DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kdy jet na dovolenou s dětmi do Egypta: nejlepší období a tipy na zájezdy

Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi do Egypta, měli byste vzít v úvahu několik faktorů. Nejlepší období pro návštěvu Egypta s dětmi je v zimních měsících od listopadu do února, kdy jsou teploty příjemnější a nejsou takové vedra. Během léta mohou teploty vystoupit až k 40°C a taková vysoká teplota nemusí být pro děti zdraví přátelská.

Pokud hledáte tipy na zájezdy do Egypta s dětmi, můžete se zaměřit na oblíbené letovisko Hurgada. Zde najdete mnoho all-inclusive resortů, kde jsou k dispozici nejen pěkné pláže, ale i dětské kluby a bazény. Pro rodiny s dětmi jsou ideální také exkurze na Sinajský poloostrov, kde se mohou pozorovat želvy nebo se projet na velbloudech. Děti budou také nadšené z možnosti potápění a pozorování různých mořských živočichů.

Pamatujte ale, že kvůli nedávným politickým událostem může být Egypt někdy nebezpečný. Zkontrolujte aktuální bezpečnostní situaci před odjezdem a zvolte si důvěryhodné cestovní agentury. Pamatujte také na očkování a na to, že je nutné dodržovat základní hygienická pravidla, jako je pití pouze balené vody a umývání ovoce čistou vodou.

děti
Kdy jet na dovolenou s dětmi do Egypta: nejlepší období a tipy na zájezdy

Kdy jet na dovolenou s dětmi do Egypta

Egypt je oblíbenou destinací pro rodinnou dovolenou díky svému teplému klimatu, malebným plážím a možnostem prozkoumání historických památek. Nicméně, ne každé období je pro cestování s dětmi vhodné. V tomto článku vám nabídneme informace o nejlepším období pro rodinnou dovolenou v Egyptě a poskytneme několik tipů na zájezdy.

Nejlepší období pro dovolenou s dětmi v Egyptě

Nejlepší období pro rodinnou dovolenou v Egyptě jsou měsíce duben a květen a také říjen a listopad. Teploty se v této době pohybují kolem 25-30 stupňů Celsia a jsou ideální pro pobyt na pláži a prozkoumání památek. V létě jsou teploty velmi vysoké a mohou být pro děti nebezpečné. Zimní měsíce jsou velmi chladné s průměrnými teplotami okolo 15 stupňů Celsia, což není ideální pro koupání v moři.

Tipy na zájezdy pro rodiny s dětmi

  • Family hotel v oblasti Rudého moře
  • Dovolená s dětmi a výlety do Egypta
  • Rodinné hotely v Egyptě

Zájezdy do Egypta pro rodiny s dětmi jsou v nabídce různých cestovních kanceláří. Rodiče by měli vybírat zájezdy s přizpůsobenými aktivitami pro děti, jako jsou například hry na pláži, animační programy či návštěvy akvaparků. V hotelových a turistických oblastech v oblasti Rudého moře, jako je například Hurghada nebo Šarm aš-šajch, najdete spoustu rodinných hotelů s dětskými bazény a zábavními parky.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kdy jet na dovolenou s dětmi do Egypta: nejlepší období a tipy na zájezdy

Nejlepší období na dovolenou v Egyptě s dětmi

Nejvhodnější období na dovolenou v Egyptě s dětmi jsou jarní měsíce (březen-květen) a podzimní měsíce (září-listopad). V letním období jsou teploty velmi vysoké a mohou být pro děti velmi náročné. V zimních měsících je pak možné se setkat s deštěm a chladnějším počasím.

Tipy na zájezdy s dětmi do Egypta

1. Návštěva pyramid
2. Koupání v Rudém moři
3. Plavba po Nilu
4. Safari v poušti
5. Návštěva historických míst jako Luxor nebo Karnak

Je důležité si pečlivě vybrat zájezd a zkontrolovat si, zda je vhodný pro děti. Dbejte na správnou výbavu, hydrataci a ochranu před sluncem.

dovolená

Dovolená s dětmi v Egyptě – ideální dovolená pro celou rodinu!

Zábavné aktivity pro děti na dovolené v Egyptě

Egypt nabízí nejen bohatou historii a krásné památky, ale také mnoho zábavy pro děti. Například děti si mohou užít u vody na některém z mnoha vodních parků, nebo navštívit akvárium s pestrou škálou vodních druhů. Pro malé dobrodruhy pak jsou k dispozici jízdy na velbloudech či divoké projížďky na čtyřkolce.

Bezpečnost pro rodiny s dětmi na dovolené v Egyptě

Bezpečnost je pro každého rodiče na dovolené s dětmi důležitá. Egypt nicméně poskytuje mnoho bezpečnostních opatření pro turisty, včetně důkladné kontroly veřejného prostoru nebo přítomnost bezpečnostních sil. Stejně tak mnoho hotelů má svá vlastní bezpečnostní opatření, aby zajistily bezpečnost svých hostů.

Více informací o Egyptu naleznete na Wikipedii.

pro děti

Kdy jet na dovolenou s dětmi do Egypta: nejlepší období a tipy na zájezdy

  • Nejlepší období k návštěvě Egypta s dětmi je od listopadu do března, kdy jsou příjemné teploty okolo 20-25°C.
  • S dopravci jako jsou např. Fischer nebo Exim Tours najdete velké množství nabídek na zájezdy do Egypta s dětmi.
  • Vhodnou destinací na dovolenou s dětmi v Egyptě jsou pláže Hurghady, Sharm el Sheikh nebo Marsa Alam. Tyto oblasti mají dobře vybavené hotely a pláže s křišťálově čistou vodou.
  • Nezapomeňte na návštěvu historických památek jako jsou pyramidy v Gíze nebo chrámy v Luxoru. Mnoho výletů s průvodcem může být pro děti velmi zajímavých.
  • Děti se také mohou těšit na plavání s delfíny, potápění a vodní sporty.
  • V Egyptě platí, že pitnou vodu je nutné kupovat v láhvích a jíst pouze v kvalitních restauracích.
  • Při pobytu v Egyptě s dětmi je důležité dávat pozor na slunce a chránit je správným oblečením a opalovacím krémem.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekjak dite odplenkovat
Další článekCo navštívit při rodinné dovolené v Itálii s dětmi☀️
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno