Kam na výlet s dětmi Poběžovice – okres Domažlice

Chcete se vydat na výlet s rodinou a nevíte, kam zamířit? Poběžovice v okrese Domažlice jsou skvělým tipem pro celou rodinu. Tento malebný městys nabízí mnoho atrakcí pro děti i dospělé.

Pokud vaše děti milují zvířata, neměli byste vynechat návštěvu farmy Pohádková Země. Zde se mohou seznámit s mnoha zvířátky, jako jsou koně, kozy, králíci, ovce a další. Děti zde mohou také trávit čas na dětském hřišti nebo se projíždět na koni.

Další nezapomenutelnou atrakcí je návštěva Poběžovického pivovaru. Pro dospělé nabízí prohlídku pivovaru a ochutnávku místních piv, zatímco pro děti jsou připraveny soutěže a hry.

Rádi byste si odpočinuli a užili si krásy přírody? To je možné na cyklostezce, která vede kolem řeky Mže a prochází malebným krajem. Stezka je vhodná pro celou rodinu, včetně těch nejmenších cyklistů.

Poběžovice také nabízejí mnoho kulturních akcí a festivalů během roku. Můžete navštívit tradiční jarmarky, koncerty, divadelní představení a další.

Tak co ještě váháte? Kam na výlet s dětmi? Vyrazte do Poběžovic v okrese Domažlice a užijte si krásný den plný zábavy a dobrodružství.

děti výlet

Kam na výlet s dětmi Poběžovice – okres Domažlice

Kam na výlet s dětmi Poběžovice – okres Domažlice

Zámek Poběžovice

Zámek Poběžovice se nachází v samotném centru města a je otevřen všem návštěvníkům. Můžete se projít proslulým parkem, navštívit muzeum či si prohlédnout expozici v zámku. Určitě byste neměli vynechat návštěvu této turistické atrakce.

Zámek Poběžovice – více informací

Zoologická zahrada Domažlice

Zoologická zahrada Domažlice je ideálním místem pro rodinný výlet. Děti se zde mohou podívat na mnoho druhů zvířat, které jim jistě zaujmou. Kromě toho si mohou zahrát na dětském hřišti či ochutnat místní speciality v restauraci.

Zoologická zahrada Domažlice – více informací

Koupaliště Poběžovice

V letních měsících je ideálním místem pro rodinný výlet koupaliště v Poběžovicích. Děti si zde mohou užít mnoho zábavy na skluzavkách či v bazénech a rodiče si mohou odpočinout na lehátkách. Koupaliště je vybaveno i občerstvením a restaurací.

Koupaliště Poběžovice – více informací

Zřícenina hradu Rýzmberk

Pro milovníky historie a dobrodružství je zřícenina hradu Rýzmberk tou pravou volbou. Nachází se na kopci nad vesničkou Rýzmberk a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Pro děti je zde připravena zábavná hradní stezka.

Zřícenina hradu Rýzmberk – více informací

Nechte se inspirovat a vyrazte s dětmi na výlet do Poběžovic!


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi Poběžovice – okres Domažlice

Co navštívit v Poběžovicích s dětmi?

Pokud hledáte tip na výlet s dětmi v Poběžovicích, můžeme vám doporučit navštívit místní park. Tento park je ideální pro piknik nebo pro odpočinek po procházce městem. Děti si zde mohou hrát na hřištích nebo si zaplavat v místním jezírku.

Kde se můžeme projít v Poběžovicích s dětmi?

Můžeme vám doporučit projít se po historickém jádru města, které je procházkou vhodné i pro menší děti. Děti si zde mohou prohlédnout místní památky jako kostel svatého Bartoloměje nebo městskou bránu.

Co v okolí Poběžovic nabízí zábavu pro děti?

V okolí Poběžovic se nachází mnoho zajímavých míst, které nabízejí zábavu pro děti. V blízkosti je například zámek Klenová, kde se mohou děti projít zámeckým parkem nebo navštívit dětské muzeum. Dalším tipem může být návštěva zábavního parku Koutecký les, kde se děti mohou projet na různých atrakcích.

dovolená

Nejlepší místa pro výlet s dětmi v Poběžovicích

Zřícenina hradu Poběžovice

Navštivte s dětmi zříceninu hradu Poběžovice, který se nachází v blízkosti města. Děti budou nadšené z prozkoumání starobylého hradu a jeho tajemné historie.

Vodácká turistika na řece Mže

Poběžovice jsou ideálním místem pro vodáckou turistiku na řece Mže. Svoji rodinu můžete vzít na malou vodáckou výpravu a užít si nádhernou krajinu.

Koupání na Modrém jezeře

Modré jezero, nacházející se nedaleko Poběžovic, je ideálním místem pro osvěžující koupání během horkých letních dní. Dejte si piknik a užijte si den plný zábavy s vaší rodinou.

Poběžovice jsou krásným místem pro aktivní rodinné výlety. Chcete-li vědět více o tomto regionu, navštivte tuto stránku na Wikipedii.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Poběžovice – okres Domažlice

  • Navštivte Hrad Poběžovice a prohlédněte si zříceniny
  • Zajděte do Muzea čokolády
  • Projděte se historickým centrem Poběžovic a navštivte kostel sv. Mikuláše
  • Zažijte adrenalinovou jízdu na lanovce v Blatenském lese
  • Užijte si rodinný den v aquaparku Domažlice
  • Prozkoumejte přírodní památku Žebrákovské vrchy a navštivte naučnou stezku
  • Zavítejte do Zlaté Koruny a prohlédněte si tamní klášter

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekTunis: Co může nabídnout rodinám s dětmi na dovolené u moře?☀️
Další článekPodpora otců s psychickými problémy: jak se najít cestu k uzdravení
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno