exotické druhy. Děti si zde mohou prohlédnout třeba opice či dravce a užít si zábavu na dětském hřišti.

Závěr

Lysá nad Labem je ideálním místem pro rodinný výlet. Nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci s dětmi. Důležité je mít dostatek času, protože v Lysé nad Labem je co vidět a zažít.

Related post

Pokud vás zajímají další tipy na výlety s dětmi, doporučujeme navštívit tento odkaz.DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi Lysá nad Labem – okres Nymburk

Kde se nachází Lysá nad Labem?

Lysá nad Labem je město v okrese Nymburk, nacházející se ve Středočeském kraji.

Co je k vidění v Lysé nad Labem pro děti?

V Lysé nad Labem si děti mohou užít návštěvu několika zajímavých prostranství. V blízkosti města se nachází přírodní park Kokořínsko, kde lze strávit celý den procházkami a objevováním nových skvostů. V samotném městě se lze pak vydat k místnímu zámku, který zkrášluje celé okolí.

Jsou v Lysé nad Labem nějaké sportovní aktivity pro děti?

Ano, pro děti a mladistvé jsou v Lysé nad Labem připraveny různé sportovní aktivity. Místní sportovní hala nabízí kurty na badminton, volejbal nebo fotbal a venkovní hřiště je ideální pro fotbal, basketbal a další sporty. Kromě toho si lze užít i cyklistické výlety po okolí.

Kam se dá zajít na dobré jídlo s dětmi?

V Lysé nad Labem najdete mnoho restaurací s různými druhy jídel a příjemným prostředím, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Mezi oblíbená místa patří například restaurace Sen, která nabízí tradiční českou kuchyni a pizzy.

Je v Lysé nad Labem nějaké zajímavé muzeum pro děti?

Ano, v Lysé nad Labem se nachází Muzeum Hradiště, které je určeno pro děti i dospělé. Expozice se zaměřuje na archeologické nálezy z okolí, historii města a zámku, geologii a mnoho dalšího. Děti se zde dozví mnohé zajímavé informace a mohou se zapojit do různých interaktivních programů.

dovolená

Kam na výlet s dětmi Lysá nad Labem – okres Nymburk

Procházka hradem Lysá nad Labem

Pokud hledáte tip na výlet s dětmi, nemůžeme nezmínit hrad Lysá nad Labem. Tento krásný hrad je skvělým místem pro procházku s celou rodinou. Děti určitě potěší romantický vzhled hradu a krásné zahrady.

Navštivte zámek Ostrá

Zámek Ostrá je dalším tipem na výlet, který by vás mohl zajímat. Nachází se v nedaleké obci Ostrá a je obklopen nádhernými zahradami. Navíc zde najdete různé expozice, muzeum a skvělé programy pro děti.

Odpočiňte si ve Vodním světě Lysá nad Labem

Pokud byste s dětmi rádi zažili den plný zábavy na vodě, můžeme vám doporučit Vodní svět Lysá nad Labem. Najdete zde bazény, tobogány, sauny a plno dalšího. Určitě si tu každý najde to své.

Více informací o okrese Nymburk

Pokud byste chtěli více informací o okrese Nymburk, doporučujeme navštívit stránku Okres Nymburk na Wikipedii. Zde najdete podrobné informace o historii a zajímavých místech, které stojí za návštěvu.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Lysá nad Labem – okres Nymburk

  • Navštivte zámek Lysá nad Labem – krásné prohlídky se skvělým výhledem
  • Dino park Liberec – interaktivní zábava pro celou rodinu
  • Letní kino Lysá nad Labem – pohodové večery pod širým nebem
  • Koupaliště AquaBrok – skvělé místo k odpočinku a zaplavení letního horka
  • Navštivte Okoř – malebnou vesničku s romantickým zámkem a zříceninou hradu
  • Navštivte Muzeum železnice Lužná u Rakovníka – návštěva parních lokomotiv a historických vagónů
  • Vydejte se na výlet lodí – projížďka po Labi s krásným výhledem
  • Navštivte Aquacentrum Vysočina – vodní zábava pro celou rodinu
  • Procházka po Krkonošské stezce – zážitková cesta s turistickými zajímavostmi
  • Navštivte safari Dvůr Králové – setkání s exotickými zvířaty v přírodě

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak funguje léčba neplodnosti a jaké jsou její možnosti?
Další článekVarna dovolená s dětmi
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno