DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam vyrazit na rodinnou dovolenou v březnu?

Pokud hledáte inspiraci, kam vyrazit s rodinou na březnovou dovolenou, máte před sebou několik skvělých možností.

Lyžování: Pokud máte rádi zimní sporty a chcete si užít posledních zbytků sněhu, můžete vyrazit na lyžovačku. V Česku najdete mnoho lyžařských středisek, které nabízejí lyžařské tratě pro různé úrovně dovedností. Můžete zvolit i horší sjezdovky v blízkých zahraničních střediscích.

Akce v přírodě: Březen je skvělý měsíc pro výlety a procházky v přírodě. Můžete si vybrat z mnoha atraktivních lokalit v Česku, jako jsou třeba Krkonoše, Šumava, Jeseníky nebo Český ráj. Pro děti je zajímavý výlet do zoologické zahrady.

Termální koupele: Pokud preferujete relaxaci, můžete strávit březnovou dovolenou v termálních koupelích. Například Lázně Jeseník nebo Teplice-Šanov jsou ideálním místem na odpočinek a regeneraci.

Cesta za kulturou: Pokud máte rádi historii a kulturu, můžete se v březnu vydat na výlet do některého z českých památek. Praha, Český Krumlov nebo Kutná Hora nabízejí mnoho památek, muzeí a galerií, které stojí za návštěvu.

Pro výběr vhodného cíle můžete využít také specializované cestovní portály, které nabízejí širokou škálu destinací a zájezdů na březnovou dovolenou.

dětiKam vyrazit na rodinnou dovolenou v březnu

Kam vyrazit na rodinnou dovolenou v březnu

1. Rakousko

V Rakousku je mnoho krásných míst, kam můžete s rodinou vyrazit na dovolenou v březnu. Například lyžařská střediska jako Kaprun nebo Sölden nabízejí kvalitní lyžování pro celou rodinu. Kromě lyžování můžete navštívit také aquaparky, muzea nebo zámky a vychutnat si místní kuchyni.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Rakousku, zajistěte si ubytování předem. Mnoho míst bývá rychle vyprodaných, zejména v období jarních prázdnin.

Pro více informací o Rakousku se podívejte na tento web.

2. Chorvatsko

Chorvatsko je krásná země s mnoha možnostmi pro rodinnou dovolenou. V březnu sice není možné koupat se v moři, ale můžete si užít procházky po krásné přírodě a navštívit historická města. Děti si určitě oblíbí návštěvu zoologické zahrady nebo národního parku Plitvická jezera.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Chorvatsku, nezapomeňte si s sebou vzít vhodné oblečení a obutí na procházky v přírodě.

Pro více informací o Chorvatsku se podívejte na tento web.

3. Itálie

V Itálii najdete mnoho krásných měst, historických památek a překrásné přírody. V březnu není sice možné koupat se v moři, ale můžete si užít procházky po plážích a u moře. Děti si například oblíbí návštěvu římského amfiteátru v Pise.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Itálii, ujistěte se, že máte na památky v okolí vhodnou obuv a oblečení.

Pro více informací o Itálii se podívejte na tento web.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam vyrazit na rodinnou dovolenou v březnu?

1. Lyžování

V březnu je stále možné si užít lyžování na horách. Oblíbenými středisky jsou například Špindlerův Mlýn, Harrachov nebo Rokytnice nad Jizerou.

2. Relaxace v lázních

Pokud preferujete relaxaci a odpočinek, lázně jsou ideální volbou. Například Karlovy Vary, Mariánské Lázně nebo Františkovy Lázně nabízejí širokou škálu služeb a aktivit.

3. Návštěva města

Březen je také vhodný měsíc na návštěvu měst. V Praze se můžete projít historickým centrem či navštívit některé z muzeí. Brno nabízí zajímavé výstavy a kulturní akce. Olomouc je známá svými krásnými barokními památkami.

dovolená

Kam na dovolenou v březnu s dětmi

Rodinná dovolená v zahraničí

Pokud hledáte destinaci pro rodinnou dovolenou v zahraničí v březnu, může se vám hodit návštěva Kanárských ostrovů. Tyto ostrovy nabízejí nejen příjemné počasí, ale i mnoho aktivit pro děti i dospělé, jako jsou například vodní parky, zoologické zahrady, krásné pláže a další.

Vyjeďte na lyže

Když hledáte aktivní dovolenou, lyžování by mohlo být dobrým řešením. Například v oblastech jako jsou Alpy, Krkonoše nebo Tatry najdete mnoho lyžařských středisek s různými nabídkami pro rodiny s dětmi.

Návštěva lázeňského města

Březen může být ideálním měsícem pro návštěvu lázeňského města. Na výběr máte z mnoha destinací, jako jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a další. Kromě relaxace v lázních můžete navštívit také místní památky, muzea a další atrakce.

Pro více informací o Kanárských ostrovech navštivte tuto stránku na Wikipedii.

pro děti

Kam vyrazit na rodinnou dovolenou v březnu

  • Jižní Španělsko – teplé počasí a krásné pláže
  • Norsko – pro milovníky zimních sportů a s tím spjatých aktivit
  • Západní Austrálie – nejlepší čas na návštěvu Ningaloo korálového útesu a vidění množství žraloků a rejnoků
  • Kanárské ostrovy – příjemné počasí, procházky až k sopkám a vodopádům
  • Havaj – pláže, tropy a nezapomenutelné zážitky v přírodě

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekKam na výlet s dětmi Dašice – okres Pardubice
Další článekJak zlepšit koordinační schopnosti vašeho dítěte ve věku 10 měsíců?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno