Kam na výlet s dětmi Nový Bydžov – okres Hradec Králové

Pokud se chystáte s dětmi na výlet, můžete zamířit do malebného města Nový Bydžov v okrese Hradec Králové. Zde najdete mnoho možností, jak si užít společného času s rodinou.

Pokud máte rádi historii, zároveň se chcete bavit a dozvědět se něco nového, určitě navštivte Muzeum loutek a hraček. Toto muzeum nabízí nejen prohlídku různých loutek a hraček, ale také výrobu loutek nebo celodenní herní programy pro děti.

Další možností je návštěva zámeckého parku, kde najdete klid a krásné prostředí, které nabízí prostor pro piknik, hraní a relaxaci. Pro děti jsou zde k dispozici hřiště a nově zřízené lanové centrum.

Rádi byste dětem připravili dobrodružství? Vydejte se na jeden z okolních výletů – například do nedalekého Hradce Králové, kde najdete ZOO nebo Aqua centrum – nebo navštivte Navalis – námořní muzeum v Přelouči.

Nedaleko od Nového Bydžova se také nachází Přehrada Pardubičky rybník, kde lze trávit čas například na vodním lyžování, windsurfingu anebo koupání.

Nezáleží na tom, jaký máte cíl – určitě si v Novém Bydžově s dětmi užijete krásný den plný zábavy a poznání.

děti výlet

Kam na výlet s dětmi Nový Bydžov – okres Hradec Králové

1. Dětský koutek

Pokud hledáte místo, kam si s dětmi zajít, určitě zvažte dětský koutek v Novém Bydžově. Můžete zde strávit celé odpoledne a děti si zde určitě nudit nebudou. Kromě trampolín a skluzavek jsou zde k dispozici také skákací hrady a další atrakce.

Pro více informací o dětském koutku se podívejte na tento webový odkaz.

2. Zřícenina hradu Lichnice

Nový Bydžov leží v blízkosti řady historických památek, mezi nimiž stojí za zmínku zřícenina hradu Lichnice. Tento hrad, který byl postaven na začátku 14. století, je obklopen krásnou přírodou a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled do minulosti.

Pokud se chcete dozvědět více o zřícenině hradu Lichnice, doporučujeme navštívit tento webový odkaz.

3. Zoo Dvůr Králové nad Labem

Zoo Dvůr Králové nad Labem je jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů v kraji. Nabízí širokou škálu zvířat a atrakcí pro děti i dospělé. Pokud chcete strávit den v přírodě a zároveň poznat mnoho zajímavých zvířat, přijeďte do Zoo Dvůr Králové nad Labem.

Pro více informací o této zoo se podívejte na tento webový odkaz.

4. Muzeum Nový Bydžov

Pokud máte rádi historii a kulturu, nenechte si ujít muzeum v Novém Bydžově. Toto muzeum ukazuje historii města a regionu v různých epochách. Kromě trvalých expozic jsou také pořádány různé speciální akce.

Více informací o Muzeu Nový Bydžov najdete na této webové stránce.

5. Koupaliště Na Honza

V horkých letních dnech může být koupaliště Na Honza nejlepší volbou pro celou rodinu. Nabízí vynikající možnost odpočinku, relaxaci i zábavy pro děti. Zde můžete najít různé bazény, skluzavky, houpačky i atrakce pro děti a dospělé.

Pro více informací o koupališti Na Honza se podívejte na toto tady.

Přejeme vám příjemný výlet v okolí Nového Bydžova a doufáme, že tento článek vám pomůže vybrat si to nejlepší místo pro vaše děti.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi Nový Bydžov – okres Hradec Králové

Zoo Dvůr Králové

Zoo Dvůr Králové je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi. Zde se mohou děti seznámit s nejrůznějšími druhy zvířat, včetně ohrožených druhů, jako jsou například nosorožci nebo gorily. Kromě prohlídky zoo se zde děti mohou vyřádit na dětském hřišti nebo při jízdě na koni.

Hrad Pecka

Hrad Pecka je skvělým tipem na výlet s dětmi, kteří se rádi seznamují s historií. Zde se děti mohou projít po hradech, vyšplhat na věže a užít si výhled na okolí. Pro děti jsou zde připraveny i různé vzdělávací aktivity, jako jsou například muzejní hodiny nebo rytířské turnaje.

Aqua Park – Hradec Králové

Aqua Park v Hradci Králové nabízí nejen vodní radovánky, ale i různé atrakce jako tobogány, vířivky nebo dětský bazén s vodopádem. Pro starší děti jsou zde připraveny vodní skluzavky a pro ty nejmenší plavečky pak brouzdaliště. Aqua Park je ideálním místem na odpolední výlet s dětmi.

dovolená

Kam na výlet s dětmi Nový Bydžov – okres Hradec Králové

Pokud hledáte ideální místo pro výlet s dětmi v okolí Nového Bydžova v okrese Hradec Králové, nezoufejte. Toto místo je plné krásných a zajímavých míst, která nabízejí spoustu zábavy pro celou rodinu.

Zámek Nový Bydžov

Jedno z nejkrásnějších míst v Novém Bydžově je zámek. Navštivte ho s vašimi dětmi a naberte energii z krásného okolí.

Zážitkový park Šikland

Šikland je největší zážitkový park v České republice a nachází se nedaleko Nového Bydžova. Park nabízí spoustu atrakcí pro děti, takže si zde celá rodina užije zábavu na celý den.

Zbraňové muzeum v Brodci

Pokud máte děti, které milují vojáky, zajímá se o historii a nebojí se zbraní, navštivte zbraňové muzeum v nedalekém Brodci.

Freizeitpark

Pro děti, které milují hry, atrakce a sport, je Freizeitpark ideálním místem pro výlet. V parku najdete například kolotoče, lanové centrum nebo minigolf.

Zjisti více o Novém Bydžově zde.

pro děti

Kam na výlet s dětmi v Novém Bydžově – okres Hradec Králové

  • Navštivte zámek Nový Bydžov a projděte se jeho parkem.
  • Vydejte se na procházku do přilehlého přírodního parku Kocléřovsko.
  • Za deště se zajděte podívat do Muzea starých pivních známek.
  • Podnikněte výlet na nedalekou rozhlednu Bára.
  • Vyrazte s rodinou na koupání a grilování na Novobydžovskou přehradu.

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno